Fellow Finance

[button class=”btn-cta” link=”/out/fellow-finance”]Weź pożyczkę[/button]

Fellow Finance w swojej ofercie posiada pożyczki ratalne w kwocie od 1000 do 15 000 zł. To zobowiązania o stałym oprocentowaniu i bez poręczycieli. Ich spłatę można rozłożyć na okres od 4 do 32 miesięcy. Szeroka rozpiętość kwotowa sprawia, że tego typu pożyczką można pokryć niespodziewane wydatki, sfinansować większe zakupy, a także spłacić inne zobowiązania. Ponadto marka umożliwia połączenie kilku chwilówek w jedno długoterminowe zobowiązanie udzielane na korzystnych warunkach. W ten sposób kilka rat zastępuje jedna, co stanowi ulgę dla portfela i daje duży komfort psychiczny.

Warunki pierwszej pożyczki w Fellow Finance

Fellow Finance nie oferuje żadnej promocji dla swoich nowych klientów.

Jakie jest RRSO w Fellow Finance?

Reprezentatywny przykład: Całkowita kwota pożyczki – 1000 zł; okres pożyczkowania – 12 miesięcy; opłata wstępna – 120 zł; administracyjna – 134,55 zł.; opłata za prowadzenia konta – 16,60 zł/m-c (łącznie: 199,20 zł); oprocentowanie w stosunku rocznym – 10%; łączna kwota odsetek – 54,99 zł; wysokość comiesięcznych rat: 115,07 zł; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 1380,88 zł; całkowity koszt pożyczki – 500,88 zł; rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) – 144,55%

Fellow Finance inwestowanie

Fellow Finance to internetowa platforma pożyczek crowdfundingowych i społecznościowych. Są to zobowiązania skierowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców. Warto również podkreślić, że Fellow Finance umożliwia inwestowanie w zobowiązania pozabankowe i osiąganie przychodów z udzielonych pożyczek.

Na jakich warunkach pożycza Fellow Finance?

Fellow Finance to pośrednik w udzielaniu pożyczek społecznościowych. O zobowiązanie mogą ubiegać się osoby, które:

  • są w wieku od 20 do 75 roku życia,
  • mieszkają w Polsce,
  • posiadają rachunek w polskim banku z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • rachunek ten jest otwarty co najmniej od 3 miesięcy.

Jak spłacić pożyczkę w Fellow Finance?

Fellow Finance nr konta do spłaty znajdziesz w swoim panelu po zalogowaniu w serwisie. Widoczny tam będzie Twój stan zadłużenia, dotychczasowe płatności, a także informacje niezbędne do spłaty pożyczki. Marka zapewnia również unikatową możliwość zwiększenia kwoty pożyczki pod warunkiem, że terminowo spłaciłeś co najmniej cztery raty podjętego zobowiązania.

Czy Fellow Finance pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Marka umożliwia przesunięcie terminu płatności na dwa tygodnie, a także zawieszenie spłaty kapitału pożyczki na jeden miesiąc. Aby tego dokonać, należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z działem należności pożyczkodawcy. Za przedłużenie spłaty pożyczki  doliczana jest dodatkowa opłata. Jej wysokość można sprawdzić w cenniku dostępnym na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Opinie o Fellow Finance

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych użytkowników na temat marki Fellow Finance. Znajdziesz tu obiektywne i rzetelne opinie osób, które skorzystały z usług tego pożyczkodawcy. Marka zamieszcza również opinie klientów na własnej stronie internetowej. Musisz jednak pamiętać, że mogą to być opinie moderowane, tzn. że pożyczkodawca nie będzie publikować wybranych komentarzy na temat swojej działalności, jeśli będą one niepochlebne. Być może sam również miałeś okazję zostać klientem tej firmy? Podziel się z nami swoim doświadczeniem!

[button class=”btn-cta” link=”/out/fellow-finance”]Weź pożyczkę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *