Konto osobiste BNP Paribas

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to unikatowy produkt finansowy, który umożliwia samodzielny wybór karty debetowej spośród trzech dostępnych propozycji. Dzięki temu klient może jeszcze lepiej dopasować ofertę do swoich potrzeb finansowych. Chcesz skorzystać z takiego rozwiązania? Aby tego dokonać, musisz złożyć wniosek przez internet lub w najbliższym oddziale banku BNP Paribas.

Ile kosztuje Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas?

Konto Otwarte w BNP Paribas zapewnia polskim konsumentom dostęp do usług bankowych w atrakcyjnej cenie. Samo prowadzenie konta jest bowiem zupełnie darmowe. Nic nie zapłacimy również za wypłaty z bankomatów pod warunkiem, że korzystamy z urządzeń sieci Planet Cash lub zlokalizowanych na terenie oddziałów banku.

 • 0 zł – prowadzenie konta,
 • 0 zł – wypłaty gotówki z bankomatów Planet Cash oraz bankomatów zlokalizowanych na terenie oddziałów BNP Paribas,
 • 0 zł – przelewy krajowe w złotówkach poprzez bankowość elektroniczną,
 • 0 zł / 10 zł – za używanie karty w zależności od wybranego modelu.

Dla kogo Konto Otwarte?

Konto Otwarte Banku BNP Paribas to produkt, który wyróżnia się na polskim rynku usług finansowych. Zazwyczaj banki oferują bowiem swoim klientom różne warianty kont osobistych w zależności od ich potrzeb. BNP Paribas stawia na jedno konto, do którego można dopasować kartę płatniczą. W ten sposób klient do wyboru ma trzy różne plastiki:

 • Karta Otwarta na Świat,
 • Karta Otwarta na eŚwiat,
 • Karta Otwarta na Dzisiaj.

Karta Otwarta na Świat

Karta Otwarta na Świat

Przewalutowanie dla prawie 160 walut bez dodatkowych kosztów.

Karta Otwarta na e-Świat

Karta Otwarta na e-Świat

Bezpłatne Ubezpieczenie „Cyber Pomoc” zapewnia ochronę Twoich danych w Internecie.

Karta Otwarta na Dzisiaj

Karta Otwarta na Dzisiaj

Dla osób, które cenią ekonomiczne rozwiązania.

Bankomaty

Wysokość opłaty za korzystanie z bankomatów uzależniona jest od wariantu karty, który wybierzemy. Wszystkie plastiki gwarantują darmowe wypłaty z bankomatów Planet Cash i bankomatów w oddziałach BNP Paribas. Wypłaty z pozostałych bankomatów w Polsce są darmowe w przypadku Karty Otwartej na Świat, a także Karty Otwartej na eŚwiat. W przypadku Karty Otwartej na Dzisiaj opłata wynosi 5 zł.

Warto także przyjrzeć się wydatkom związanym z wypłatą gotówki za granicą. W przypadku urządzeń należących do Global Alliance i Grupy BNP Paribas jest to całkowicie darmowe. W przypadku pozostałych bankomatów wiąże się jednak z drobną opłatą (dla Karty Otwartej na Świat – 5 zł, a w przypadku dwóch pozostałych kart – 10 zł).

Funkcjonalności Konta Otwartego w BNP Paribas

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna GOmobile zapewnia wygodny dostęp do rachunku gdziekolwiek jesteś. Dzięki temu rozwiązaniu możesz komfortowo zarządzać swoimi finansami z każdego miejsca i o każdej porze. Aplikacja GOmobile cieszy się dużą popularnością i zbiera bardzo dobre noty. Użytkownicy urządzeń z systemem Android ocenili ją na 4,1/5. Niezwykle przypadła do gustu również użytkownikom iOS, którzy ocenili ją na 4,6.

Płatności mobilne

Konto Otwarte w BNP Paribas umożliwia swoim posiadaczom korzystanie z szeregu rozbudowanych usług z zakresu płatności telefonem. W ten sposób możesz posługiwać się BLIKIEM, Apple Pay, a także Google Pay. Dzięki temu możesz już zapomnieć o noszeniu ze sobą portfela.

Zalety Konta Otwartego

 

 • darmowe prowadzenie konta,
 • bezpłatne bankomaty (pod warunkiem korzystania z urządzeń Planet Cash i bankomatów w oddziałach BNP Paribas),
 • aplikacja mobilna,
 • płatności mobilne,
 • możliwość wyboru karty najlepiej dopasowanej do swoich potrzeb.

Wady konta 360

 

 • brak oprocentowania rachunku,
 • opłata za użytkowanie karty debetowej.

Promocja 550+

Dla nowych klientów Bank BNP Paribas przygotował niezwykłą promocję, która umożliwia zgarnięcie dodatkowej gotówki za przetestowanie konta. Łącznie do zdobycia jest aż 550 zł:

 • 50 zł za rejestrację w promocji, założenie konta osobistego, a także nadanie numeru PIN do karty (w terminie do 20.09.2019 r.),
 • cashback 3 proc. za wykonanie minimum 5 transakcji przez Google Pay lub Apple Pay w każdym z miesięcy od września do lutego (Uwaga! można zgarnąć maksymalnie 100 zł za 2 miesiące),
 • 150 zł za wpływy w wysokości co najmniej 1500 zł, jak również wykonanie minimum 1 przelewu GOmobile oraz minimum 5 transakcji Google Pay lub Apple Pay w każdym z miesięcy od marca 2020 r. do maja 2020 r.,
 • 50 zł za wykonanie minimum 5 transakcji przez Google Pay lub Apple Pay na kwotę powyżej 300 zł w każdym z miesięcy od czerwca 2020 r. do sierpnia 2020 r.

 

Opinie o Koncie Otwartym w BNP Paribas

Sprawdzenie opinii o kontach bankowych pozwala poznać doświadczenia innych konsumentów ze współpracy z wybraną marką i danym produktem finansowym. W ten sposób dowiadujemy się, czy warto z niego skorzystać. Duża liczba pozytywnych opinii zwiększa szansę, że my również będziemy zadowoleni ze współpracy z bankiem. Niezależne porównywarka finansowa sfera-finansow.pl to obiektywne źródło opinii o bankach, które gromadzi komentarze zamieszczane przez użytkowników produktów finansowych. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią na temat Konta Otwartego w Banku BNP Paribas. Serdecznie zapraszamy! Twoja opinia może okazać się niezastąpiona dla naszych czytelników.Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o