Porównanie pożyczek gotówkowych

Kalkulator kredytowy

W powyższym porównaniu pożyczek gotówkowych możesz skorzystać z oferty kalkulatora kredytowego, za pomocą którego wyliczysz i poznasz ratę swojego kredytu czy pożyczki. To bardzo istotne, ponieważ planując zaciągnąć zobowiązanie finansowe musisz wiedzieć, ile wyniesie jego rata, abyś mógł to zaplanować w swoim budżecie domowym. Dokładnie do tego służy Ci właśnie kalkulator kredytowy.

Gdzie łatwo otrzymasz kredyt gotówkowy?

Każdy bank rządzi się swoimi prawami co do przyznawalności kredytów gotówkowych. Niestety nie ma jednego algorytmu pozwalającego stwierdzić, że w tym i tym banku trzymasz kredyt gotówkowy. Jedne banki mają bardzo zaostrzone kryteria co do udzielania tego typu zobowiązań inne zaś nawet rozpoznawalne są z tego, że głównie zajmują się właśnie udzielaniem kredytów gotówkowych na potrzeby konsumenckie. Ponieważ duża liczba banków sprawia, że ta oferta jest dosyć bogata, po to właśnie stworzyliśmy takie miejsce jak to, czyli porównywarkę kredytów gotówkowych sfera-finansow.pl abyś mógł zaoszczędzić czas.

Dla Ciebie pewnie najważniejsza jest cena, czyli gdzie znaleźć najtańszy kredyt. Naszym zadaniem jest Ci go wskazać, jednocześnie jeszcze wskazując, gdzie masz największe szanse na jego otrzymanie.

Na składowe, które bank bierze pod uwagę rozpatrując Twój wniosek o kredyt składa się szereg potrzebnych informacji, ale również Twoja historia kredytowa. Istotnym elementem zbadania Twojej zdolności kredytowej będzie zaświadczenie o zarobkach.

Kredyt gotówkowy bez zaświadczeń?

Rekomendacja T zabrania bankom udzielania kredytów bez zaświadczeń. Co to oznacza? Nic innego, aniżeli każdy wnioskujący o kredyt musi przedstawić na zaświadczeniu w banku swoje dochody. Udokumentować je.

Wyjątek tu może stanowić fakt, że posiadasz w swoim banku rachunek osobisty i tam możesz wnioskować o taki kredyt bez zaświadczenia.

W każdym innym przypadku kredyt bez zaświadczenia to inaczej pożyczka pozabankowa, czyli pożyczka poza bankiem. Oczywiście na naszej stronie znajdziesz takie oferty w zestawieniu pożyczek pozabankowych czy ofert pożyczek chwilówek. Pamiętaj jednak, aby pożyczać świadomie. Czyli pożyczka lub kredyt który chcesz otrzymać musisz mieć świadomość, że będziesz musiał go uregulować, bez względu czy otrzymałeś go z banku czy firmy pożyczkowej.

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Wybierając kredyt gotówkowy zwróć proszę uwagę na następujące jego elementy:

  • okres kredytowania – każdy bank oferuje różne okresy, na jakie możesz zaciągnąć kredyt. Pamiętaj, im dłuższy okres kredytu tym niższa rata, ale z drugiej strony wyższe koszty.
  • kwota kredytu – bardzo ściśle powiązana z okresem kredytowania. Zawsze najbezpieczniej brać kredyt w rozsądnej kwocie i rozkładać na większą liczbę rat, tak aby wysokość raty była bezpieczna do regulowania co miesiąc
  • Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, czyli wskaźnik RRSO, dzięki któremu porównasz poszczególne oferty kredytów