Aasa Kredyt

Aasa oferta

Aasa oferuje pożyczki ratalne w kwocie od 2000 do 10 000 zł. Spłatę tego typu zobowiązania można rozłożyć na okres od 12 do 24 miesięcy. Tak długi okres spłaty gwarantuje niską ratę, która nie nadwyręży kondycji domowego budżetu.

Warunki pierwszej pożyczki w Aasa

Aasa nie oferuje obecnie żadnej promocji dla swoich nowych klientów.

Jakie jest RRSO w Aasa?

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 7000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 75,94%. Rata miesięczna 499,52 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 755,73 zł, opłata przygotowawcza 300 zł, prowizja 3 934 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 11 989,73 zł (stan na dzień 01.03.2019 r.)

Aasa logowanie

„Jak się zalogować do Aasa”? To pytanie bardzo często pada z ust osób, które już kiedyś ubiegały się o zobowiązanie tej marki. Aby skorzystać z niego po raz kolejny, należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, a następnie kliknąć na przycisk „Aasa logowanie„, który znajduje się w prawym górnym rogu witryny.

Kalkulator pożyczki Aasa

Na jakich warunkach pożycza Aasa?

Aby otrzymać pożyczkę w Aasa Polska należy spełniać poniższe warunki:

  • Posiadać polskie obywatelstwo i mieszkać na stałe w Polsce
  • Być w wieku od 20 do 80 lat
  • Mieć stały dochód
  • Posiadać aktywny rachunek bankowy
  • Posiadać zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki

Ponadto nie można widnieć w wymienionych rejestrach dłużników:

  • Biuro Informacji Kredytowej S.A. (BIK)
  • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. (BIG)
  • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KBIG)
  • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
  • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. (KRD)

Reklama Aasa

Jak spłacić pożyczkę w Aasa?

Aby spłacić pożyczkę w Aasa, należy dokonać przelewu na rachunek pożyczkodawcy. Nr konta do spłaty Aasa klient znajdzie w umowie pożyczki, harmonogramie spłat oraz po zalogowaniu na swój profil.

Czy Aasa pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Aasa nie oferuje opcji przedłużenia spłaty pożyczki. W przypadku kłopotów z uregulowaniem raty zgłoś się bezzwłocznie do Biura Obsługi Klienta pożyczkodawcy.

Opinie o Aasa

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek w Aasa Polska. To jedna z najpopularniejszych firm pożyczkowych w Polsce, dlatego cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród polskich konsumentów. Komentarze na temat pożyczki w Aasa są niezwykle pozytywne. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Dane rejestrowe Aasa i kontakt

Dokładna nazwa firmy: Aasa Polska S.A.
Siedziba firmy: ul. Hrubieszowska 2, 01-209 Warszawa
E-mail: info@aasapolska.pl
WWW: www.aasapolska.pl
Telefon kontaktowy: 801 40 40 40
Godziny pracy: Pn. – Pt. 08:00 – 19:00
NIP: 5252528111
REGON: 146017266
KRS: 0000411939


26
Dodaj komentarz

avatar
26 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
Aga Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek90
Gość
Jacek90

Na pozyczkę od Aasa zdecydowałem się, dlatego, że firma jasno pisze, za co i ile płacę. Żadnych ukrytych opłat, mało formalności, no może kwota nie najwyższa jak na ratalkę, ale na małe kłopoty finansowe wystarczy. Polecam!

Marzena
Gość
Marzena

Choć zasady przyznania kwoty pożyczki nie do końca były dla mnie jasne, to sam proces przebigł dość szybko i w rezultacie udało mi się uzyskać pożyczkę. Przekonały mnie przede wszystkim malejące raty, które dają spory komfort psychiczny, że z miesiąca na miesiąc spłaca się coraz mniej. Również obsługa klienta, czyli Pani, który dzwoniła, by mnie zweryfikować była bardzo miła.

diana
Gość
diana

Bardzo dobra oferta. Formalnosci szybko zalatwione. Umowe dowozi kurier.Pieniadze na rachunku w ciagu dwoch dni.gu

aśka
Gość
aśka

aasa – jak dla mnie za dużo formalności ale jak człowieka przyciśnie to szuka wszędzie pieniędzy

Kazab28
Gość
Kazab28

Naprawdę firma z zasadami. Jeżeli ktoś pożycza pieniądze poza bankiem i sprawdza informacje w Biurze Informacji Kredytowej, tzn. że liczy się z możliwościami klienta i naprawdę dba o jego zdolność kredytową. W Polsce roi się od firm, które bez żadnych srpawdzań w bazach pożyczają pieniądze chcąc za to w sumie dwa, trzy razy więcej. W asakredyt tego nie zastaniemy i to uważam jest fair wobec wszystkich pożyczających. Jeżeli ktoś chce pożyczki to musi być ją w stanie spłacić, a podstawowym obowiązkiem firmy udzielającej pożyczki jest sprawdzić, czy pożyczkobiorca faktycznie jest w stanie spłacać wnioskowane zadłużenia w terminie.

klarabella
Gość
klarabella

Człowieku, to że nie dostałeś pożyczki ma od razu znaczyć, że firma jest oszustem. Gdzie te kredyty pytasz? Otóż ja dostałam 1000 zł na 30 dni, więc jakoś się okazuje, że Aasa jednak pożycza. Pewnie nie spełniałeś wymogów albo masz komornika na karku i teraz plujesz jadem. Co za ludzie!

Ro7
Gość
Ro7

opinia

Ro7
Gość
Ro7

nie wiem kto u nich uzyskał pożyczykę. Ja ię starałem i niestety takiej nie otrzymałem. DOdatkowo nie dostałem żadnej informacji dlaczego. o co kaman? Gdzie te kredyty asa?

dorotea
Gość
dorotea

aasa moze pozyczaja na poczatek troche malo, ale jak sie nawiaze z nimi dluzsza wspolprace to warto. atrakcyjna oferta, przystosowac mozna bez problemu do mozliwosci wlasnego portfela, ja wzielam akurat 1000 bo tyle mi bylo potrzebne na rower

Ja
Gość
Ja

dla mnie bardzo dobra pożyczka asa kredyt

kowal
Gość
kowal

Korzystałem z kredytu w aasa. Ogólnie na plus bo szybko i sprawnie udzielają pozyczek. Są wygodne raty.

bolo
Gość
bolo

czek am 4 dni kurier zabral umowe a kasy niema

mateo
Gość
mateo

Bardzo dobra firma pożyczkowa. Minimum formalności, obsługa klieta nastawiona na pomoc i stara się doradzić. Pieniądze trafiły na konto akurat idealnie na święta.

Grzegorz
Gość
Grzegorz

Bardzo polecam ich ofertę. Na http://www.aasapolska.pl można znalexc fajny kalkulator który pokazuje wszystkie koszty. Nie ma żadnych ukrytych opłat – tzw. skandynawska jakość 🙂

Aga
Gość
Aga

Najlepsza firma pożyczkowa

Kostek
Gość
Kostek

Brałem w Aasa pożyczkę dla biznesu do 10 000zl i jestem zadowolony….dobra opcja dla małych firm z sezonowymi trudnościami.

Filip
Gość
Filip

Brałem ostatnio niewielką pożyczkę na dofinansowanie mojej firmy i rozbudowę zakładu fryzjerskiego o nowe stanowisko. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, na pewno się opłaca.

Gabor
Gość
Gabor

Brałem dwa razy i… widzę same zalety – wysoka przyznawalność, niskie raty, przyjazna obsługa. Czego chcieć więcej?

Roxi
Gość
Roxi

Naprawdę polecam wszystkim tym, którym bank odmówił. Konsultanci bardzo mili i pomocni, przelew dosyć szybki, praktycznie zaraz po odebraniu podpisanej umowy od kuriera. Możliwość wyboru terminu/dnia/ zapłaty rat po pierwszej wpłacie zgodnej z ustaleniami. Koszty porównywalne z innymi takimi instytucjami, ale tutaj naprawdę bezproblemowo, poza tym myślę uczciwie, bo jednak to firma solidna z wyrobioną dobrą opiną. Dziękuję, kredyt bardzo mi pomógł…. spłacająca raty klientka

Kamilek
Gość
Kamilek

Najlepsza, firma godna zaufania.

Marek
Gość
Marek

Z Aasa korzystałem około 3 razy w życiu – zawsze to była potrzeba chwili, kiedy brakowało gotówki na jakieś wazne wydatki typu naprawa samochodu. Jeśli chodzi o ich ofertę to jest naprawdę OK, raty jedne z niższych, naprawdę jest ok jak na pożyczki ratalne, na pewno ok jest maksymalna kwota pożyczki, można wnioskować aż o 10 000 i spłacać spokojnie nawet 2 lata jak w banku.

Kamil
Gość
Kamil

Polecam ich ofertę, mają naprawdę dobre warunki

Konrad
Gość
Konrad

U mnie też wszystko OK!

Kinguś
Gość
Kinguś

Korzystałam z ich pożyczki na wakacje – dzięki czemu udalo się wyjechać na wakacje. Ogolnie jestem zadolowona, chyba nie łatwo znaleźć coś równie OK

Miron
Gość
Miron

Zasłużony pozytyw

Aga
Gość
Aga

Nikt nie zwraca uwagi na to, że można również skorzystać z prowizji przy kolejnej pożyczce używając poniższego linku

promocjalimitowana.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=635&idDistributor=338153