Finoki

[button class=”btn-cta” link=”/out/finoki”]Weź pożyczkę[/button]

Finoki oferuje zobowiązania w kwocie od 500 do 6000 zł. Taka rozpiętość kwotowa pozwala zaspokoić potrzeby finansowe zarówno tych osób, które potrzebują niewielkiego zastrzyku gotówki, jak i pożyczkobiorców chcących pokryć większe wydatki. Pożyczki w finoki to zobowiązania krótkoterminowe. Oznacza to, że udzielane są na okres maksymalnie 30 dni.

Warunki pierwszej pożyczki w finoki

Pierwsza pożyczka w finoki to zobowiązanie całkowicie darmowe. Oznacza to, że nowi klienci marki po upływie wyznaczonego czasu oddają dokładnie taką samą kwotę, jaką pożyczyli. Wśród innych ofert pożyczek pozabankowych finoki wyróżnia fakt, że nowi klienci mogą pożyczać bez ograniczeń. Dostępna jest dla nich nawet pożyczka w najwyższej kwocie 6000 zł.

Jakie jest RRSO w finoki?

Reprezentatywny przykład dla standardowej pożyczki: Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 1961,50 % dla całkowitej kwoty pożyczki 1200 PLN, czas obowiązywania umowy 30 dni , oprocentowanie zmienne 10% rocznie. Całkowity koszt pożyczki 338,85 zł w tym: prowizja 328,99 zł, odsetki 9,86 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1538,85 zł. (stan na dzień 22.07.2019 r.).

Reprezentatywny przykład dla pożyczki RRSO 0%: Reprezentatywny przykład dla pożyczki: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO): 0% dla całkowitej kwoty pożyczki 1200 PLN, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie zmienne 0 zł rocznie. Całkowity koszt pożyczki 0 zł w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty 1200 zł. (stan na dzień 5.07.2019 r.).

finoki logowanie

„Jak się zalogować do finoki”? To niezwykle ważne pytanie, ponieważ to właśnie w panelu klienta możemy sprawdzić, czy nie posiadamy żadnych zaległości wobec tego pożyczkodawcy. Również w panelu klienta sprawdzamy kwotę do spłaty oraz liczbę dni pozostałych do uregulowania zadłużenia.

Aby zalogować się do swojego profilu, musisz kliknąć przycisk „Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony internetowej. Przycisk jest widoczny na każdej podstronie serwisu, dlatego na pewno go nie przeoczysz. Po kliknięciu wyświetli Ci się formularz logowania, w którym musisz wpisać swój numer telefonu oraz hasło. Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, możesz użyć opcji jego przypomnienia. Wówczas na numer telefonu podany we wniosku pożyczkodawca przysyła nowy kod do zalogowania.

[button class=”btn-cta” link=”/out/finoki”]Zobacz ofertę[/button]

Na jakich warunkach pożycza finoki?

Aby uzyskać pożyczkę w finoki, musisz wcześniej samodzielnie określić swoją historię kredytową. Do wyboru masz trzy opcje:

  • dobra,
  • średnia,
  • słaba.

Jak spłacić pożyczkę w finoki?

Spłata pożyczki w finoki wymaga zalogowania się do swojego panelu klienta. To właśnie tam znajdziesz wszelkie informacje niezbędne do uregulowania zobowiązania, np. finoki nr konta do spłaty. Sprawdzisz tam również ile dni pozostało Ci do spłaty, a także podejrzysz historię swoich zobowiązań. Klikając w zakładkę „Spłać pożyczkę”, zostaniesz przeprowadzony przez cały proces regulowania zadłużenia. W ten sposób szybko i wygodnie będziesz mógł spłacić swoją pożyczkę.

Czy finoki pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Finoki nie umożliwia przedłużenia spłaty pożyczki.

Opinie o finoki

Poniżej możesz zapoznać się z opiniami naszych użytkowników o marce Finoki. To firma pożyczkowa, która dopiero niedawno rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku pozabankowym. Z tego powodu nie posiadamy jeszcze dużej liczby komentarzy na jej temat. Być może miałeś już jakieś doświadczenia z tą marką? Podziel się nimi z naszymi czytelnikami! Twoja opinia może okazać się niezwykle przydatna dla osób, które zamierzają skorzystać z tej oferty.

[button class=”btn-cta” link=”/out/finoki”]Weź pożyczkę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *