Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki – informacje o firmie

Hapi Pożyczki oferuje swoim klientom pożyczki ratalne przez internet. Firma jest własnością spółki IPF Polska z siedzibą w Warszawie. Ten pożyczkodawca posiada w ofercie pożyczki na raty od 2 000 do nawet 15 000 zł. To, co wyróżnia Hapi Pożyczki na tle konkurencji jest elastyczność i wygoda – klienci mają możliwość wybrania dnia miesiąca na opłatę comiesięcznej raty zobowiązania. Co więcej, pierwsza część pożyczki może być spłacana po dwóch miesiącach od momentu zawarcia umowy. Dodatkowo przy wyższych kwotach finansowania Hapi Pożyczka proponuje wakacje kredytowe, co skutkuje wstrzymaniem spłaty na jeden miesiąc. Warto także wspomnieć, że Hapi Pożyczki oprócz pożyczek na raty posiada w ofercie ubezpieczenia zdrowotne i te będące zabezpieczeniem zobowiązania. W przypadku korzystania z usług tego pożyczkodawcy można mieć pewność, że pożyczamy od rzetelnej firmy, ponieważ należy ona do Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i działa według dokumentu Zasad Dobrych Praktyk

Darmowe nie dotyczy
Bazy KRD, ERIF, BIG Infomonitor, BIK, wew. zbiór danych Provident oraz IPF Polska
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • gospodarstwo rolne
 • inne źródła stałego dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
 • wyciąg bankowy z przelewem wynagrodzenia (opcjonalnie)
Czas wypłaty do kilkunastu minut
Czy wypłacają w weekend
Czy pożyczają zadłużonym
[button class=”btn-cta” link=”/out/hapi-pozyczki”]Weź pożyczkę[/button]

Hapi Pożyczki – opinie

Hapi Pożyczki jest rzetelnym pożyczkodawcą, który swoją działalność opiera na Zasadach Dobrych Praktyk będący zbiorem zasad postępowania zgodnie z określonymi normami etycznymi i moralnymi. Dodatkowo pożyczkodawca przeszedł pozytywnie audyt etyczny, przez co otrzymał odpowiedni certyfikat. Hapi Pożyczki cieszy się więc dużym zaufaniem i funkcjonuje w świadomości konsumentów jako firma pożyczkowa udzielająca pożyczek ratalnych na przejrzystych i prostych warunkach. Klienci cenią ponadto indywidualne podejście instytucji finansowej do każdego wniosku, o czym mogą świadczyć poniższe opinie:

 • Mariola
  “Mam inne pożyczki, które spłacam regularnie. Mimo tego martwiłam się, że nie będę mogła skorzystać z Hapi Pożyczki. Wysłałam wniosek i okazało się, że dostałam pieniądze. Niepotrzebnie się denerwowałam.”
 • Paweł
  “Szukałem w internecie dobrej oferty pożyczki. Na początku myślałem o chwilówce, jednak przekonała mnie oferta Hapi Pożyczki na raty. Mam teraz więcej pieniędzy, które mogę przeznaczyć na wykończenie z żoną naszego mieszkania.”
 • Tomek
  “Gdy wziąłem pożyczkę w Hapi Pożyczki, z przyczyn losowych nie mogłem spłacić jednej raty w terminie. Zadzwoniłem do biura obsługi i okazało się, że mogę skorzystać z wakacji kredytowych na miesiąc. Podoba mi się takie podejście!”

Jak wziąć pożyczkę w Hapi Pożyczki?

Opis i kroki w wypunktowaniu

Proces ubiegania się o pożyczkę w Hapi Pożyczki jest niezwykle prosty i intuicyjny. Wystarczy skorzystać z kalkulatora, wybrać odpowiedni okres spłaty i kwotę finansowania. Następnie warto przygotować dowód osobisty i podać podstawowe informacje, aby zarejestrować się w serwisie. Kolejny krok to wykonanie przelewu weryfikacyjnego (jego kwota zostanie nam zwrócona) w celu potwierdzenia rachunku bankowego.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Hapi Pożyczki:

 1. Wybierz preferowaną kwotę oraz termin spłaty na kalkulatorze pożyczkowym.
 2. Zarejestruj się w serwisie. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny poprzez podanie podstawowych informacji.
 3. Potwierdź swój rachunek bankowy przelewem 1 zł.
 4. Przejrzyj umowę zaproponowaną przez Hapi Pożyczki i zaakceptuj jej warunki.
 5. Poczekaj na przyznaną pożyczkę.

[button class=”btn-cta” link=”/out/hapi-pozyczki”]Zobacz ofertę[/button]

Jak się zalogować w Hapi Pożyczki?

W celu zalogowania się do Panelu Klienta na Hapi Pożyczki należy uprzednio zarejestrować swoje konto, które zostanie utworzone przy składaniu wniosku o pożyczkę. Wystarczy kliknąć przycisk “Chcę pożyczkę” dostępny pod kalkulatorem pożyczkowym. Następnie należy wybrać link “Poznajmy się” i wypełnić krótki formularz. Podajemy w nim dane dotyczące imienia i nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu oraz PESEL. Do tego musimy stworzyć hasło, które będzie potrzebne do późniejszego logowania. Po wysłaniu wniosku i przyznaniu pożyczki wystarczy kliknąć symbol widoczny w prawym górnym rogu strony Hapi Pożyczki oraz wpisać wcześniej utworzone hasło – loginem będzie tu nasz adres e-mail.

