Monument Fund

[button class=”btn-cta” link=”/out/monument-fund”]Weź pożyczkę[/button]

Sztywna polityka banków w zakresie udzielania kredytów dla firm znacznie utrudnia dostęp do dodatkowych funduszy na rozwój własnej działalności. Pomocną rękę do przedsiębiorców wyciąga jednak marka Monument Fund, która zapewnia szybkie finansowanie dla biznesu.

Monument Fund wspiera osoby myślące o założeniu własnej działalności oraz przedsiębiorców, którzy planują nowe inwestycje w ramach rozwoju swojego biznesu. Marka w swojej ofercie posiada pożyczki z zabezpieczeniem na nieruchomości. To zobowiązania w kwocie od 500 000 do 5 000 000 zł na okres od 6 do 18 miesięcy. Pożyczki w Monument Fund udzielane są na dowolny cel biznesowy. Stanowią doskonałą alternatywę dla trudno dostępnych i obwarowanych wieloma wymogami kredytów bankowych.

Oferta Monument Fund

Monument Fund zajmuje się finansowaniem głównie dużych transakcji. Oznacza to, że marka oferuje zobowiązania w kwocie wyższej niż większość firm pożyczkowych obecnych na polskim rynku. Pożyczki Monument Fund udzielane są na dowolny cel finansowy (nawet spłatę zadłużenia w US i ZUS-ie). Warto również podkreślić, że marka zabezpiecza się na II miejscu hipotecznym. To niezwykle rzadko spotykane rozwiązanie na polskim rynku finansowym.

Pracownicy Monument Fund zdają sobie sprawę, że w biznesie najważniejszy jest szybki i stabilny dostęp do dodatkowych środków. To właśnie możliwość błyskawicznego pozyskania niezbędnych funduszy może przesądzić o wykorzystaniu korzystnej okazji biznesowej, a co za tym idzie – o sukcesie firmy. Monument Fund stawia zatem ogromny nacisk na szybkie i sprawne działanie. Zautomatyzowany system zapewnia wstępną analizę wniosku już w jeden dzień. Z kolei ograniczone formalności skracają do minimum proces oczekiwania na gotówkę.

Kredyt w banku vs. pożyczka w Monument Fund

Zaostrzona polityka bankowa w zakresie udzielania kredytów dla firm sprawia, że przedsiębiorcom niezwykle trudno jest pozyskać dodatkowe finansowanie na rozwój własnego biznesu. Ponadto ubieganie się o kredyt w banku wiąże się z dużą liczbą formalności, wymogiem posiadania dobrej zdolności kredytowej oraz długim okresem oczekiwania na rozpatrzenie wniosku.

Monument Fund w swojej działalności kieruje się dużo bardziej elastycznymi zasadami. Zobowiązania tej marki dostępne są na przykład dla Polaków prowadzących działalność poza granicami naszego kraju. W dodatku o pożyczkę w Monument Fund mogą ubiegać się nawet te osoby, które posiadają na swoim koncie rozmaite zaległości finansowe. Elastyczne warunki, dowolny cel oraz ograniczone formalności to największe atuty tej oferty. Kolejnym z nich jest także błyskawiczne działanie. Ograniczone formalności skracają czas oczekiwania na gotówkę nawet do 2 dni od daty złożenia wniosku. To wynik, który bardzo trudno jest powtórzyć w przypadku kredytów bankowych.

Zabezpieczenia Monument Fund

Firma oferuje pożyczki zabezpieczone na różnego rodzaju nieruchomościach. Mogą to być na przykład nieruchomości komercyjne, ale także lokale użytkowe, mieszkania, nieruchomości przemysłowo-inwestycyjne, spółdzielcze własnościowe lokale bez księgi wieczystej oraz szeroka gama nieruchomości niestandardowych. Ta obszerna gama uznawanych zabezpieczeń sprawia, że pożyczka w Monument Fund jest dostępna niemal dla każdego przedsiębiorcy.

Osiągnięcia Monument Fund

Monument Fund to marka godna zaufania. Od lat działa w zgodzie z Kodeksem Etycznym, który określa najwyższe standardy współpracy z partnerami biznesowymi. Jest również niezwykle doceniana przez całą branżę finansową – na swoim koncie ma wiele osiągnięć i prestiżowych nagród. Wśród nich jest m.in. Certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine, który poświadcza nieskazitelną uczciwość marki oraz jej dbałość o interesy klientów.

[button class=”btn-cta” link=”/out/monument-fund”]Weź pożyczkę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *