Wiadomości

Bank Millennium oferuje firmom terminale płatnicze POS

Bank Millennium dokłada wszelkich starań, by jego klienci w wygodny sposób wykorzystywali bankowość w codziennym życiu. W lipcu informowaliśmy o planowanym uruchomieniu funkcji automatycznych opłat za autostradę z aplikacją mobilną. Tym razem Bank Millennium robi ukłon w stronę polskiego biznesu. Udostępnia przedsiębiorcom kompleksową usługę najmu terminali POS wraz z akceptacją płatności i serwisem.

Przedsiębiorcy mogą teraz skorzystać z unikatowej usługi najmu terminali płatniczych PayTel S.A. Bank Millennium oferuje klientom z segmentu biznesowego szeroki wybór urządzeń stacjonarnych, a także przenośnych. Terminale zapewniają integrację z wybranymi kasami fiskalnymi oraz akceptują karty płatnicze VISA i Mastercard. Umożliwiają również szereg rozmaitych płatności: od tradycyjnych zbliżeniowych po BLIK oraz tzw. Dynamic Currency Conversion, czyli płatności w walucie karty. Posiadacze urządzeń mogą korzystać z usług Cash Back, a także prowadzić sprzedaż doładowań komórkowych. Warto także podkreślić, że możliwości terminali są stale rozbudowywane.

Promocyjne warunki

Oferta Banku Millennium obejmuje dzierżawę terminali POS wraz z akceptacją płatności i serwisem urządzeń. W ramach promocji biznesowi klienci banku otrzymają trzymiesięczne dofinansowanie pod warunkiem podpisania umowy na 24 miesiące. W ich przypadku opłata za dzierżawę będzie wynosiła jedynie 1 zł miesięcznie. Będą mogli również skorzystać z programu Polska Bezgotówkowa. Zapewnia on dofinansowanie prowizji od transakcji do 100 tys. zł oraz możliwość bezpłatnej dzierżawy terminala przez 12 miesięcy.

Terminale w praktyce

Z roku na rok terminale stają się w Polsce coraz bardziej popularne. Stale rośnie również liczba osób, które aktywnie korzystają z płatności elektronicznych. Wprowadzenie usługi najmu terminali płatniczych POS do oferty Banku Millennium to krok w kierunku przeniesienia polskiego biznesu do świata szybkich i wygodnych płatności elektronicznych.

W tej chwili bank umożliwia podpisanie umowy najmu w swojej placówce bądź bezpośrednio u klienta. Urządzenie trafia do niego za pośrednictwem firmy kurierskiej lub przez specjalnego serwisanta. Przedsiębiorca zostaje również przeszkolony z zakresu obsługi urządzenia (elektronicznie w przypadku kuriera lub osobiście w przypadku wyboru serwisanta).

Niebawem sprzedaż terminali zostanie rozszerzona o kolejne kanały. Przedstawiciele banku zapewniają, że docelowo urządzenia te będzie można zamawiać samodzielnie przez stronę internetową i poprzez bankowość elektroniczną Millenet. Szczegóły oferty można znaleźć na stronie banku w odpowiedniej zakładce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *