Prometeusz

[button class=”btn-cta” link=”/out/prometeusz”]Weź pożyczkę[/button]

Prometeusz oferta

Prometusz Finanse to marka, która oferuje kompleksowe usługi finansowe. W jej ofercie znajdują się pożyczka ratalna LUX, auto-pożyczka BezBaz, kredyt samochodowy oraz pożyczka chwilowa. Ponadto w Oddziałach Prometeusza można również opłacić rachunki, nadać i odebrać przesyłkę InPost lub wykupić ubezpieczenia majątkowe, samochodowe oraz na życie.

Pożyczka chwilowa

Pożyczka chwilowa to zobowiązania na dowolny cel w kwocie od 50 do 1200 zł podejmowane na 30 lub 60 dni. Można się o nie ubiegać za pośrednictwem strony internetowej lub w oddziałach Prometeusza na terenie całego kraju. Listę placówek marki znajdziesz na jej stronie internetowej.

Pożyczka ratalna LUX

Pożyczka ratalna LUX to pożyczka w kwocie od 700 do 3000 zł. Jej spłatę można rozłożyć nawet na 24 miesiące. Terminowe regulowanie zobowiązania zapewnia stałym klientom marki dostęp do wyższych kwot oraz wydłużonego okresu spłaty. W ramach tego zobowiązania możesz sięgnąć po jeden z poniższych produktów:

  • pożyczkę „na start”,
  • pożyczkę konsolidacyjną,
  • pożyczki dla osób obciążonych zajęciami komorniczymi,
  • pożyczki dla stałych klientów.

Na jakich warunkach pożycza Prometeusz?

Aby otrzymać pożyczkę w Prometeuszu, klient musi spełniać następujące warunki:

  • być w wieku od 30 do 85 lat
  • posiadać udokumentowany dochód

Marka udziela swoich zobowiązań na bardzo elastycznych zasadach. Akceptuje dochód z różnych źródeł i nie sprawdza historii kredytowej swoich klientów.

Jak spłacić pożyczkę w Prometeusz?

Wszelkie informacje dotyczące spłaty pożyczki są klientowi udzielane przez przedstawiciela marki w momencie podejmowania zobowiązania.

Opinie o Prometeusz

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Prometeusz. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/prometeusz”]Zobacz ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *