O nas

Spółka Sfera Finansów SA  jest organizatorem cyklicznych eventów branżowych

Loan Magazine Awards

Loan Magazine Awards 2018

Targi Fintech / FintechRejs

Władze spółki

Rafał Tomkowicz - Prezes Zarządu

Od początku lat 2000-2001 zacząłem swoje doświadczenie z finansami, na przemiennie kierując zespołami sprzedaży (Invest Bank, Provident, Credit Agricole) oraz koordynując działania firm zarządzających wierzytelnościami.

Po kilkunastu latach pracy postanowiłem postawić bardziej na swoim i zacząłem swoją przygodę z własnymi projektami. Od 2012 roku z dobrym skutkiem udało mi się stworzyć kilka znaczących marek na rynku pośrednictwa internetowego w zakresie finansów osobistych jak również firmowych.

Ostatnie lata to głównie działalność związana z branżą pożyczek pozabankowych, która na dzień dzisiejszy wydaje mi się, nie ma przede mną większych tajemnic.

Stworzyłem serwisy banking-magazine.pl oraz loan-magazine.pl – pierwszy całkowicie poświęcony tej branży portal tematyczny w sieci. Byłem twórcą marek ofin.pl oraz ratka.pl – dwóch największych dotychczas serwisów internetowych udzielających pożyczek online w modelu white label. Współtworzyłem markę affiliate44 – dziś lidera rynku afiliacyjnego dla wydawców promujących pożyczki pozabankowe w sieci.

Oprócz tego cały czas prowadzę spółkę Sfera Finansów, w ramach której współpracuję z większością rynku pożyczek pozabankowych jak również instytucji bankowych. W 2015 roku stworzyłem Loan Magazine Awards – plebiscyt branży loan market w Polsce w ramach którego nagradzamy najlepsze marki oraz najbardziej wyróżniających się managerów tej branży. Od 2013 roku organizuję co roku we Wrocławiu event branżowy dla branży Fintech.

Spółka Sfera Finansów SA należy do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce.

Poniżej link do Zasad Dobrych Praktyk

>>>link ZDP<<<