Raiffeisen Polbank

 

Dziś Raiffeisen Polbank to BNP Paribas Bank Polska SA —>>> Przejdź do BNP Paribas Bank Polska SA >>>

Raiffeisen Polbank Bank celował w target klientów wchodzących w skład klasy średniej, dla których oferował konta osobiste (Wymarzone Konto Osobiste), karty kredytowe, lokaty i produkty inwestycyjne. Ważną częścią działalności tej marki była obsługa finansowa średnich i dużych przedsiębiorstw.

W 2015 roku bank należący do austriackiego Raiffeisen Zentralbanku zajął 8. lokatę pod względem wartości posiadanych aktywów. Bank wszedł na polski rynek na początku lat 90., a pod obecną nazwą działał od 2012 roku, gdy przejął Polbank EFG z rąk greckich właścicieli.

 

Zapytaj o kredyt eksperta

 

Historia:

Raiffeisen Polbank działał na polskim rynku od 1991 roku. Należał do austriackiej Grupy Raiffeisen.

1991 – Raiffeisen rozpoczyna działalność w Polsce z ofertą dla klientów korporacyjnych
1992-2000 – Dynamiczny rozwój na szybko rosnącym rynku finansowym
2000 – Początek ekspansji w sektorze detalicznym
2000 – Nowa linia biznesowa dla MSP – Bank staje się liderem w tym segmencie
2001 – Karty kredytowe dla klientów indywidualnych
2002 – „Bank w zasięgu” – dostęp do konta przez telefon komórkowy
2003 – VISA Nowa z transferem salda, nowość na polskim rynku
2004 – R-Online (system bankowości internetowej dla klientów detalicznych)
2004 – „R-Profit Przedsiębiorca” – pakiet produktów dla mikrofirm
2005 – Wprowadzenie na krajowy rynek kart kredytowych dla biznesu
2005 – R-Mobile, unikalne rozwiązanie umożliwiające pełną obsługę konta przez komórkę
2006 – Pierwsza w regionie transakcja syntetycznej sekurytyzacji kredytów dla sektora MSP
2006 – Wprowadzenie do oferty detalicznej funduszy RCM
2007 – R-Online Biznes (system bankowści internetowej dla klientów firmowych)
2007 – R-Firma, oferta pakietowa dla mikroprzedsiębiorstw
2009 – Uruchomienie Internetowej Platformy Transakcyjnej R-Dealer
2009 – Wprowadzenie karty kredytowej i programu partnerskiego o nazwie Class&Club
2010 – Wprowadzenie marki FWR dla bankowości prywatnej
2010 – Atrakcyjne pakiety dla mikroprzedsiębiorców
2011 – Umowa o przejęciu udziałów w Polbank EFG przez Raiffeisen Bank International od EFG Eurobank
2012 – Fuzja prawna Raiffeisen Bank Polska z Polbank EFG
2013 – Powstaje Raiffeisen Polbank – nowa marka na polskim rynku finansowym
2016 – nieudana próba sprzedaży Raiffeisen Polbank Alior Bankowi oraz sprzedaż Raiffeisen-Leasing Polska S.A. bankowi PKO BP S.A.
2018 – zakup podstawowej działalności Raiffeisen Bank Polska przez Bank BGŻ BNP Paribas

Raiffeisen Bank Polska opinie:

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych czytelników na temat Raiffeisen Banku. Niestety pod jego adresem pojawiło się bardzo dużo negatywnych komentarzy, związanych przede wszystkim ze złej jakości obsługą klienta, niezrozumiałymi procedurami i dodatkowymi opłatami. Ty również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!399
Dodaj komentarz

avatar
399 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
1 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
1 Autorzy ostatnich komentarzy
barbara Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek1
Gość
Marek1

MIałem ostatnio przygodę z tym sławetnym bankiem. Straciłem troche czasu i stwierdziłem że poziom wiedzy pracowników tego banku to jakaś masakra. Indywidualne rozwiązania przygotowywane przez tzw doradców finansowych to zlepek produktów banku w normalnych cenach i rekomendowany jako induwidualne rozwiązanie. Myślę że zarząd tego grajdoła powinien poważnie przemyśleć kogo zatrudnia i może zatrudnić jakichś specjalistów od kadr i rekrutacji. Jak porównywałem to z moją obsługą w DB to po prostu amatorszczyzna.

Ada
Gość
Ada

skandal

Marta
Gość
Marta

Dostałam u nich kredyt na mieszkanie. Fachowa, szybka obsługa, we wszystkim mi pomogli. Naprawdę nie myślałama, że to będize takie proste. Dziś mam kredyt i konto u nich i bardzo sobie to chwalę. Polecma z czystym sumieniem każdemu

HI-END
Gość
HI-END

Raiffeisen Bank ma chyba najlepszą bankowość mobilną.

Eluńka
Gość
Eluńka

nie polecam tego banku… niemiła obsługa na infolinii, wysokie kary za opóźnianie w spłatach (każdemu się czasem zdarzy jakaś nieterminowość nieplanowana), brak dobrej komunikacji banku z klientem

PaniKa
Gość
PaniKa

OSTRZEŻENIE przed tym bankiem. Ostatnio złożyłam wniosek o kredyt, podpisałam umowę, dostałam harmonogram spłat i …. EFEKT: muszę płacić raty kredytu a pieniędzy jeszcze nie dostałam. Widocznie w tym banku obowiązują inne reguły. "Fantastyczne" bierzesz kredyt np. na dwa lata na ok. 18 %, spłacasz 24 raty z odsetkami i …. i dostajesz po dwóch latach kaskę z kredytu. "FANTASTYCZNIE"

Kasia
Gość
Kasia

Przed połączeniem tych dwóch banków POLBANK miał raczej pozytywną opnie lecz teraz po połączeniu z Raiffeisenem jest tragicznie. Zero kompetencji, Raiffeisen nie szanuje ani swoich klientów ani swoich pracowników. To jest najgorsze co może być. LICZY SIĘ TYLKO CENTRALA W WARSZAWIE. WAŻNE BY KASKA DOSTAŁA SIĘ DO CENTRALI. RESZTA SIĘ NIE LICZY.

Marcin
Gość
Marcin

Oczywiście daje Negatywną opinię a nie Neutralną!!!!

Marcin
Gość
Marcin

Wystąpiłem do Raiffeisena o restrukturyzację kredytu który z płacam już 3 rok bez żadnych opóźnień w związku z utratą pracy w Polbanku poprosiłem aby zmniejszyli mi ratę o 50% lub zaproponowałem karencję w spłacie przez 6 miesięcy dopóki nie stanę finansowo na nogach bo jestem w trakcie zakładania działalności i co i nic wypieli się na mnie jest to bank w którym nie warto posiadać żadnych relacji kredytowych klient wcześniej informuję że ma ciężka sytuację i chce być w porządku a oni mają to gdzieś. Pracując jeszcze w dawnym Polbanku sporo można było zrobić i pomóc klientom którzy jak ja… Czytaj więcej »

Ewa
Gość
Ewa

Nie wiem ile można pisać o tym banku, by ostrzec ludzi przed stratami,załamaniem i totalną bezsilnością wobec bezgranicznej pazerności i łamaniem praw konsumenta.

Monika
Gość
Monika

Chciałam wziąć kredyt 0%. Wszystko było ok. Pani wypytała mnie o moje dane, wypełniła wniosek, skonsultowała z kim trzeba, potwierdziła, kredyt mi przyznają, mogą nawet większą kwote niz potrzebuję, ale zostałam przy swojej. Kurier z umowa mił przyjechąc w ciagu dwóch dni. Minęły 3 dni, dzwonię, na infolinii informują mnie, że umowa została wysłana, podali nr listu przewozowego. Więc dzwonie do kuriera, niestyty taki numer listu nie istnieje. To znów do banku, maja wyjaśnić i oddzwonić. Nie oddzwonili. Więc ide do siedziby, mówię, że chciałabym wziąc kredyt a tam miła Pani mnie informuje, że mój wniosek został odrzucony nastepnego dnia… Czytaj więcej »

Magda
Gość
Magda

Nic nie można załatwić w tym banku.Odsyłają mnie jaden do drugiego .Konto zablokowane,komornik wysłał pismo do banku trzy tygodnie temu że mają je odblokować i pismo zaginęło nikt mi nie chce udzielić żadnej informacji co się dzieje z moimi pieniędzmi a zaznaczam że sa to świadczenia rodzinne na dzieci które według prawa nie mogą być blokowane przez żadną instytucje,ten bank wogóle tego nie respektuje!a w miedzy czasie cały czas obraca moją kasą ODRADZAM KATEGORYCZNIE

adam
Gość
adam

Może to nie jest zbyt odpowiednie miejsce na pisanie tego typu rzeczy ale stwierdziłem że możecie wejść tutaj http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21133 i dowiedzieć się czego tylko chcecie bo tak też klienci się wypowiadali

Majk
Gość
Majk

Kochani !!!

To agonia.Ten parabank umiera.
Zabieraj kase i uciekaj do solidnej firmy.

JARRO
Gość
JARRO

Przed połączeniem tych dwóch banków POLBANK miał raczej pozytywną opnie lecz teraz po połączeniu z Raiffeisenem jest tragicznie. Przytoczyłem te słowa bo tak jest!!!!!! Jestem w Polbanku od początku ale jutro zabieram moje oszczedności życia i uciekam gdzie pieprz rosnie. Opłaty maja ZA WSZYSTKO ,,podejrzewam że nawet za wpłaty" Za prowadzenie konta za przelewy za wypłaty w ich bankomatach. DOSŁOWNIE ZA WSZYSTKO. I TE ICH NĘDZNE LOKATY PŁAKAĆ SIĘ CHCE. REKLAMACJE ZAŁATWIANE NA ODWAL SIĘ TRZEBA DZWONIĆ PO KILKA RAZY. POWIEM TAK OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM. WIADOMO NIEMIECKA OSZCZĘDNOŚĆ ZWŁASZCZA NA POLAKACH.

monika
Gość
monika

zdecydowanie negatywna

aron
Gość
aron

Otworzyłem w tym banku konta firmowe i prywatne ,bo obiecali kredyt 100000 zł. Oczywiście była to bajera. Dzisiaj chciałem zamknąć te konta ,to pani z banku powiedziała ,że nie dostane potwierdzenia zamknięcia bo system nie działa. Olać ten bank, niech kartofle sprzedają.

aron
Gość
aron

Fatalny bank, fatalna strona internetowa, niegrzeczna szefowa placówki ul. Zwierzyniecka w Krakowie. Jak najdalej od tego banku.

kp
Gość
kp

arogancja zarozumialstwo i niekompetencja. kasjerka na kolobrzeskiej wybitnie arogancka i niewychowana.

oszukany z Wrocławia.
Gość
oszukany z Wrocławia.

Na ul. Bema w Oddziale Polbanku przy wypłacie miedzy banknotami kasjerka Teresa wcisęła mi banknot Euro uszkodzony. Wypłacała mi z naruszeniem podstawowych zasad obsługi klienta. Zaproponoałem przegląd sytuacji z monitoringu. Zostałem odprawiony na drzewo ze swym banknotem. Żałuję dnia w którym wszedłem do banku- bezczelnego krętacza.

byly klient
Gość
byly klient

UNIKAJCIE JAK OGNIA tego banku!. Już na samym początku leasingu byly same problemy, pracwonicy banku bez przerwy sie stamtąd zwalniają. A co do sytuacji: No i jak to w naszym kraju, czasem się każdemu zdarzy się opóźnienie z zapłatą, z rożnymi bankami mialem do czynienia. Ale w Raiffaisenie : nie przysyłają upomnień, a jesli już coś przyslą to tak sformuowane żeby kient nie zorientował się o co chodzi! Mało tego, bez żadnego pisma, przypomnienia o terminie, rozwiązali umowe bo spódźnilem się z ratą kilka dni. Kazali zapłacić 2000 zł kary albo ZWROT (w połowie wówczas spłaconego) sprzętu. Po zakonczeniu leasingu… Czytaj więcej »

Fred
Gość
Fred

Zakładając lokatę terminoweą w Raiffeisen Polbanku, należało obowiązkowo założyć konto osobiste "standard", które było bezpłatne bez żadnych warunków. Miesiąc przed upływem terminu lokaty, bank
jednostronnie zmienił nazwę konta na "wygodne", przy okazji wprowadził opłatę za jego prowadzenie (8 zł za miesiąc). Zrezygnować z tego konta można, ale wówczas zostanie zerwana lokata i przepadną odsetki.
W taki sposób bank skubie klientów. Należy taki bank omijać i uznać,że nie istnieje.

klient
Gość
klient

Bardzo dobry bank. Miła obsługa .Bardzo uprzejme
Panie nie czeka się długo. Piszę opinię o banku
w Nowym Targu.

Fiodor2008
Gość
Fiodor2008

Nieuczciwe praktyki Banku Raiffeisen Polbank
Namawiają do zakupu funduszy inwestycyjnych a potem rezygnują z zarządzania tymi funduszami i proponują zwrot połowy wpłaconych pieniędzy… To oszustwo, wyłudzenie i defraudacja powierzonych bankowi pieniędzy…

piotr
Gość
piotr

PRZY PRZENIESIENIU KONTA WALUTOWEGO PRZELICZYLI MI TO NA ZŁOTÓWKI PO SWOJEJ CENIE BEZ MOJEJ WIEDZY TO PO CO MI KONTO WALUTOWE

AltomC
Gość
AltomC

Przed wchłonięciem Polbanku przez Raiffeisen miał on pozytywne opinie. Raiffeisen w ciągu roku zniszczył wszystko. W obecnej chwili Raiffeisen-Polbank ma jedną z najgorszych ofert na rynku. „Pazerota” straszliwa, za wszystko każą płacić nie oferując w zamian jakiegokolwiek atrakcyjnego i w porównaniu z innymi bankami konkurencyjnego produktu. Polbank był moim bankiem, Raiffesen został skreślony. Po prostu wyniosłem się z tego pseudobanku i nigdy nie wrócę.
Rekomendacja: omijajcie Raiffieisen z daleka.

wiki
Gość
wiki

jest mi przykro ale ja rowniez nie jestem zadowolona.wzielam kredyt firmowy.trzeba bylo tez otworzyc konto.po roku wprowadzili ze trzeba na tym koncie wykazywac obroty.ok 10 tys kwartalnie.nie zrobisz tego to kara 180zl(oprocz tego rata do zaplaty to 650zl)czuje sie oszukana

mocno rozczarowany
Gość
mocno rozczarowany

Mam u nich kredyt w CHF. Zawsze płacę w terminie już 6 rok. Wpadłem na pomysł aby zmienić walutę spłaty z PLN na franki. Udałem się do oddziału. Gdy powiedziałem o co chodzi personel wpadł w popłoch. Kredyt zaciągnięty w Polbanku a na ich systemie nikt się nie zna. W końcu przyjęła mnie pani, która "zna się na Polbanku". Szybko założyła konto walutowe. A było to w dniu 12.11.2013. Pomimo kilku wizyt w Oddziale w Chorzowie, pisania na adres centrali, złożonej reklamacji stoję w miejscu. No, nie do końca. Bank zaskoczył mnie zmiana numeru konta w PLN. Może do wakacji… Czytaj więcej »

mocno rozczarowany
Gość
mocno rozczarowany

Mam zmianę konta. Po 4 miesiącach. pogratulować szybkości.