Warunki pożyczki w Hapi Pożyczki

Hapi Pożyczki nie stawia swoim klientom wygórowanych wymagań umożliwiających wnioskowanie o pożyczki ratalne. Jedyny wymagany dokument to dowód osobisty z numerem PESEL. Minimalny wiek pozwalający na uzyskanie finansowania to 18 lat, więc z oferty mogą skorzystać też osoby bardzo młode. Warto także pamiętać o posiadaniu polskiego obywatelstwa, rachunku bankowego, adresu e-mail czy numeru telefonu komórkowego. Jednak jednym z ważniejszych warunków jest uzyskiwanie regularnych dochodów – im nasza zdolność kredytowa będzie lepsza, tym większe szanse na otrzymanie finansowania.

Podsumowując, klienci Hapi Pożyczki muszą posiadać:

 • dowód osobisty
 • polskie obywatelstwo
 • co najmniej 18 lat
 • konto w polskim banku
 • stałe źródło dochodów
 • adres e-mail
 • telefon komórkowy

Czy Hapi Pożyczki wysyła umowę do domu?

Hapi Pożyczki stawia sobie za cel jak najszybsze udzielenie finansowania, aby zapewnić satysfakcję swoim klientom. Dlatego też pożyczkodawca nie wysyła umowy w formie papierowej do domu. Wszelkie ważne dokumenty są dostępne w Strefie Klienta na głównej stronie Hapi Pożyczki – wystarczy zalogować się do konta, gdzie wysłane zostały umowa pożyczki oraz formularz odstąpienia od niej. Jeśli zdecydujemy się nie skorzystać z oferty pożyczkodawcy – mamy na to 14 dni od momentu podpisania dokumentów.

Czy Hapi Pożyczki sprawdza zatrudnienie?

W trakcie wnioskowania o pożyczkę ratalną w Hapi Pożyczka wymagane jest podanie formy zatrudnienia oraz miejsca naszej pracy. W odpowiednie miejsce należy także wpisać wysokość otrzymywanych miesięcznych zarobków. Warto pamiętać, iż muszą być one regularne. Trzeba też wspomnieć, iż Hapi Pożyczka akceptuje różne formy zatrudnienia, w tym oparte na działalności gospodarczej.

[button class=”btn-cta” link=”/out/hapi-pozyczki”]Sprawdź pożyczkę[/button]

Czy Hapi Pożyczki dzwoni do pracodawcy?

Hapi Pożyczki wykorzystuje sprawdzoną metodę weryfikacji poprzez przelew weryfikacyjny i przeanalizowanie naszej zdolności kredytowej. Pracownicy tej firmy pożyczkowej zwykle nie kontaktują się z naszym pracodawcą. Wyjątkiem mogą tu być pojedyncze przypadki, które stanowią bardzo małą część składanych wniosków.

Czy Hapi Pożyczki wypłaca pożyczki w weekendy?

Zainteresowani ofertą pożyczek ratalnych od Hapi Pożyczki mogą składać wnioski 24 godziny na dobę, 7 dni tygodniu. Oprócz dni roboczych, pożyczkodawca wypłaca również pieniądze w weekendy, w godzinach pracy biura – od 9:00 do 17:00. Hapi Pożyczki w tygodniu działa od 8:00 do 20:00. Ta instytucja finansowa zapewnia szybką wypłatę finansowania niezależnie od danego dnia tygodnia.

Jak szybko pożyczka Hapi Pożyczki pojawi się na koncie?

Czas otrzymania pieniędzy z tytułu otrzymania pożyczki ratalnej od Hapi Pożyczki zależy od banku, w którym posiadamy rachunek bankowy. Kwestią kluczową jest tutaj przelew weryfikacyjny – im szybciej przebiegnie weryfikacja, tym wcześniej dostaniemy przyznaną gotówkę. Jeśli mamy konto w jednej z instytucji finansowych, która współpracuje z Hapi Pożyczki, to kwota pożyczki znajdzie się na naszym rachunku nawet w kilka minut – są to następujące banki:

 • Alior Bank
 • BOŚ Bank
 • Bank Pocztowy
 • Santander Bank Polska
 • Credit Agricole
 • Bank Millennium
 • Getin Bank
 • ING Bank Śląski
 • Inteligo
 • mBank
 • PBS Bank
 • Pekao S.A.
 • PKO BP
 • BNP Paribas
 • T-Mobile Usługi Bankowe
 • Toyota Bank
 • Volkswagen Bank

Na powyższej liście znajduje się prawie 20 banków funkcjonujących w Polsce, w tym te mniej popularne, jak np. Toyota Bank czy Volskwagen Bank. Dlatego też większość klientów korzystających z oferty Hapi Pożyczki nie musi się martwić o dłuższy czas oczekiwania na pożyczkę.

Jak przedłużyć pożyczkę w Hapi Pożyczki?

W przypadku jakichkolwiek problemów ze spłatą zadłużenia należy skontaktować się z działem obsługi klienta. Hapi Pożyczki doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż nie zawsze da się przewidzieć określone sytuacje życiowe. Dlatego też dostępni na infolinii konsultanci znajdą odpowiednie rozwiązanie i chętnie pomogą w razie komplikacji. Jeśli nie mamy możliwości spłaty zadłużenia w terminie, mimo wszystko jest lepiej podjąć negocjacje. W przeciwnym wypadku Hapi Pożyczki może zgłosić sprawę do rejestru dłużników oraz BIK, co negatywnie wpłynie na naszą historię kredytową.

Czy Hapi Pożyczki oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Choć Hapi Pożyczki skrupulatnie sprawdza wnioskodawców w rejestrach dłużników, to umożliwia uzyskanie finansowania także dla osób zadłużonych. Należy pamiętać, że każdy wniosek jest rozpatrywany indywidualnie i pomimo posiadania innych zobowiązań istnieje szansa na otrzymanie pożyczki ratalnej od Hapi Pożyczki. Najważniejsze dla tego pożyczkobiorcy jest to, aby klienci byli w stanie spłacać zobowiązanie w terminie. Dlatego czynnikiem decydującym o przyznaniu finansowania jest zdolność kredytowa wnioskodawców. Jeśli dochód klienta jest regularny i pozwala na regulowanie należności zgodnie z zasadami określonymi w umowie, to niemal na pewno decyzja o przyznaniu pożyczki będzie pozytywna.

[button class=”btn-cta” link=”/out/hapi-pozyczki”]Weź pożyczkę[/button]

12 thoughts on “Hapi Pożyczki

  • Author gravatar

   jak sama nazwa wskazuje Hapi to swietne rozwiazanie – latwe szybkie i przyjemne! we wniosku trzeba podac tylko podstawowe informacje, nie wymagaja jakis danych z kosmosu typu imie prapraprapraprababki matki od strony ojca jak to wiele firm robi. kase przesylaja szybko, nic tylko brac

  • Author gravatar

   Hapi fajna nazwa. Zawnioskowałam i mam. Pożyczyłam pieniądze na prezent ślubny bo jestem świadkową więc niestety to zobowiązuje szczególnie że siostra wychodzi za mąż. Nie było żadnych problemów z formalnościami. Środki miałam już w garści na drugi dzień.

  • Author gravatar

   szału nie ma, pożyczka jak pożyczka, ale fakt, że nie najgorzej to wszystko wygląda.

  • Author gravatar

   Mimo nagtywnych opiniach oprovidencie, tę markę musze pochwalić. Jasne zasady, szybka decyzja i pieniądze na koncie. Można krytykować wysokośc rat, ale są jasno określone i nie trzeba się przecież na to decydować, jest wiele innych firm. Ja polecam, żadnych oszustw.

  • Author gravatar

   dwie godziny spędzone przed komputerem hapi stanęło na wysokości zadania. Muszę przyznać, jestem pod wrażeniem. Wszędzie słyszałem, że daj spokój, przecież to provident. Nie wiem, co mają wspólnego z providentem. ale mi pomogli

  • Author gravatar

   udało mi się pożyczyć od nich 3 tys złotych, jakoś nikt inny nie chciał mi takiej pożyczki dać. polecam!

  • Author gravatar

   To marka należąca do Providenta, ale o dziwo chyba wzięli przykład od konkurencji i zrobili opcję standardowych chwilówe, prowizje są porównywalne do innych firm. Czy korzystał ktoś, jak szybko przelewają pieniądze?

  • Author gravatar

   Sa okej. W jeden dzien pozyczka na koncie. Nie czepiaja sie szczegolow. Dla mnje to jedyne dobre i mozliwe rozwiazanie

  • Author gravatar

   lichwa pod przykrywką Provident Polska. Zadłużyli milion polaków w providencie, teraz pewnie zadłużą tą samą cześć tylko pod ładnie brzmiącą nazwą hapi! – że co, że mają być z tego powodu jeszcze szczęśliwi, ze pożyczają na wysoki procent? Pożyczasz 7 tysięcy oddajesz 14 tysięcy! brawo,nic tylko być hapi z tego powodu

  • Author gravatar

   Provident zrobił zwykłe chwilówki – dobre posunięcie. Ja jeszcze nie korzystałem, ale współlokator tak (właśnie spłaca) i nie ma nic do zarzucenia ofercie. Marcin ma racje – prowizje są porównywalne z resztą branży, ale hapi mają więcej doświadczenia, no bo provident działa na rynku już bardzo długo

  • Author gravatar

   jak Ci nikt nie chce pożyczyć, to doceniasz tych, którzy to robią. Mi hapi pożyczyło pieniądze i za to jestem im wdzięczna. Szpieg – nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kredyty jedyenie w banku

  • Author gravatar

   zwróćcie uwagę na koszty tej pożyczki! przecież to chore, a nie hapi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *