Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/sfera-finansow/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client3/web4/web:/var/www/clients/client3/web4/private:/var/www/clients/client3/web4/tmp:/var/www/sfera-finansow.pl/web:/srv/www/sfera-finansow.pl/web:/usr/share/php5:/usr/share/php:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin:/dev/random:/dev/urandom) in /var/www/clients/client3/web4/web/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 140
Bank Millennium wprowadza darmowe przelewy w euro dla firm - Sfera Finansów
Wiadomości

Bank Millennium wprowadza darmowe przelewy w euro dla firm

Aż przez ponad rok przedsiębiorcy mogą korzystać z darmowych przelewów w euro. Bank Millennium wprowadził promocyjną ofertę, dzięki której przelewy SEPA z kont firmowych stały się zupełnie bezpłatne!

Przelewy SEPA to krajowe lub zagraniczne transakcje, które realizowane są w euro. Ich zaletą jest przede wszystkim szybkość – pieniądze przesyłane w ten sposób pojawiają się na rachunku odbiorcy już następnego dnia roboczego. To wygodny sposób na regulowanie należności u zagranicznych kontrahentów.

Już teraz klienci Banku Millennium mogą zupełnie za darmo korzystać z wychodzących oraz przychodzących przelewów w euro. Wszystko to dzięki najnowszej promocji banku „Przelew SEPA za 0 PLN”. Gwarantuje ona całkowity brak opłat za przelewy SEPA w okresie od 1 listopada 2019 r. aż do końca 2020 roku. Łącznie daje to przedsiębiorcy ponad rok darmowych przelewów w euro.

Pracując nad wdrożeniem zmian związanych z implementacją rozporządzenia unijnego nr 2019/518, dotyczącego niektórych opłat za przelewy w euro, doszliśmy do wniosku, że chcemy zrobić dla naszych klientów coś więcej. Dlatego rozszerzamy jego stosowanie na krajowe przelewy w euro oraz wprowadzamy już od 1 listopada 2019 r. aż do końca 2020 roku dla przedsiębiorców okres bez opłat za wszystkie przelewy SEPA przychodzące i wychodzące. Oferta jest dostępna dla każdego przedsiębiorcy, niezależnie od skali prowadzonej działalności i długości relacji z bankiem. – podkreśliła Marta Postek, Dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej w Banku Millennium.

Z oferty bezpłatnych przelewów SEPA mogą skorzystać zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i mniejsze podmioty. Przyda się zwłaszcza tym firmom, które często nawiązują współpracę z zagranicznymi kontrahentami. Warunkiem uczestnictwa w promocji jest jedynie posiadanie konta firmowego w Banku Millennium. Warto również podkreślić, że dzięki temu obecni klienci banku mogą również korzystać z atrakcyjnych kursów walut. Do ich dyspozycji jest także specjalna platforma walutowa Millennium Forex Trader.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Kliknij, aby skomentowaćx