oszukana
Gość
oszukana

Podzielam zadnia Przedmówców.!! Chciałam zlikwidować konta osczędnościowe i zwykłe. Pierwsze co zrobilam to podeszlam do pani w kasie i poprosiłam o przelanie WSZYSTKIEGO do innego banku oczywiscie za 20zł. Po czym podeszłam do pana do obslugi klienta a on kazał mi dzownic na infolinie zebym złozyla dyspozycje rozwiązania na co ja ze chce rozmawiac z KIerowniekiem moze on bedzie laskaw rozwiazac umowe. Ale oczywiscie nie dali isc. Dobrze wiec dzonie na info i zgłaszam rozwiazanie, koles przyjmuje i oki. wracam do kasy aby wyplacic wszystko z podstawowego i oki. ide . Po czym wchodze do bankowosci internetowej a tam na… Czytaj więcej »

Mirek
Gość
Mirek

Jestem przedsiebiorca od 25 lat. Mam doczynienia z wieloma bankami . Jak do tej pory najgorsze doswiadczenie mam z tym bankiem. Nie bede rospisywal sie o co chodzi, ale uwazajcie na ten najbardziej zlodziejski bank.jak ktos chce szczegoly? Sluze 602379111

bronek
Gość
bronek

DO
Raiffeisen Polbank

W stosunkach z klientami banki postępują z uwzględnieniem szczególnego zaufania, jakim są darzone oraz wysokich wymagań co do rzetelności, traktując wszystkich swoich klientów z należytą starannością. (…) W stosunkach z klientami i przy wykonywaniu czynności na rzecz klienta bank powinien działać zgodnie z zawartymi umowami, w granicach dobrze pojętego interesu własnego i z uwzględnieniem interesu klientow /-/

TO WAM POWINNO PRZYSWIECAC.

Gdzie jest UOKiK,gdzie jest KNF,gdzie jest ZBP,
gdzie jest PROKURATURA.
Ludzie co robicie w tych instytucjach.

Johny
Gość
Johny

Miałem konta w Polanku, i byłem zadowolony bo mieli wysokie oprocentowanie. Gdy bank połączył się z Raiffeisen wszystko się zmieniło, coraz więcej ograniczeń na kontach oszczędnościowych, a ostatnio wprowadzili opłaty za wypłatę z konta od 10 zł. Gdy zamykałem konta doradca klienta zaproponował resztę gotówki bym przeksięgował na rachunek w nowym banku i nie będzie w tedy opłat, niestety doradca klienta wprowadził mnie w błąd "Witerek" Łódź ul. Piotrkowska 51 placówka 033, zapłaciłem jak za zwykły przelew do innego banku 10 zł. Moja znajoma co też likwidowała tam konta zapłaciła podwójnie razem 20zł. stwierdziła, że pracownicy są niedouczeni, ja natomiast… Czytaj więcej »

kazik
Gość
kazik

Czytam to wszystko i nie bardzo pojmuje ale potwierdzam.Sam tego doswiadczam.
Czemu nie rezygnujemy z uslug tych oszustow
z Raiffeisen Polbank.
Ponadtto czemu nie skarzymy tych praktyk do:
-Komisji Nadzoru Finansowego
-Zwiazku Bankow Polskich
-Urzedu Ochrony Konsumentow i Konkurencji
-Najwyzszej Izby Kontroli
-Narodowego Banku Polskiego
-Rzecznika Praw Obywatelskich
-Prokuratury
Nie czekajmy,az nas oblupia i beda lepsi
od Amber Gold.
To my ich wyprzedzmy i zrezygnujmy z ich uslug.
Gremialnie i solidarnie.
Niech wracaja tam z kad przybyli.

