Bocian Pożyczki

[button class=”btn-cta” link=”/out/bocian-pozyczki”]Weź pożyczkę[/button]

Bocian Pożyczki oferta

Bocian Pożyczki specjalizuje się w pożyczkach z obsługą domową. W swojej ofercie ma zarówno pożyczki dla klientów indywidualnych, jak i zobowiązania dla firm. Pożyczki dla klientów indywidualnych to zobowiązania w wysokości od 600 zł, których spłatę można rozłożyć na 35, 44 i 52 tygodnie. Kwota pożyczki ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.

Warunki pierwszej pożyczki w Bocian Pożyczki

Marka nie przygotowała żadnych promocji dla swoich nowych klientów. Każdy jednak może liczyć na bardzo miłe przywitanie oraz obsługę na najwyższym poziomie.

Pożyczki do domu

Marka Bocian Pożyczki to zobowiązania z usługą terenową. Dla pożyczkobiorcy oznacza to brak konieczności weryfikacji swojej tożsamości przez internet czy w placówce marki. Przedstawiciel firmy odwiedza klienta w jego domu i właśnie tam następuje podpisanie umowy oraz przekazanie pieniędzy. Warto podkreślić, że taka wizyta odbywa się w dogodnym dla klienta momencie. Również w umówionym wcześniej terminie doradca klienta odbiera od niego cotygodniowe raty.

Na jakich warunkach pożycza Bocian Pożyczki?

Aby otrzymać pożyczkę w Bocianie, klient musi spełniać następujące warunki:

  • być w wieku od 18 do 74 lat
  • mieć nadany numer PESEL
  • posiadać ważny dowód osobisty
  • posiadać tytuł własności lokalu, w którym odbędzie się spotkanie z przedstawicielem marki (może to być np. umowa najmu, korespondencja czy imienny rachunek za media)

Jak spłacić pożyczkę w Bocian Pożyczki?

Zobowiązania tej marki to pożyczki z obsługą w domu. Oznacza to, że ich spłata odbywa się poprzez przekazanie pieniędzy doradcy klienta w ustalonym przez siebie terminie.

Czy Bocian Pożyczki pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Pożyczkodawca nie oferuje opcji przedłużenia spłaty pożyczki. Jeśli masz problemy z terminowym uregulowaniem zobowiązania, jak najszybciej skontaktuj się z przedstawicielem marki.

opinie

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Bocian Pożyczki. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy! Pewnie każdy kto kiedyś korzystał z oferty pożyczki w Bocianie może opisać domowy proces z jakim się spotkał podczas udzielania pożyczki jak również samej obsługi domowej. W tym przypadku wszystkie opinie dotyczące właśnie obsługi firmy Bocian będą mile widziane.

[button class=”btn-cta” link=”/out/bocian-pozyczki”]Zobacz ofertę[/button]

1 thought on “Bocian Pożyczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *