Ratka

[button class=”btn-cta” link=”/out/ratka”]Weź pożyczkę[/button]

Ratka.pl – informacje o firmie

Ratka.pl może pochwalić się dużą popularnością wśród klientów, dzięki temu jest jedną z najpopularniejszych firm pożyczkowych na naszym rynku! Pożyczkodawca udziela szybkich pożyczek na raty, które można uzyskać w naprawdę prosty sposób bez zbędnych formalności. Ponadto pożyczkobiorcy mogą liczyć na miłą i profesjonalną obsługę, która pomoże w razie problemów z uzyskaniem dodatkowych pieniędzy!

W firmie Ratka.pl klienci mogą się starać o pożyczkę ratalną do nawet 10 000 zł na okres, który może trwać maksymalnie 36 miesięcy – to jeden z najdłuższych terminów spłaty pożyczki, jaki jest dostępny na rynku pożyczkowym! Więcej informacji na temat tej oferty znajdziesz w poniższej tabelce, zapoznaj się!

Jak szybko Ratka.pl wypłaca pieniądze? Pieniądze trafiają na nasze konto zaraz po otrzymaniu decyzji. Czas wypłaty pieniędzy uzależniony jest od godzin sesji elixir.
Czy Ratka.pl udziela darmowych pożyczek? Nie.
Jakie bazy weryfikuje Ratka.pl? BIG InfoMonitor, BIG ERIF, BIG KRD.
Jakie formy zatrudnienia akceptuje Ratka.pl? Akceptowane są wszystkie formy dochodu, które gwarantują stałe wynagrodzenie. Należy je udokumentować.
Jakich dokumentów wymaga Ratka.pl? Dowód osobisty i zaświadczenie o dochodach.
Czy Ratka.pl pożycza pieniądze w weekendy? Pieniądze wypłacane są przez cały tydzień, przelew w weekend dojdzie tylko do wybranych banków.
Czy Ratka.pl udziela pożyczek zadłużonym? Ratka.pl weryfikuje zdolność kredytową klientów.

Ratka.pl – opinie

Tak jak już wspominaliśmy we wcześniejszych akapitach, Ratka.pl cieszy się naprawdę sporym zaintersowaniem wśród osób, które potrzebują większego zastrzyku gotówki. W głównej mierze jest to spowodowane tym, że każdy klient w tej firmie jest traktowany w sposób indywidualny, oprócz tego pożyczkodawca proponuje znakomitą ofertę pożyczkową na korzystnych warunkach. Jakie opinie o Ratce wyrażają pożyczkobiorcy?

 • Robert
  “Niedawno potrzebowałem gotówki na naprawę samochodu i zacząłem szukać ofert pożyczkowych w internecie. Przez przypadek trafiłem na firmę Ratka.pl, w której w szybki a prosty sposób zaciągnąłem pożyczkę na raty, polecam!”
 • Paulina
  “Ratkę poleciła mi kuzynka, która już wcześniej zaciągnęła pożyczkę w tej firmie. Po zapoznaniu się z ofertą postanowiła złożyć wniosek o dodatkowe pieniądze. To była świetna decyzja, dodatkowe środki otrzymałam bez żadnych problemów!”
 • Aneta
  “Polecam ofertę pożyczki ratalnej od firmy Ratka.pl. Wnioskowanie o pieniądze jest naprawdę proste i nie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu. Pieniądze pojawiły się na moim koncie naprawdę szybko!”

Jak wziąć pożyczkę w Ratka.pl?

Proces wnioskowania o pożyczkę ratalną w Ratka.pl jest naprawdę łatwy i co najważniejsze, nieie wymaga poświęcenia dużej ilości czasu! Jak uzyskać dodatkowe pieniądze w tej firmie pożyczkowej? Zapoznaj się z naszym krótkim poradnikiem krok po kroku, z którego dowiesz się najważniejszych informacji na ten temat!

Jak zaciągnąć pożyczkę na raty w Ratka.pl?

 • Wybierz kwotę pożyczki i czas jej spłaty;
 • Uzupełnij danymi krótki formularz online.
 • Poczekaj na wizytę kuriera, który zweryfikuje twoje dane;
 • Podpisz umowę w obecności pracownika firmy kurierskiej;
 • Poczekaj na decyzję i odbierz gotówkę w jeden z trzech sposobów.