Leszek
Gość
Leszek

Kazałem zlikwidować konto, byłem w oddziale podpisać dokumenty, a ono nie zlikwidowali, ale podnieśli opłatę bez mojej wiedzy z 15 zł na 78zł,

barbara
Gość
barbara

19 maj 2014 r. Komisja Nadzoru Finansowego Plac Powstańców Warszawy 1 00-030 Warszawa S K A R G A na Raiffeisen Bank Polska S.A. Arbiter Bankowy przy Zwiazku Bankow Polskich dnia …………. ……r. wydal Orzeczenie syg.akt ………….., ktorym to "ustala,ze strony wiaze stawka oprocentowania obowiazujaca w dniu zawarcia Umowy o Kredyt Bezpieczny tj……..roku i zobowiazuje Raiffeisen Bank Polska S.A w Warszawie do przeliczenia zadluzenia wedlug tej stawki i zwrot na rachunek kredytu Pani……….. pobranych nienaleznie kwot". Do dnia dzisiejszego zobowiazany bank nie dokonal tego. Dnia ………..r. zostala zwrocona kwota …………PLN, ktora stanowi ok.40% pobranych nienaleznie kwot. Wszelkie interwencje i chec… Czytaj więcej »

miettek
Gość
miettek

Gdzie jestes Zwiazku Bankow Polskich,
gdzie jestes Komisjo Nadzoru Finansowego,
gdzie jestes Urzedzie Ochrony Konkurencji
i Konsumentow,
gdzie jestes Najwyzsza Izbo Kontroli,
gdzie jestes Rzeczniku/czko Praw Obywatelskich,
GDZIE WY JESTESCIE ??,
CZEMU NIC NIE ROBICIE ??
Jezeli robicie to co,z jakim skutkiem ?
Napiszcie te fora tez sa dla Was !
Informujcie obywateli oni Wam za to placa !!!

2 letnia klientka
Gość
2 letnia klientka

Moja firma zrezygnowała z banku w maju 2014 roku. Już przed wprowadzeniem tokena okazało się, że nic nie działa. Przez prawie 2 tygodnie nie mam wglądu ani dostępu do konta. Miałam też zablokowane połączenia wychodzące z infolinią. A przede wszystkim zablokowane środki finansowe na koncie i zaległości w płatnościach, ponieważ żadnego przelewu nie można było wykonać. I ciągle te same tłumaczenia Oddziału w Rzeszowie: "nie od nas to zależy tylko od Warszawy". Żenada, zdzierstwo i chamstwo. Do dziś dysponują moimi pieniędzmi i nie chcą mi zwrócić. Może ktoś się wreszcie zainteresuje tym bankiem. 2 lata miałam tam konta i oprócz… Czytaj więcej »

romano
Gość
romano

W/g tej nowej tabeli kopia wyciagu z rachunku kosztuje tylko 10 zl ?! Prawda,ze taniocha ! Arkusik papieru max.A4-to jest biznes,e tam malo, super biznes. /ksero dwustronne A4 – 0,30 zl/ Nie ma co sie dziwic Reiffaisen Polbank wdrozyl i postepuje zgodnie z ZASADAMI DOBREJ PRAKTYKI BANKOWEJ preferowanej przez Zwiazek Bankow Polskich,ktorego jest czlonkiem. Nalezy domniemywac,ze jaki Zwiazek taki BANK ! Maja wszystkich i wszystko w nosie. Aktualnie bank ma ok.800.000 klientow. Wystarczy wyludzic pod byle pretekstem od kazdego klienta tylko 1 zl/m-c, to w skali roku jest to powazna kwota za fri. A jak wiecej ???!!! BEZ PODATKU !… Czytaj więcej »

Oberführer Helmut
Gość
Oberführer Helmut

Nie po to wygraliśmy wojnę i stworzyliśmy Unię Europejską żebyście polskie psy ujadali na nasz bank.

barbara
Gość
barbara

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO Warszawa, dnia ../../2014 r. L. dz. DOK/WS II/…/…././…./PC Pani Barbara ………….. …. ul. ………………………. XX-XXX ………………. Departament Ochrony Klientów Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego potwierdza, że do Urzędu KNF wpłynęła Pani korespondencja elektroniczna z dnia 19.05.2014 r., zawierająca zastrzeżenia odnośnie działalności Raiffeisen Bank Polska S.A. Należy wskazać, że Komisja Nadzoru Finansowego jest organem administracyjnym sprawującym nadzór nad rynkiem finansowym. Zakres i zasady sprawowania nadzoru zostały określone w ustawie z dnia 21 lipca 2006 r. o nadzorze nad rynkiem finansowym (Dz. U. z 2012 r., poz. 1149 j.t., z późn. zm.) i w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997… Czytaj więcej »

