Bank Millennium w ramach Pożyczki Gotówkowej oferuje kwoty od 1000 do 150 000 zł. Okres kredytowania – od 6 do 108 miesięcy. Wstępną decyzję o przyznaniu kredytu otrzymuje się telefonicznie, zaraz po wypełnieniu wniosku. Pieniądze oczywiście można przeznaczyć na dowolny cel.

Bank gwarantuje najniższe oprocentowanie Pożyczki gotówkowej na rynku – RRSO wynosi 18,97 proc. Co istotne, top klient, który w okresie 30 dni od podpisania umowy, znajdzie ofertę z niższym oprocentowaniem, wówczas otrzyma zwrot różnicy zapłaconych odsetek.

Jak wziąć pożyczkę gotówkową w Millennium Bank

Aby wziąć pożyczkę gotówkową należy złożyć tzw. wniosek kontaktowy, który jest dostępny na stronie internetowej banku. Wstępną decyzję otrzymuje się natychmiast, a następnie należy udać się do wybranego oddziału w celu podpisania umowy.

Klienci posiadający rachunek bankowy mają uproszczoną drogę do zaciągnięcia Pożyczki Gotówkowej. W celu skorzystania z kredytu muszą jedynie zalogować się do swojego konta Millenet i tam wypełnić wniosek.

Millennium – ubezpieczenie pożyczki gotówkowej

Millennium Bank oferuje również ubezpieczenie – ramach polisy Bezpieczna Pożyczka, otrzymuje się ochronę w zakresie:

  • utraty stałego źródła dochodu,
  • hospitalizacji w wyniku wypadku,
  • czasowej niezdolności do pracy,
  • całkowitej niezdolności do pracy w wyniku inwalidztwa,
  • poważnego zachorowania,
  • śmierci.

Jakie warunki należy spełnić?

Pożyczkę Gotówkową w Millennium mogą zaciągnąć wszyscy, którzy posiadają stałe dochody – bank honoruje wszystkie formy zatrudnienia: umowę o pracę, umowę zlecenie i umowę o dzieło. Aby skorzystać z oferty nie trzeba przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Millennium akceptuje wyciąg z przelewami wynagrodzenia z 3 miesięcy oraz PIT za ostatni rok. Natomiast działalności gospodarcze muszą okazać roczne za roczne zeznanie podatkowe i zaświadczenie z Urzędu Skarbowego/ZUS/KRUS lub książkę przychodów i rozchodów.

Bank Millennium – logowanie

Aby zalogować się do bankowości elektronicznej, należy wejść na stronę internetową Banku Millennium i kliknąć przycisk logowanie. Następnie w odpowiedniej rubryce należy wpisać swój MilleKod oraz hasło. Warto wiedzieć, że bank wprowadził dwuskładnikowe uwierzytelnianie użytkownika ze względu na wymogi dyrektywy PSD2.