O nas

Sfera-Finansow.pl to zespół młodych, doświadczonych i ambitnych osób, pragnących w sposób bardzo przejrzysty i nie skorelowany żadnymi gratyfikacjami prowizyjnymi, przedstawić wszystkie wady i zalety poszczególnych produktów porównywanych na naszym portalu.

Chcemy standaryzować zachowania pozwalające nam tworzyć najbardziej wiarygodną porównywarkę finansową w Polsce.

Mając w swojej ofercie kilka tysięcy wariantów różnych produktów oferowanych na rynku finansowym jesteśmy niekwestionowanym liderem w zakresie porównywania ofert bankowych.

Nasza misja

W gąszczu zalewających nas ofert z rynku i coraz większej ilości powstających firm doradztwa finansowego, oferujących dla każdego potencjalnego klienta tzw. „garnitur szyty na miarę”, my postanowiliśmy stworzyć niezależne narzędzie – porównywarkę finansową, rzetelne źródło informacji, głęboko wierząc w to, że pozwoli ono każdemu użytkownikowi wybrać produkt najbardziej go interesujący i spełniający jego wszystkie oczekiwania. Dzięki zastosowaniu wielu rozwiązań informatycznych połączonych z dużym doświadczeniem merytorycznym w dziedzinie finansów, codzienna aktualizacja i analiza wszystkich dostępnych promocji bankowych, daje Państwu gwarancję wiarygodności i niezależności przedstawianych ofert.

Rafał Tomkowicz

Zasady Dobrych Praktyk

Spółka Sfera Finansów SA jest członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i całkowicie stosuje się do Zasad Dobrych Praktyk, z którymi można zapoznać się w poniższym linku.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz albo zadzwoń. Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Sfera-finansow.pl to serwis skierowany do użytkowników szukających rzetelnej i kompletnej informacji na temat produktów oferowanych na rodzimym rynku bankowym…

startup o sfera finansow
test01
Startups

Masz pytania? Napisz, odpowiemy najszybciej jak to możliwe.