barbara
Gość
barbara

Witam,
mam pytanie do opinie24 i eBroker.pl
ile razy jeszcze bedziecie wycinac tresci moich opinni na temat oszustw w Raiffeisen,
prosze przedstawic powody Waszych zachowan.
A co sie tyczy Raiffeisen to proponuje gremialna,solidarna rezygnacje z ich uslug.
To co oni robia z nami klientami to przekracza wszelkie normy.

ER
Gość
ER

Raiffeisen Polbank to nawiększa hańba dla bankowości. Dziwi mnie, że P.Justyna nadal go reklamuje, działając swojej osobie na szkodę. Nie wiem co robią odpowiednie instytucje, skoro jeszcze taki bank działa na polskim rynku. Czytając wszystkie opinie, które są całkowitą prawdą, oczywisyum jest, że należałoby się Raiffeisenem głębiej zainteresować. Nie polecam nikomu tej instytucji, pracownicy nie majązielonego pojęcia o swojej pracy, procedury pozostawiają wiele do życzenia, a nagminne okradanie klientów…

Hania
Gość
Hania

Straszne rzeczy się dzieją w tym banku przy wypłacie pieniędzy w placówce bank pobiera opłatę skandal dodać ze i tak małe oprocentowanie to jeszcze opłata za wypłacenie swoich ciężko odłożonych pieniędzy

ewe
Gość
ewe

OMIJAĆ Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klient
Gość
klient

obsluga tego "banku" to holota! zwlaszcza w Sopocie przy Alei Niepodleglosci 792. kierownik=hhaaammm!!!1

MirekT
Gość
MirekT

Za prowadzenie rachunku firmowego podnieśli opłatę o 160% bez podania przyczyny po prostu po ludzku zmienili regulamin na swoją korzyść. Jestem w matni kredytu firmowego który zaproponowano mi na super warunkach tj 8,5% teraz płacę 15% i obawiam się jutra.

kojak
Gość
kojak

Likwidujmy konta w tym banku wszyscy ktorzy doznali upokorzenia nawet w najmniejszym stopniu i solidarnie nawet kiedy Cie chamstwo i niekompetencja
pracownikow tej instytucji finansowej chwilowo ominela
badz jeszcze sie nie zorientowalas/es.
Tylko w ten sposob nauczymy i wymusimy nalezny nam szacunek.
Jezeli nie zmienia swojego postepowania niech ida
z torbami.
Zabierajcie swoje ciezko zapracowane pieniadze !!
Jeszcze troche a oglosza upadlosc i bankructwo.

kasia
Gość
kasia

Złożyłam dyspozycję zamknięcia 3 kont 5.06.2014 do dziś 11.07.2014 NIKT w oddziale ani na infolinii nie potrafi mi odpowiedzieć na pytanie kiedy te konta zostaną zamknięte. Żenada 🙁

Frape
Gość
Frape

Koszmarny bank!!! Przestrzegam wszystkich przed korzystaniem z ich usług. W Polbanku miałam Kredyt Bezpieczny i byłam z niego zadowolona jednak teraz po połączeniu się z Raiffeisen to jest jakiś koszmar. Nie dość, że po połączeniu pracownicy reiffeisena nie chcieli obsługiwać "mo..ochu" jak to kiedyś od pracownika Reiffka usłyszałam i odsyłali sobie ludzi z oddziału do oddziału to dodatkowo z biegiem czasu po połączeniu jest coraz gorzej!!! Właśnie jestem na etapie zamykania Kredytu Bezpiecznego. Dyspozycję złożyłam w maju, oczywiście pracownicy oddziału takich kompetencji nie mają ( chyba jedyny bank gdzie pracownicy oddziałowi nie są w stanie pomóc nawet przy najmniejszym problemie!!!!… Czytaj więcej »