Szybka moneta - opinie, logowanie

Szybka moneta
Kwota
Koszt pożyczki
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000281138
NIP: 9452081295
REGON: 120476540

Szybka moneta Kontakt

telefon: (12) 357 43 58
www: szybka-moneta.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00 Sobota - niedziela: nieczynne

Dane Szybka moneta

Vega sp. z o. o.
ul. Bociana 20
31-231 Kraków

Weź pożyczkę

Szybka Moneta oferta

Marka oferuje zobowiązania w kwocie od 500 do 7000 zł. To pożyczki krótkoterminowe, które można podjąć na okres od 5 do 30 dni. Klient może otrzymać pożyczkę po złożeniu wniosku na stronie internetowej marki. Warto regularnie korzystać ze zobowiązań tego pożyczkodawcy, ponieważ rośnie wówczas kwota, o jaką można się ubiegać. Ponadto stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

Warunki pierwszej pożyczki w Szybka Moneta

Pierwsza pożyczka w Szybka Moneta to zobowiązanie w maksymalnej wysokości 3000 zł. Dla swoich nowych klientów marka przygotowała atrakcyjną promocję w postaci darmowej pierwszej pożyczki. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z tą marką mogą zatem liczyć na zupełnie bezpłatne zobowiązanie pod warunkiem jego terminowej spłaty.

Jakie jest RRSO w Szybka Moneta?

Reprezentatywny przykład dla pierwszej darmowej pożyczki
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 0% przy założeniach: całkowita kwota pierwszej pożyczki 500 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 0%, całkowity koszt pożyczki 0 zł, całkowita kwota do spłaty 500 zł. Kalkulacja stan na dzień 19.09.2017

Reprezentatywny przykład dla standardowej pożyczki
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1564,08% przy założeniach: całkowita kwota pierwszej pożyczki 500 zł, czas obowiązywania umowy 30 dni, oprocentowanie 0%, całkowity koszt pożyczki 130 zł, całkowita kwota do spłaty 630 zł. Kalkulacja stan na dzień 19.09.2017

Szybka Moneta logowanie

„Jak się zalogować do Szybka Moneta”? Wielu klientów, którzy mieli już okazję podejmować zobowiązanie tej marki, ma problem z ponownym zalogowaniem się do serwisu. W tym celu wystarczy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, wpisać swoje dane w panelu logowania w prawym górnym rogu ekranu i kliknąć Szybka Moneta zaloguj.

Na jakich warunkach pożycza Szybka Moneta?

Aby otrzymać pożyczkę tej marki, należy spełniać poniższe warunki:

Szybka Moneta sprawdza swoich pożyczkobiorców w bazie BIK, jednak negatywny wpis nie przekreśla szans na otrzymanie pożyczki.

Jak spłacić pożyczkę w Szybka Moneta?

Wszelkie informacje na temat spłaty pożyczki (w tym nr konta do spłaty Szybka Moneta), klient może znaleźć po zalogowaniu na swoim profilu użytkownika oraz na stronie internetowej pożyczkodawcy. Przelewu można dokonać poprzez bankowość elektroniczną, w placówce pocztowej lub w oddziale banku. Warto pamiętać, że w tytule przelewu należy wpisać „Spłata ID (tu wpisz swój numer ID Klienta).

Czy Szybka Moneta pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Szybka Moneta nie umożliwia przedłużenia spłaty pożyczki. Klienci, którzy mają problem z terminowym uregulowaniem zobowiązania, powinni bezzwłocznie skontaktować się z przedstawicielami marki.

Opinie o Szybka Moneta

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Szybka Moneta. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Zobacz ofertę

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x