[button class=”btn-cta” link=”/out/ratka”]Zobacz ofertę[/button]

Jak się zalogować w Ratka.pl?

Przed uzyskaniem pożyczki ratalnej na stronie Ratka.pl, trzeba się zarejestrować się, aby założyć konto klienta. Ten proces nie jest wymagający i zajmie nam zaledwie kilka minut, wystarczy, że wpiszemy podstawowe dane osobowe oraz informacje, których będzie wymagała firma pożyczkowa.

Warunki pożyczki w Ratka.pl

Przed uzyskaniem pożyczki ratalnej będziemy musieli zastosować się do wymagań narzuconych przez firmę Ratka.pl. Jakie warunki trzeba spełnić, aby otrzymać dodatkowe pieniądze od tego pożyczkodawcy? Poniżej wymieniliśmy je wszystkie, przekonaj się, czy uzyskasz dodatkowe pieniądze.

 • wiek od 20 do 80 lat,
 • adres zamieszkania na terenie Polski,
 • polskie obywatelstwo,
 • rachunek bankowy w polskim banku,
 • dowód osobisty,
 • aktywny numer telefonu komórkowego,
 • adres e-mail,
 • brak wpisów w rejestrach BIG InfoMonitor, ERIF i KRD.

Czy Ratka.pl wysyła umowę do domu?

Po uzyskaniu pozytywnej decyzji pożyczkowej od tej firmy pożyczkowej wszelkie dokumenty związane z uzyskaniem pożyczki ratalnej zostaną wysłane kurierem na wskazany przez nas adres zamieszkania. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, które pozwoli zaoszczędzić sporą ilość czasu!

Czy Ratka.pl sprawdza zatrudnienie?

Podczas ubiegania się o pożyczkę na raty w firmie Ratka.pl będziemy zobowiązani do przedstawienia informacji dotyczących naszego zatrudnienia: dane firmy, w której pracujemy, rodzaj umowy z pracodawcą oraz wysokość miesięcznego wynagrodzenia. W ten sposób pożyczkodawca zyska pewność, że poradzimy sobie z uregulowaniem pożyczki.

Czy Ratka.pl dzwoni do pracodawcy?

Ratka.pl zwykle nie sprawdza informacji o zatrudenieniu klienta poprzez skontaktowanie się z jego pracodawcą. Trzeba jednak zdawać sobie sprawę, że ta firma może chcieć rozmawiać z naszymi szefami, jeżeli uzna, że podane informacje we wniosku są nieprawdziwe lub zdolność kredytowa będzie zbyt niska.

[button class=”btn-cta” link=”/out/ratka”]Weź pożyczkę[/button]

Czy Ratka.pl udziela pożyczek w sobotę i niedzielę?

Klienci, którzy złożą wniosek o pożyczkę ratalną poza dniami roboczymi niestety nie będą mogli liczyć na szybkie uzyskanie dodatkowych pieniędzy na pilne potrzeby. Ratka.pl nie udziela pożyczek w weekendy. Środki wypłacane są w godzinach pracy tej firmy: od poniedziałku do piątku od 09:00 do 19:00.

Jak szybko pożyczka od Ratka.pl pojawi się na koncie?

Ratka.pl jest firmą, któej zalezy na tym, aby pożyczka trafiła, jak najszybciej na konto bankowe wnioskującego. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji dotyczącej udzielenia pożyczki ta firma pożyczkowa niezwłocznie wyśle pieniądze na wskazany przez nas rachunek bankowy. Cały proces trwa zaledwie kilkanaście minut!

Jak przedłużyć pożyczkę w Ratka.pl?

Niestety, w tej firmie pożyczkowej nie będziemy mogli przedłużyć okresu spłaty pożyczki ratalnej. Każde spóźnienie w uregulowaniu zobowiązania będzie wiązało się z dodatkowymi odsetkami. W przypadku kłopotów finansowych warto się jednak skontaktować z konsultantem Ratka.pl i poinformować go o swojej sytuacji.

Czy Ratka.pl oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Warto wiedzieć, że Ratka.pl weryfikuje informacje zawarte w rejestrach dłużników, dlatego jeśli mamy negatywną historię kredytową w związku z nieuregulowanymi zobowiązaniami względem innych firm pożyczkowych czy banków, wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie uzyskamy pożyczki ratalnej.

[button class=”btn-cta” link=”/out/ratka”]Sprawdź ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *