Nowa promocja Banku Millennium

Już wkrótce klienci Banku Millennium będą mogli złożyć wnioski w programach Rodzina 500+ i Dobry Start poprzez bankowość internetową Millenet. Osoby, które to zrobią, mają szansę otrzymać premię pieniężną w wysokości nawet 300 zł.

Od 1 lipca 500+ przysługuje na pierwsze i każde kolejne dziecko, a świadczenie nie jest ograniczone żadnym kryterium dochodowym. Wraz z początkiem przyszłego miesiąca Bank Millennium umożliwi składanie nowych wniosków w programach Rodzina 500+, a także Dobry Start poprzez bankowość internetową Millenet. Z tej okazji bank przygotował specjalną promocję „300 zł z plusem”. Dzięki niej jego klienci mają szansę otrzymać premię w wysokości nawet 300 zł.

  • trzeba założyć Konto 360° Junior dla swojego małoletniego dziecka
  • należy złożyć wniosek o 500+, a następnie otrzymać minimum jedno świadczenie na konto w Banku Millennium.
  • do 31.10.2019 r. należy otrzymać wpływ w wysokości minimum 100 zł
  • w przypadku Konta 360° Junior, którego posiadaczem jest osoba powyżej 13 roku życia, do 31.10.2019 r. należy wykonać minimum 1 transakcja kartą lub BLIKIEM

Jak złożyć wniosek?

Już od lipca klienci Banku Millennium mogą za jego pośrednictwem ubiegać się o świadczenia 500+ oraz 300+. Sam proces wnioskowania o środki jest niezwykle prosty i intuicyjny, dzięki czemu poradzą sobie z nim nawet niewprawieni użytkownicy. Aby złożyć wniosek, należy zalogować się do bankowości internetowej Millenet i wypełnić odpowiedni formularz (znajdziemy go w zakładce MilleUrząd). Całą procedurę można zatwierdzić kodem SMS, a także poprzez aplikację mobilną.

Po wypełnieniu formularza bank przekaże wniosek do odpowiedniego urzędu. Klient otrzyma wówczas potwierdzenie jego złożenia w formie wiadomości e-mail na wskazany przez siebie adres. Każdy klient ma również możliwość sprawdzania na bieżąco statusu swojego wniosku w zakładce „Wnioski”.

Warto podkreślić, że złożenie poprawnego wniosku o świadczenie 500+ w terminie do 31 sierpnia 2019 r. zagwarantuje dostęp do gotówki w maksymalnym terminie do 31.10.2019 r. Z kolei osoby, które w tym terminie złożą wniosek w programie Dobry Start, otrzymają środki najpóźniej do 30.09.2019 r.Dodaj komentarz

avatar
  Powiadomienia o komentarzach  
Powiadom o