Zaliczka

[button class=”btn-cta” link=”/out/zaliczka”]Weź pożyczkę[/button]

Zaliczka.pl oferta

Zaliczka.pl oferuje zobowiązania w kwocie od 100 do 2000 zł. Są to pożyczki krótkoterminowe, co oznacza, że można je podjąć maksymalnie na 30 dni. Aby tego dokonać, należy wypełnić krótki formularz na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Warunki pierwszej pożyczki w Zaliczka.pl

Marka nie przygotowała żadnej promocji dla swoich nowych klientów.

Jakie jest RRSO w Zaliczka.pl?

Reprezentatywny przykład: Na dzień 20 kwietnia 2018 roku: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy pożyczki 30 dni, prowizja przygotowawcza 250 zł, prowizja administracyjna 24,65 zł, roczna stopa oprocentowania zmienna, aktualna stopa procentowa wynosi 10%, odsetki kapitałowe 8,21 zł, RRSO 1971%, całkowita kwota do zapłaty 1282,86 zł.

Zaliczka.pl logowanie

„Jak się zalogować do Zaliczka.pl”? To pytanie zadają najczęściej osoby, które kiedyś już wnioskowały o zobowiązanie tej marki. Aby zalogować się na swój profil, klient musi wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i wybrać opcję Zaliczka.pl zaloguj w prawym górnym rogu ekranu. Zostanie wówczas automatycznie przeniesiony do formularza logowania, w którym należy wpisać swoje dane (adres e-mail i hasło).

Na jakich warunkach pożycza Zaliczka.pl?

Marka do każdego klienta podchodzi indywidualnie i nie precyzuje dokładnie warunków, które należy spełnić, by otrzymać pożyczkę. Wniosek o zobowiązanie może zostać odrzucony, jeśli:

  • dane wpisane w formularzu rejestracyjnym różnią się od danych widniejących w dostarczonych pożyczkodawcy dokumentach
  • klient ma negatywną historię kredytową
  • klient nie spłacił jeszcze poprzedniej pożyczki w Zaliczka.pl

Jak spłacić pożyczkę w Zaliczka.pl?

Wszelkie dane potrzebne do spłaty pożyczki (m.in. nr konta do spłaty Zaliczka.pl) znajdują się na stronie internetowej pożyczkodawcy w zakładce „Jak spłacić pożyczkę?” oraz w panelu klienta. Dostępna jest tam również możliwość natychmiastowej spłaty zobowiązania poprzez system Blue Cash.

Czy Zaliczka.pl pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Zaliczka.pl nie oferuje opcji przedłużenia pożyczki. Marka umożliwia natomiast refinansowanie zobowiązania u jednego z pożyczkodawców, którzy współpracują z Zaliczka.pl. W ten sposób klient może odsunąć termin płatności zobowiązania o 7, 14 lub 30 dni.

Opinie o Zaliczka.pl

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Zaliczka.pl. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/zaliczka”]Zobacz ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *