Net gotówka - opinie, logowanie

Net gotówka
Kwota
Koszt pożyczki
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000610459
NIP: 7010355665
REGON: 146313326

Net gotówka Kontakt

telefon: 731-830-030
www: netgotowka.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 17:00

Dane Net gotówka

Net Gotówka Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Weź pożyczkę

netGotówka oferta

netGotówka oferuje pożyczki gotówkowe w kwocie od 600 do 2200 zł. Na polskim rynku pozabankowym marka wyróżnia się wydłużonym okresem spłaty. Pożyczkę w netGotówce możesz podjąć na okres od 2 do 6 tygodni.

Warunki pierwszej pożyczki w netGotówka

Marka nie przygotowała żadnej promocji dla swoich nowych klientów.

Jakie jest RRSO w netGotówka?

Reprezentatywny przykład: pożyczka 1.000 zł na 6 tyg., całkowity koszt pożyczki 296,16 zł, kwota do spłaty 1.296,16 zł. Stopa oprocentowania pożyczki w skali roku: 10%. Prowizja za udzielenie pożyczki: 25%, prowizja zależna od okresu trwania pożyczki: 30% w skali roku. RRSO: 847,05%. Co piąta chwilówka, począwszy od piątej (np. piąta, dziesiąta, itd.) jest gratis, pod warunkiem terminowej spłaty.

netGotówka logowanie

„Jak się zalogować do netGotówka”? To pytanie zadają przede wszystkim osoby, które już miały okazję podejmować pożyczkę tej marki i chcą z niej skorzystać po raz kolejny. Aby zalogować się do netGotówka, należy wpisać swoje dane do logowania w panelu logowania umieszczonym w prawym górnym rogu ekranu i kliknąć netGotówka zaloguj. Znajduje się tam również opcja netGotówka rejestracja, dzięki której nowi klienci marki mogą założyć własne konto w serwisie.

Zobacz ofertę

Na jakich warunkach pożycza netGotówka?

Aby otrzymać pozytywną decyzję kredytową w netGotówka, klient musi:

Jak spłacić pożyczkę w netGotówka?

Wszystkie dane do spłaty pożyczki (w tym nr konta do spłaty netGotówka) dostępne są na stronie internetowej pożyczkodawcy po zalogowaniu na profil klienta. Znajdziesz je również w wiadomości e-mail oraz w umowie, którą netGotówka przesłała Ci w dniu wypłaty pożyczki.

Czy netGotówka pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

netGotówka nie oferuje możliwości przedłużenia spłaty pożyczki. Jeśli masz problem z terminowym uregulowaniem zobowiązania, jak najszybciej skontaktuj się z pożyczkodawcą.

Opinie o netGotówka

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek netGotówka. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Weź pożyczkę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x