Promocje bankowe

Ekspert finansowy
Rafał Tomkowicz

Banki na co dzień kuszą nas swoimi produktami. Przy wyborze często posługujemy się potrzebą, jaką w danej chwili posiadamy. To najczęstszy wybór przy potrzebach kredytowych. Jednak warto zwrócić na chwilę uwagę na promocje bankowe, gdzie w prosty i bezpieczny sposób możemy skorzystać z oferty w ramach której zyskamy coś więcej aniżeli sam produkt bankowy.

Promocje produktów bankowych mogą dostarczyć nam dodatkową gratyfikację w postaci zwrotu pewnej określonej sumy pieniędzy, wypłaty dodatkowych środków pieniężnych lub obdarowanie wartościowym prezentem w postaci wyszukanego giftu.

Warto zwrócić tu uwagę, że wartość takie nagród raczej nie przekroczy kwoty 760 zł rocznie, a wynika to z ustawy o podatku, gdzie wartość tej kwoty bez opodatkowania została właśnie określona do tego pułapu.

Nie mniej jednak będziemy starali się wyszukiwać dla Was najbardziej intratne oferty promocyjne w konkretnych bankach, abyście mogli z czystym sumieniem skorzystać z produktu jednakowo ciesząc się z „zgarniętej nagrody”.

Zobacz poniżej co dla Ciebie mamy: