Wiadomości

Ostatnia szansa na gotówkę od DNB Banku! Do zgarnięcia nawet 1000 zł

W sierpniu na łamach naszego portalu informowaliśmy o niezwykłej promocji, którą dla swoich klientów przygotował DnB Bank. Można było w niej zyskać nawet 800 zł. Teraz jednak bank podbił stawkę – do zgarnięcia jest już okrągły 1000 zł!

Na początku sierpnia DnB Bank zaskoczył cały rynek finansowy. Zorganizował bowiem akcję, w której jego dotychczasowi klienci mogli zyskać aż 800 zł… za rezygnację z jego usług. Takie działanie to ewenement na skalę kraju. Zwykle banki bowiem uruchamiają promocje właśnie po to, aby pozyskać nowych klientów.

Za zamknięcie kont i rezygnację z posiadanych produktów finansowych dotychczasowi klienci DnB Banku mogli zyskać aż 800 zł – 600 zł za zamknięcie kont osobistych i kont oszczędnościowych oraz rezygnację z wydanych do nich kart płatniczych, a także 200 zł za rezygnację z ubezpieczeń.

Powodem tej niezwykłej promocji jest zmiana profilu działalności banku. Instytucja chce w tej chwili skupić się wyłącznie na klientach korporacyjnych, którzy przynoszą jej dużo większe zyski. Marka chce jednak pozostawić po sobie dobre wrażenie i podziękować klientom za dotychczasowe zaufanie. To właśnie z tego powodu rezygnacja z usług banku zostanie im wynagrodzona dodatkową gotówką.

DnB Bank podbija stawkę

Bank zamknie wszystkie rachunki klientów detalicznych już 29 listopada. Zostało zatem bardzo niewiele czasu na otrzymanie dodatkowej gotówki. Z tej okazji DnB podbił właśnie oferowaną stawkę – do zgarnięcia jest teraz aż 1000 zł!

Za złożenia dyspozycji dotyczącej zamknięcia konta osobistego dotychczasowy klient banku otrzyma 600 zł brutto. Z kolei za rezygnację z grupowego ubezpieczenie DOM w Generali oraz ubezpieczenia na życie/pracę w TU Ergo Hestia konsument może otrzymać dodatkowo po 200 zł brutto.

Czas na składanie wypowiedzeń upływa wraz z końcem listopada, dlatego warto się pospieszyć. 17 grudnia DNB Bank całkowicie już zrezygnuje z obsługi gotówkowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *