Pożyczki dla firm od Aasa

[button class=”btn-cta” link=”/out/pozyczki-dla-firm-od-aasa”]Weź pożyczkę[/button]

Aasa Dla Biznesu oferta

Marka Aasa Dla Biznesu oferuje zobowiązania finansowe w kwocie od 1000 do 20 000 zł z okresem spłaty od 1 do 36 miesięcy. Są to pożyczki dla firm, o które można się ubiegać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności. Elastyczne warunki, ograniczone formalności i szybka wypłata środków to atuty, dzięki którym pożyczki Aasa stanowią atrakcyjną alternatywę dla kredytów bankowych. Podjęcie takiego zobowiązania to doskonały sposób na pozyskanie dodatkowych funduszy na przykład na zakup niezbędnego wyposażenia do firmy, spłatę zobowiązań wobec kontrahentów czy pokrycie bieżących wydatków przedsiębiorstwa.

Aasa – dlaczego warto?

Aasa Dla Biznesu to oferta rekomendowana przez Sferę Finansów ze względu na zapewnianie polskim przedsiębiorcom dostępu do stabilnego i bezpiecznego finansowania, które nie obciąża nadmiernie firmowego budżetu.

Za swoją działalność marka została również wyróżniona Certyfikatem Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. Jest on przyznawany firmom pozabankowym wykazującym szczególną dbałość o bezpieczeństwo finansowe swoich klientów. Ta bezkonkurencyjna oferta oraz najwyższe standardy jakości sprawiły, że Aasa Dla Biznesu już trzy razy z rzędu zdobyła tytuł Biznesowej Pożyczki Roku w prestiżowym konkursie Loan Magazine Awards.

Warto również wspomnieć, że marka należy do Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i posiada tytuł Firmy Wiarygodnej Finansowo.

Na jakich warunkach pożycza Aasa?

Aby otrzymać pożyczkę dla firm w Aasa, klient powinien spełniać następujące warunki:

  • powinien mieć zarejestrowaną działalność gospodarczą (o pożyczkę można się ubiegać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności)
  • nie powinien figurować w rejestrach dłużników BIG InfoMonitor, ERIF lub KRD
  • powinien posiadać stały adres zamieszkania na terenie naszego kraju

Jak uzyskać pożyczkę?

Aby otrzymać pożyczkę w Aasa Dla Biznesu, należy wskazać wybraną kwotę i okres spłaty na stronie internetowej pożyczkodawcy, a następnie wypełnić krótki wniosek. W tym miejscu warto podkreślić, że do otrzymania pożyczki nie są potrzebne żadne dodatkowe dokumenty poza dowodem osobistym. Decyzja o przyznaniu pożyczki przekazywana jest klientowi telefonicznie bądź w wiadomości e-mail. Trafia ona do klienta maksymalnie do godziny po wypełnieniu wniosku.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji należy umówić się z kurierem, aby podpisać umowę. Pieniądze trafiają do przedsiębiorcy już następnego dnia w formie czeku GIRO lub tradycyjnie przelewem na konto.

[button class=”btn-cta” link=”/out/pozyczki-dla-firm-od-aasa”]Weź pożyczkę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *