Bocian Pożyczki - opinie, logowanie

Bocian Pożyczki
Kwota
Koszt pożyczki
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000541824
NIP: 7831722320
REGON: 360730596

Bocian Pożyczki Kontakt

telefon: 600 100 100
www: bocianpozyczki.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 7.30 – 21.00

Dane Bocian Pożyczki

Everest Finanse S.A.
ul. Stary Rynek 88
61-772 Poznań

Weź pożyczkę

Bocian Pożyczki oferta

Bocian Pożyczki specjalizuje się w pożyczkach z obsługą domową. W swojej ofercie ma zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i zobowiązania dla firm. Pożyczki dla klientów indywidualnych to zobowiązania w wysokości od 600 zł, których spłatę można rozłożyć na 35, 44 i 52 tygodnie. Kwota pożyczki ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.

Warunki pierwszej pożyczki w Bocian Pożyczki

Marka nie przygotowała żadnych promocji dla swoich nowych klientów. Każdy jednak może liczyć na bardzo miłe przywitanie oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Pożyczki do domu

Marka Bocian Pożyczki to zobowiązania z usługą terenową. Dla pożyczkobiorcy oznacza to brak konieczności weryfikacji swojej tożsamości przez internet czy w placówce marki. Przedstawiciel firmy odwiedza klienta w jego domu i właśnie tam następuje podpisanie umowy oraz przekazanie pieniędzy. Warto podkreślić, że taka wizyta odbywa się w dogodnym dla klienta momencie. Również w umówionym wcześniej terminie doradca klienta odbiera od niego cotygodniowe raty.

Na jakich warunkach pożycza Bocian Pożyczki?

Aby otrzymać pożyczkę w Bocianie, klient musi spełniać następujące warunki:

Jak spłacić pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Zobowiązania tej marki to pożyczki z obsługą w domu. Oznacza to, że ich spłata odbywa się poprzez przekazanie pieniędzy doradcy klienta w ustalonym przez siebie terminie.

Czy Bocian Pożyczki pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Pożyczkodawca nie oferuje opcji przedłużenia spłaty pożyczki. Jeśli masz problemy z terminowym uregulowaniem zobowiązania, jak najszybciej skontaktuj się z przedstawicielem marki.

opinie

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Bocian Pożyczki. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy! Pewnie każdy kto kiedyś korzystał z oferty pożyczki w Bocianie może opisać domowy proces z jakim się spotkał podczas udzielania pożyczki jak również samej obsługi domowej. W tym przypadku wszystkie opinie dotyczące właśnie obsługi firmy Bocian będą mile widziane.

Zobacz ofertę

Podobne do Bocian Pożyczki

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Joanna
Joanna
1 rok temu

Bez żadnych kłopotów bocian to najlepsze pożyczki!

1
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x