SuperCredit - opinie, logowanie

SuperCredit
Kwota
Rata
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000371234
NIP: 527-26-42-979
REGON:

SuperCredit Kontakt

telefon: 22 351 75 55
www: supercredit.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 8:00 - 22:00 Sobota - niedziela: 8:00 20:00

Dane SuperCredit

Axcess Financial Poland Sp. z o.o. w likwidacji
ul. Taneczna 18
02-829 Warszawa

Weź pożyczkę

SuperCredit oferta

SuperCredit udziela zobowiązań w kwocie maksymalnej do 5000 zł. W swojej ofercie posiada pożyczki krótkoterminowe (na okres 30 dni) oraz długoterminowe (rozkładane na 4, 6 lub 12 rat). Dla każdego klienta oferta pożyczkowa przygotowywana jest indywidualnie, dlatego stali klienci marki mogą liczyć na korzystne rabaty.

Warunki pierwszej pożyczki w SuperCredit

Marka nie oferuje darmowej pierwszej pożyczki dla swoich nowych klientów.

Jakie jest RRSO w SuperCredit?

Reprezentatywny przykład na dzień 07.03.2016 r.: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki gotówkowej w kwocie 1000 złotych, udzielonej na okres 12 miesięcy, oprocentowanej w skali roku 10%, z prowizją 250 złotych, prowizją za obsługę w wysokości 25 złotych za każdy rozpoczęty Okres Odsetkowy, spłacanej w 12 ratach o wysokości 133,75 złotych, wynosi 154,95%. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi 1605,00 złotych. Całkowita kwota pożyczki wynosi 1000 złotych.

SuperCredit logowanie

„Jak się zalogować do SuperCredit”? To pytanie bardzo często dają klienci, którzy mieli już okazję skorzystać z oferty marki i chcą to zrobić ponownie. W tym celu muszą kliknąć szary przycisk „zaloguj się” w prawym górnym rogu strony internetowej pożyczkodawcy. Obok niego znajduje się również przycisk „nie pamiętam hasła”, który pomaga odzyskać dostęp do swojego konta tym osobom, które zapomniały swoich danych do logowania.

Na jakich warunkach pożycza SuperCredit?

Na swojej stronie internetowej marka nie wyszczególnia warunków, które należy spełnić, aby otrzymać pożyczkę. Sytuacja każdego klienta rozpatrywana jest indywidualnie.

Jak spłacić pożyczkę w SuperCredit?

Pożyczkę tej marki można spłacić przelewem lub przy pomocy polecenia zapłaty. Nr konta do spłaty SuperCredit można znaleźć w umowie pożyczki oraz formularzu informacyjnym, a także na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Czy SuperCredit pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Obecnie marka nie umożliwia przedłużania terminu spłaty pożyczki.

Opinie o SuperCredit

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek SuperCredit. Marka cieszy się dobrą opinią wśród pożyczkobiorców. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

Weź pożyczkę

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ganszi
ganszi
1 rok temu

chwali sie rozbudowana oferta tej firmy: nie dosc ze proponuja pozyczke "na raz" czyli do splaty za jednym zamachem to takze maja te rozlozone na raty. ja co prawda dotychczas wolalam brac takie rzeczy w banku, ale teraz potrzebowalam szybko pieniazkow i sprawdzili sie

Maja
Maja
1 rok temu

mi wystarczyła pożyczka 200 zł. Otrzymałam i spłaciłam, z czego jestem zadowolona. Obym nie musiała pożyczać więcej, ale gdyby ktoś inny musiał, to w supercredit odbyło się zupełnie po ludzku

Bani64
Bani64
1 rok temu

pożyczyli na czas, ja oddałem jeszcze w tym samym miesiącu. żadnych zastrzeżeń

3
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x