Pożyczkodaj

[button class=”btn-cta” link=”/out/pozyczkodaj”]Weź pożyczkę[/button]

Pożyczkodaj oferta

Oferta tej marki to elastyczne pożyczki do 30 dni. Nowym klientom Pożyczkodaj udziela zobowiązań w wysokości od 100 do 1000 zł. W przypadku stałych klientów maksymalna kwota zobowiązania rośnie aż do 5000 zł. Marka przyjmuje wnioski o pożyczkę wyłącznie przez internet.

Warunki pierwszej pożyczki w Pożyczkodaj

Dla swoich nowych klientów marka przygotowała promocyjną ofertę w postaci darmowej pierwszej pożyczki. Zobowiązanie jest zupełnie bezpłatne pod warunkiem jego terminowej spłaty.

Jakie jest RRSO w Pożyczkodaj?

Reprezentatywny przykład: całkowita kwota pożyczki 500.00 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 10%, prowizja 137.50 zł, całkowita kwota do zapłaty 642.74 zł, RRSO 2023.06% (w przypadku pierwszej pożyczki spłaconej terminowo suma wszystkich kosztów wynosi 0 zł tzn. całkowita kwota do zapłaty wynosi: 500.00 zł, stan na dzień 25.03.2019 r.).

Pożyczkodaj logowanie

„Jak się zalogować do Pożyczkodaj”? To pytanie bardzo często zadają osoby, które w przeszłości miały już okazję podejmować pożyczkę tej marki i chcą po nią sięgnąć ponownie. W tym celu powinny wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i kliknąć przycisk Pożyczkodaj logowanie w prawym górnym rogu ekranu. Wówczas wyświetli się formularz, w którym należy wpisać swój adres e-mail i hasło.

Na jakich warunkach pożycza Pożyczkodaj?

Aby otrzymać pożyczkę tej marki, należy spełniać następujące warunki:

  • być w wieku od 28 do 84 lat
  • posiadać obywatelstwo Rzeczpospolitej Polskiej
  • nie posiadać negatywnych wpisów w rejestrach dłużników

Jak spłacić pożyczkę w Pożyczkodaj?

Dane do przelewu oraz nr konta do spłaty Pożyczkodaj dostępne są po zalogowaniu się do serwisu.

Czy Pożyczkodaj pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Pożyczkodaj umożliwia przedłużenie spłaty pożyczki za dodatkową opłatą. Jej wysokość uzależniona jest od kwoty pożyczki oraz terminu przedłużenia.

Opinie o Pożyczkodaj

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Pożyczkodaj. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/pozyczkodaj”]Zobacz ofertę[/button]

1 thought on “Pożyczkodaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *