Wiadomości

550 zł za założenie konta w BNP Paribas

BNP Paribas przygotował promocję, dzięki której nowi klienci mogą otrzymać nawet 550 zł za korzystanie z Konta Otwartego dla Ciebie. Jakie są warunki promocji i kto może z niej skorzystać?

Kto może skorzystać z promocji?

Aby wziąć udział w promocji, musisz być nowym lub powracającym klientem banku. W tym drugim przypadku oznacza to, że obecnie nie posiadasz i w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadałeś konta oszczędnościowo-rozliczeniowego w BNP Paribas lub w Raiffeisen Polbanku. Promocja “550+” nie obejmuje również osób, które aktualnie są lub w ciągu ostatnich 6 miesięcy były współposiadaczami takiego rachunku.

Warto wspomnieć, że do założenia konta osobistego niezbędne jest również wypełnienie podstawowych warunków stawianych przez bank:

  • polskie obywatelstwo,
  • ukończone 18 lat,
  • ważny dowód osobisty.

Chcesz poznać koszty związane z posiadaniem Konta Otwartego w BNP Paribas? Przeczytaj nasze podsumowanie!

550+

W ramach promocji “550+” bank umożliwia zdobycie dodatkowej gotówki w wysokości nawet 550 zł. Pierwszym krokiem do otrzymania nagrody jest zarejestrowanie się w promocji na specjalnej stronie internetowej oraz złożenie wniosku o Konto Otwarte. Musisz to zrobić najpóźniej do 15 września 2019 r.

Jeśli do 20 września podpiszesz umowę i nadasz PIN swojej karcie, otrzymasz od banku premię w wysokości 50 zł.

Co trzeba zrobić, by otrzymać pozostałe nagrody?

  • Za wykonanie minimum 5 transakcji przez Google Pay lub Apple Pay w każdym miesiącu od września do lutego możesz otrzymać cashback w wysokości 3 proc. – w ten sposób możesz zgarnąć do 100 zł za 2 miesiące.
  • Za zapewnienie wpływów w wysokości co najmniej 1500 zł oraz wykonanie minimum 1 przelewu GOmobile, a także wykonanie 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay w każdym miesiącu od marca 2020 r. do maja 2020 r. otrzymasz 150 zł.
  • Za wykonanie minimum 5 transakcji poprzez Google Pay i Apple Pay na kwotę powyżej 300 zł w każdym miesiącu od czerwca 2020 r. do sierpnia 2020 r. otrzymasz kolejne 50 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *