Zaplo.pl - opinie, logowanie

Zaplo
Kwota
Rata
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000483782
NIP: 521-366-08-75
REGON: 146952871

Zaplo Kontakt

telefon: 221 333 888
www: zaplo.pl

Godziny pracy

Dane Zaplo

Zaplo sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16c
02-092 Warszawa

Zaplo – informacje o firmie

Zaplo jest częścią grupy 4finance Group, do której należy jedna z najbardziej znanych w Polsce chwilówek Vivus. 4finance Gropu działa już od 8 lat. W tym czasie grupa zdołała udzielić łącznie 11 milionów pożyczek w 17 krajach. Zaplo należy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych, który dba o etykę i standardy w branży pozyczkowej. Korzystajac z Zaplo.pl możemy mieć więc pewność, że mamy do czynienia z zaufaną i uczciwą insytucją pożyczkową.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, KRD, ERIF, KBIG, ZBP
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • gospodarstwo rolne
 • praca dorywcza
 • inne źródła dochodu wystarczające do spłaty pożyczki
Dokumenty
 • dowód osobisty
Czas wypłaty zależnie od banku – nawet natychmiast
Czy wypłacają w weekend
Czy pożyczają zadłużonym
Weź pożyczkę

Zaplo – opinie

Zaplo cieszy się bardzo dobrymi opiniami klientów. Cenią oni tego pożyczkodawcę głównie ze względu na prostotę, łatwość wnioskowania, uczciwość oraz atrakcyjne warunki finansowe. Powodzeniem cieszy się m.in. aplikacja mobilna Zaplo. Zobacz opinie:

Jak wziąć pożyczkę w Zaplo?

Zaciągnięcie pożyczki w Zaplo jest bardzo proste. Wystarczy do tego zaledwie kilka nieskomplikowanych kroków. Ta firma robi wszystko, by cały proces wnioskowania był jak najbardziej zrozumiały i szybki.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Zaplo:

 1. Skorzystaj z kalkulatora pożyczkowego. Dobierz kwotę odpowiadającą twoim potrzebom i możliwościom finansowym.
 2. Dokonaj rejestracji w serwisie pożyczkowym przez podanie wymaganych danych oraz wyrażenie zgód.
 3. Złóż wniosek o pożyczkę. Konieczne jest podanie adresu oraz wysokości zarobków.
 4. Zweryfikuj swoją tożsamość przez usługę INSTANTOR lub przelew groszowy.
 5. Za chwilę Zaplo wyda decyzję pożyczkową. Zostaniesz o niej powiadomiony przez wiadomość SMS.
 6. Poczekaj na przelew na konto. Pieniądze mogą się na nim pojawić już w kilkanaście minut!

Zobacz ofertę

Jak się zalogować w Zaplo

Założenie konta w serwisie Zaplo.pl jest jednym z koniecznych warunków do ubiegania się o dodatkowe środki. Po rejestracji w serwisie mamy dostęp do swojego konta z poziomu strony internetowej oraz aplikacji mobilnej na telefony komórkowe. Wystarczy kliknąć ‘zaloguj się’ na górnej belce strony internetowej zaplo.pl lub pobrać aplikację zaplo.pl ze sklepu z aplikacjami i podać swój adres e-mail oraz hasło podane podczas rejestracji.

Warunki pożyczki w Zaplo

Zaplo udostępnia swoje usługi bardzo różnym osobom. Nie udziela ich jednak absolutnie wszystkim chętnym. Przed złożeniem wniosku warto sprawdzić, czy w ogóle możemy liczyć na pożyczkę od tej instytucji. Konieczne warunki wstępne to:

Czy Zaplo wysyła umowę do domu?

Zaplo.pl jest pożyczką w pełni internetową. Brak papierowej formy umowy umożliwia błyskawiczne procedowanie wniosku oraz szybką wypłatę środków. Kopia zawartej umowy będzie dostępna do wglądu w serwisie internetowym Zaplo.pl oraz zostałnie przesłana na podany podczas rejestracji adres e-mail. Treść umowy zostanie nam udostępniona jeszcze jeszcze przed jej zawarciem, a jej wzór jest dostępny jeszcze przed rejestracją w serwisie.

Czy Zaplo.pl sprawdza zatrudnienie?

Zaplo udziela pożyczek bez żadnych zaświadczeń. Informacje o zatrudnieniu są weryfikowane dzięki usłudze Instantor, która ma wgląd do historii wpływów na konto wnioskującego. W razie gdyby nie udało się potwierdzić zatrudnienia w taki sposób Zaplo może w wyjątkowych przypadkach poprosić nas o dostarczenie zaświadczenia o zatrudnieniu.

Czy Zaplo dzwoni do pracodawcy?

Według naszych informacji zaplo nie weryfikuje informacji o zatrudnieniu przez telefon do pracodawcy. W żadnym przypadku nie możemy zawyżać informacji o dochodach, gdyż jest to wyłudzeniem pożyczki.

Weź pożyczkę

Czy Zaplo wypłaca pożyczki w weekendy?

Zaplo.pl pracuje również w soboty od godziny 8 rano do 20 wieczorem. W tych porach możliwa jest wypłata pożyczki, pod warunkiem, że spełnimy wszystkie wymogi formalne, czyli nasz wniosek zostanie pozytywnie zatwierdzony. Kolejnym czynnikiem koniecznym do wypłaty w weekend jest posiadanie konta w odpowiednim banku. Jeśli posiadamy konto w Alior Bank, GetIn Bank, mBank, Millennium, PKO BP, to możliwa jest wypłata w weekend (w godzinach pracy Zaplo). W innym przypadku pieniądze zostaną przelane w kolejny dzień roboczy.

Jak przedłużyć pożyczkę w Zaplo?

W Zaplo można przesunąć termin spłaty pożyczki ratalnej. To pożyczkodawca przyjazny klientom i rozumie przeróżne sytuacje życiowe. Można tu złożyć wniosek o przełożenie spłaty raty pożyczki o miesiąc. Są to tak zwane wakacje pożyczkowe. Oferta przesunięcia spłaty powinna sama pojawić się na naszym mailu. W innym przypadku należy skontaktować się bezpośrednio z Zaplo, by ustalić warunki przedłużenia spłaty, bądź rozłożenia jej na większą liczbę rat.

Czy Zaplo oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Niestety, zaplo nie oferuje pożyczek osobom zadłużonym. Jest to pożyczka ratalna bez żadnych zabezpieczeń, dlatego Zaplo musi wiedzieć, że osoba zaciągająca zobowiązanie faktycznie jest w stanie je spłacić. Negatywny wpis w którymkolwiek rejestrze dłużników, a szczególnie w Biurze Informacji Kredytowej, wyklucza nas z grona potencjalnych klientów tej firmy.

Weź pożyczkę

Oferta Zaplo powinna spodobać się osobom ceniącym szczególnie łatwość złożenia wniosku oraz przejrzyste warunki finansowania. Klienci szukający finansowania na większą kwotę pieniędzy, albo chcący spłacić pożyczkę w dłuższym czasie będą jednak zmuszeni poszukać innego pożyczkodawcy.

Zalety

 • Aplikacja mobilna Zaplo.pl.
 • Prosta pożyczka ratalna na 3 miesiące.
 • Możliwość błyskawicznej wypłaty
 • Uczciwa firma z ogromnym doświadczeniem.
 • Wygodna weryfikacja przez usługę Instantor.
 • Na dowolny cel.
 • Bez zabezpieczeń.
 • Bez zaświadczeń o dochodach.

Wady

 • Stosunkowo krótki czas spłaty – tylko na 3 miesiące.
 • Brak przelewów natychmiastowych do banków spoza listy pożyczkodawcy.
 • Maksymalnie do 5 000 zł.

Podobne do Zaplo

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MIsiak
MIsiak
1 rok temu

ktoś kiedyś w ogóle otrzymał pożyczkę w tym zaplo?

Wiki25
Wiki25
1 rok temu

Ja spłacam pożyczkę w zaplo. W sumie to tak samo jak w vivus.

2
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x