Bank DnB Nord Polska

DNB Bank Polska S.A. to specjalistyczny bank korporacyjny obsługujący duże przedsiębiorstwa i sektor publiczny. Bank skupia się na obsłudze i finansowaniu firm z wybranych sektorów, w tym szczególnie sektora energetycznego, TMT (Telekomunikacja, Media, Technologia), motoryzacyjnego oraz sektora publicznego.

Bank DnB Nord Polska logowanie

Aby zalogować się do systemu transakcyjnego banku DnB Nord Polska, należy wejść na jego stronę internetową i kliknąć przycisk logowanie. Następnie należy podać swój identyfikator oraz hasło.

Bank DnB Nord Polska Kontakt

Nazwa: Bank DnB Nord Polska

Strona WWW: www.dnbnord.pl

Adres: ul. Postępu 15C
02-676 Warszawa
tel. +48 22 524 10 00
fax +48 22 524 10 01

Historia:

2007 Bank DnB Nord Polska przyłącza do siebie działający od 17 lat na polskim rynku Bank BISE S.A zyskując 50 placówek w całej Polsce, nowe grupy Klientów (małe, średnie i mikrofirmy, klientów detalicznych, jednostki samorządu terytorialnego, wspólnoty mieszkaniowe oraz fundacje i stowarzyszenia) i 800 nowych pracowników.

2006 NORD/LB Bank Polska wchodzi w struktury nowej grupy bankowej, utworzonej przez NORD/LB i największy bank norweski DnB NOR i zmienia nazwę na Bank DnB NORD Polska S.A.

2003 Zmiana nazwy Banku i kontynuacja działalności w Polsce jako NORD/LB Bank Polska SA (od 15 października 2003)

2002 Początek działalności w Polsce pod marką MHB Bank Polska S.A. (Grupa NORD/LB była właścicielem pakietu większościowego akcji Banku MHB Mitteleuropäische Handelsbank A.G.)

2002 BISE łączy się z wrocławskim Cukrobankiem S.A. 1999 BISE łączy się z radomskim Bankiem Energetyki SA

1990 Z inicjatywy francuskiego banku Credit Cooperatif i Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej powstaje Bank Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (BISE S.A.)

1970 Stworzenie Grupy NORD/LB Norddeutsche Landesbank Girozentrale było wynikiem połączenia 4 dużych, północnoniemieckich banków. 1765 Korzenie Banku sięgają XVIII wieku, kiedy to Bank funkcjonował pod nazwą Braunschweigische Staatsbank.

 

Zapytaj o kredyt w DnB Nord Polska

 

Bank DnB Nord Polska Opinie

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych użytkowników na temat DnB Nord Polska. Są one bardzo podzielone – niektórzy bardzo chwalą bank, inni stanowczo odradzają jego usługi. A może Ty masz jakieś doświadczenia z tą instytucją? Podziel się z nami swoją opinią!4
Dodaj komentarz

avatar
4 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
0 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
0 Autorzy ostatnich komentarzy
GrzegorzMariolaMartaJoanna Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

ten bank to jakiś żart. nie spotkałem się jeszcze z bardziej niekompetentnymi doradcami w jakimkolwiek banku. i

Marta
Gość
Marta

Sam bank nie powala swoją ofertą, wyglądem placówek czy pozycją marki na rynku. Nie mniej jednak mają znakomitą ofertę kredytu hipotecznego i z całym sercem mogę ją każdemu polecić. Szybko, przede wszystkim tanio, ale co najważniejsze profesjonalnie udzielają kredytów na mieszkania i domy. Skorzystajcie bo warto. Zadowolony klient, kiedyś pracownik.

Mariola
Gość
Mariola

W ubiegłym roku zaciągnęłam kredyt na mieszkanie w tym banku i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Wszyscy mnie ściemniali, żeby brać w walucie, tylko w tym banku doradca dobrze wytłumaczył mi ryzyko z tym związane i jestem szczęśliwa dziś przy tak wysokich wahaniach kursów, że dobrze zrobiłam. Co do banku, to naprawdę polecam

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Bank od pewnego czasu traktuje mnie w okropny sposób. Zwiększył mi marżę twierdząc, że nie posługuję się kartą kredytową co było warunkiem korzystania z mniejszej marży kredytu – jednak nie wziął pod uwagę moich wyjaśnień, że nigdy nie dotarł do mnie PIN do tejże karty. Mimo zgłoszenia tego faktu, bank nie przysłał mi nowego PINU tylko zwiększył marżę. Ponadto od pewnego czasu – czas oczekiwania na infolinii dla Klientów kedytów hipotecznych osiągał zawrotne długości. Czekał czasami nawet po godzinę na połączenie się. Bank zwiększył mi marżę, ale pozostawił usługi, za które musiałem dalej płacić jak karta kredytowa i inne rachunki.… Czytaj więcej »