Prometeusz - opinie, logowanie

Prometeusz
Kwota
Koszt pożyczki
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000229344
NIP: 922-27-70-826
REGON: 060009833

Prometeusz Kontakt

telefon: 0 801 000 606
www: prometeusz.org.pl

Godziny pracy

Dane Prometeusz

Prometeusz Finanse Sp. z o.o.
ul. Paderewskiego 48
25-502 Kielce

Weź pożyczkę

Prometeusz oferta

Prometusz Finanse to marka, która oferuje kompleksowe usługi finansowe. W jej ofercie znajdują się pożyczka ratalna LUX, auto-pożyczka BezBaz, kredyt samochodowy oraz pożyczka chwilowa. Ponadto w Oddziałach Prometeusza można również opłacić rachunki, nadać i odebrać przesyłkę InPost lub wykupić ubezpieczenia majątkowe, samochodowe oraz na życie.

Pożyczka chwilowa

Pożyczka chwilowa to zobowiązania na dowolny cel w kwocie od 50 do 1200 zł podejmowane na 30 lub 60 dni. Można się o nie ubiegać za pośrednictwem strony internetowej lub w oddziałach Prometeusza na terenie całego kraju. Listę placówek marki znajdziesz na jej stronie internetowej.

Pożyczka ratalna LUX

Pożyczka ratalna LUX to pożyczka w kwocie od 700 do 3000 zł. Jej spłatę można rozłożyć nawet na 24 miesiące. Terminowe regulowanie zobowiązania zapewnia stałym klientom marki dostęp do wyższych kwot oraz wydłużonego okresu spłaty. W ramach tego zobowiązania możesz sięgnąć po jeden z poniższych produktów:

Na jakich warunkach pożycza Prometeusz?

Aby otrzymać pożyczkę w Prometeuszu, klient musi spełniać następujące warunki:

Marka udziela swoich zobowiązań na bardzo elastycznych zasadach. Akceptuje dochód z różnych źródeł i nie sprawdza historii kredytowej swoich klientów.

Jak spłacić pożyczkę w Prometeusz?

Wszelkie informacje dotyczące spłaty pożyczki są klientowi udzielane przez przedstawiciela marki w momencie podejmowania zobowiązania.

Opinie o Prometeusz

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Prometeusz. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Zobacz ofertę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x