Mikrokasa

[button class=”btn-cta” link=”/out/mikrokasa”]Weź pożyczkę[/button]

Mikrokasa to instytucja pożyczkowa obecna na polskim rynku pożyczek pozabankowych już od 2006 roku. Firma jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz może poszczycić się tytułem firmy Przyjaznej Finansowo jak również posiadaniem Certyfikatu Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine.

Wieloletnie doświadczenie spółki gwarantuje najwyższe standardy obsługi klienta, do których Mikrokasa przyzwyczaiła już niejednego swojego zadowolonego klienta.

Pożyczka konsolidacyjna w Mikrokasa

Celem tej pożyczki jest spłacenie kilku zobowiązań finansowych z zmiana w jedną pożyczkę z miesięczną ratą dopasowaną do potrzeb pożyczkobiorcy.

Oferta dotyczy zarówno pożyczek zaciągniętych w bankach jak również instytucjach pożyczkowych. Główną zaletą skonsolidowania zobowiązań jest niższa miesięczna rata i wydłużony okres spłaty.

Maksymalna kwota, jaką Klient może skonsolidować w Mikrokasa S.A., to 50.000 zł na okres do nawet 60 miesięcy.

Uzyskana kwota przelewana jest na wskazane przez Klienta konta pożyczkodawców oraz konto Klienta, jeśli kwota pożyczki przewyższa skonsolidowane zobowiązania.

Pożyczka ratalna w Mikrokasa

Pożyczka ratalna może być spłacana przez Klienta w okresie od 12 do 30 miesięcy. Kwota, o jaką można się starać w tym wypadku to od 1.000 zł do 15.000 zł. Główną zaletą pożyczki ratalnej jest fakt, iż Klient regulując zobowiązanie, spłaca je niskimi kwotami, co przekłada się na małą odczuwalność zobowiązania.

Chwilówka w Mikrokasa

Pożyczka udzielana jest na okres maksymalnie do jednego miesiąca, na kwotę od 1.000 do 3.000 zł. Główną zaletą tego produktu jest minimum formalności oraz szybka decyzja kredytowa. Wnioski rozpatrywane są w około 15 minut. Klient, który zdecyduje się na ten produkt, nie potrzebuje żadnych zaświadczeń poza dokumentem tożsamości w postaci dowodu osobistego.

Opinia eksperta o Mikrokasa

Mikrokasa obecna na naszym rynku już blisko 15 lat potwierdza swoje duże doświadczenie zdobyte na rynku pozabankowym tym samym, może pochwalić się znajomością zaciągania zobowiązań finansowych przez Polaków.  Firma to prawdziwy partner w relacjach pożyczkodawca – pożyczkobiorca. Stosując się do Zasad Dobrych Praktyk potwierdzają jedynie, że zależy im na rzetelnym i odpowiedzialnym działaniu wobec konsumenta jak również przestrzegając zasad reklamowania produktów finansowych.

Mikrokasa opinie

Poniżej możesz zostawić swoje opinie dotyczące oferty firmy Mikrokasa. Jeżeli byłeś już klientem firmy, dzieląc się swoją opinią w tym temacie pomagasz podjąć decyzję innym użytkownikom sieci szukającym właśnie potwierdzenie swojego słusznego wyboru.

Opinie oczywiście mogą być pozytywne, ale również wszelkie negatywne spostrzeżenia, które mogły przydarzyć się w kontakcie z firmą Mikrokasa.

[button class=”btn-cta” link=”/out/mikrokasa”]Weź pożyczkę[/button]

1 thought on “Mikrokasa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *