Visset

[button class=”btn-cta” link=”/out/visset”]Weź pożyczkę[/button]

Visset oferta

Visset oferuje pożyczki krótkoterminowe dla klientów indywidualnych oraz pożyczki dla firm. Pożyczka konsumencka to zobowiązanie w wysokości od 300 do 4000 zł na 30 dni. Nowi klienci marki muszą się jednak liczyć z ograniczeniem wysokości pierwszego zobowiązania do 1000 zł. O pożyczkę w maksymalnej kwocie 4000 zł można starać się dopiero od ósmej pożyczki.

Warunki pierwszej pożyczki w Visset

Nowi klienci marki mogą skorzystać ze zobowiązania w wysokości 1000 zł na 30 dni. Jest to pożyczka zupełnie darmowa pod warunkiem jej terminowej spłaty.

Jakie jest RRSO w Visset?

Reprezentatywny przykład: Opłata weryfikacyjna: 1,00 zł; Kwota pożyczki: 500 zł; Opłata za poręczenie: 0,00 zł; Okres spłaty: 30 dni; Całkowita kwota do spłaty: 635 zł; Odsetki: 4,10 zł; Prowizja: 130,90 zł; Roczna stopa procentowa: 10%; RRSO: 1732%;

Visset logowanie

„Jak się zalogować do Visset”? To pytanie zazwyczaj zadają osoby, które korzystały już ze zobowiązań tej marki i chciałyby po nie sięgnąć po raz kolejny. W tym celu należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy i kliknąć przycisk „Visset zaloguj„, który znajduje się w prawym górnym rogu ekranu.

Na jakich warunkach pożycza Visset?

Klientem tej marki może zostać osoba, która spełnia poniższe warunki:

  • posiada polskie obywatelstwo
  • jest w wieku od 20 do 75 lat
  • posiada konto bankowe oraz telefon komórkowy
  • nie posiada negatywnych wpisów w rejestrach dłużników BIG InfoMonitor, KRD oraz ERIF

Jak spłacić pożyczkę w Visset?

Wszelkie dane potrzebne do spłaty pożyczki (w tym nr konta do spłaty Visset) dostępne są po zalogowaniu w profilu klienta. Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisu wpisać hasło: Spłata pożyczki nr xxx (tu wpisz numer swojej pożyczki).

Czy Visset pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Visset umożliwia przedłużenie terminu spłaty pożyczki za dodatkową opłatą. Skorzystanie z tej możliwości jest związane z koniecznością wykupienia poręczenia.

Opinie o Visset

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Visset. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/visset”]Zobacz ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *