Oferta

Oferta

Nasze zrealizowane projekty

Loan Magazine Awards

Loan Magazine Awards to najbardziej prestiżowe wyróżnienia przyznawane na polskim ryknu consumer finace. Za nami już 5 skutecznie zorganizowanych wieczorowych Gal Finałowych gdzie najlepsi na rynku odbierają należne im wyróżeniania. Plebiscyt Loan Magazine Awards organizowany jest przez najbardziej rozpoznawalny serwis poświęcony rynkowi digital lending  oraz obszarowi rynku Fintech w Polsce – LoanMagazine.pl.

FintechRejs

Ideą FintechRejsu jest łączenie ludzi z branży, wspieranie pomysłów i budowanie środowiska sprzyjającego rozwojowi innowacyjnych usług finansowych skorelowanych z technologią. Za nami już 4 skutecznie zorganizowane spotkania. Organizowane z myślą o tych, którzy są zainteresowani bieżącymi trendami i nowymi możliwościami tego najszybciej rozwijającego się sektora finansowych rozwiązań online.

FintechRace

Gokartowa Rywalizacja Fintechowa jest rozgrywana na halowych torach kartingowych w Polsce. FINTECHRACE to zawody dla amatorów, miłośników i fanów kartingu reprezentujących obszar fintechu w Polsce. Wyścigi II Sezonu będą rozgrywane w okresie marzec-listopad 2021 w różnych formach. Spotkania mają charakter typowo networkingowy.  

Dlaczego warto?

Nasze wydarzenia skierowane są do osób zarządzających oraz pracujących w branży finansowej, wyższej i średniej kadry managerskiej, specjalistów, marketerów, PRowców, doradców finansowych, właścicieli serwisów internetowych, a także dziennikarzy finansowych. W ten sposób Państwa marka zostanie na stałe uwieczniona w wydarzeniu skupiającym całą branżę rynku consumer finance w Polsce. Mamy za sobą organizację 15 tego typu eventów, gdzie łącznie gościliśmy ponad 2000 uczestników, reprezentujących 288 firm. Po 8 latach organizacji spotkań biznesowych jesteśmy bogatsi o duże doświadczenie poprzez które potrafimy jeszcze lepiej skomunikować rolę partnerów wydarzeń, jaką mogą odegrać podczas naszych eventów. Naszą rolą będzie prezentacja Państwa wśród wszystkich uczestników wydarzeń, ale również podczas naszej codziennej działalności informacyjnej związanej z całym rynkiem.