Wiadomości

300 zł ekstra za założenie konta Mój Biznes w Millennium Banku

Bank Millennium przygotował promocję, dzięki której przedsiębiorcy mogą zgarnąć aż 300 zł w zamian za założenie konta. Jednak aby otrzymać dodatkowy zastrzyk gotówki, należy wcześniej spełnić kilka drobnych warunków.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji może skorzystać każdy, kto jest przedsiębiorcą prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą zarejestrowaną w CEiDG. Warunkiem koniecznym jest również posiadanie konta osobistego w Banku Millennium i dostęp do bankowości Millenet.

Uwaga! Do promocji z premią 300 zł kwalifikują się wyłącznie wnioski o rachunek firmowy złożone za pośrednictwem bankowości internetowej.

Wykluczeni z promocji

W promocji nie mogą brać działu osoby, które jako przedsiębiorcy są lub byli stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub Spółki Grupy Banku Millennium czyli,

  • Millennium Leasing,
  • Millennium Dom Maklerski,
  • Millennium TFI.

Dodatkowo z promocji rachunku Mój Biznes nie może również skorzystać klient, który otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student w:

  • akcji promocyjnej,
  • sprzedaży premiowej organizowanej przez Bank,

a następnie rozwiązał, wypowiedział lub odstąpił od umów dotyczących tych kont.

Warunki promocji

Aby wziąć udział w promocji, musisz w terminie do 30 sierpnia 2019 r. otworzyć konto Mój Biznes (wraz z kartą Visa Mój Biznes) poprzez system bankowości Millenet. Bardzo ważne jest również, byś przy wypełnianiu wniosku wyraził zgodę na przetwarzanie danych w celach przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium. Powinieneś także wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą telefoniczną i elektroniczną. Zgód tych nie należy wycofywać aż do końca promocji.

Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie przelewu do ZUS w wysokości co najmniej 200 zł, a także otrzymanie przelewu zewnętrznego w wysokości co najmniej 1000 zł. Wymogi te należy spełnić każdorazowo we wrześniu, październiku i listopadzie. Każdy miesiąc, w którym warunki zostały spełnione, to dla klienta premia w wysokości 100 zł. Dodatkowy zastrzyk gotówki zostanie wypłacony najpóźniej do końca tego roku.

Uwaga! Premię w wysokości 300 zł zgarnie tylko pierwsze 2000 osób, które założy konto Mój Biznes. Warto się więc pospieszyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *