Sohocredit

[button class=”btn-cta” link=”/out/sohocredit”]Weź pożyczkę[/button]

SohoCredit oferta

Marka SohoCredit w swojej ofercie ma krótkoterminowe pożyczki gotówkowe w kwocie od 100 do aż 4000 zł. Zobowiązanie tego typu można podjąć na okres od 1 do 30 dni.

Warunki pierwszej pożyczki w SohoCredit

Nowi klienci mogą podjąć pożyczkę w maksymalnej kwocie do 1000 zł. Jest to pożyczka całkowicie bezpłatna pod warunkiem jej terminowej spłaty.

Jakie jest RRSO w SohoCredit?

Reprezentatywny przykład dla pierwszej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 1000 zł, okres obowiązywania umowy – 30 dni, stała stopa oprocentowania 0% w skali roku, całkowity koszt pożyczki 0 zł, całkowita kwota do zapłaty 1000 zł (stan na dzień 02.01.2019). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Reprezentatywny przykład dla kolejnej pożyczki: całkowita kwota pożyczki 2000 zł, okres obowiązywania umowy – 30 dni, stała stopa oprocentowania 10% w skali roku, całkowity koszt pożyczki 500 (w tym odsetki kapitałowe 16,44 zł, prowizja 483,56), Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 1410,3%, całkowita kwota do zapłaty 2500 zł (stan na dzień 02.01.2019). Udzielenie pożyczki jest uzależnione od pozytywnej oceny zdolności kredytowej wnioskującego.

Na jakich warunkach pożycza SohoCredit?

Aby otrzymać pożyczkę tej marki, należy spełniać następujące warunki:

  • być w wieku od 20 do 76 lat
  • posiadać polskie obywatelstwo i mieszkać na terenie Polski
  • posiadać własny numer telefonu oraz rachunek bankowy

Jak spłacić pożyczkę w SohoCredit?

Informacje na temat spłaty pożyczki dostępne są na stronie internetowej pożyczkodawcy w zakładce „Jak spłacić?”. Znajdziesz tam również nr konta do spłaty SohoCredit. Marka dysponuje rachunkami w różnych bankach, by wypłata środków oraz księgowanie spłat pożyczek przebiegało jeszcze szybciej.

Czy SohoCredit pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

SohoCredit nie umożliwia przedłużenia spłaty pożyczki.

Opinie o SohoCredit

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek SohoCredit. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/sohocredit”]Zobacz ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *