AXI Card

AXI Card – informacje o firmie

AXI Card należy do firmy Easy Payment Services LTD, która jest częścią Management Financial Group – holdingu łączącego pozabankowe instytucje finansowe Europy Środkowej i Wschodniej, w tym Polski. AXI oferuje kartę kredytową stanowiącą konkurencję dla bankowych odpowiedników tego środka płatniczego. Produkt powstał z myślą o konsumentach, którzy chcą uniknąć skomplikowanych formalności i wolą nowoczesne rozwiązania finansowe rynku fintech. AXI Card to łatwo dostępna karta Mastercard z maksymalnym limitem do 6 000 zł oraz funkcją płatności zbliżeniowych. W przypadku tego produktu minimalna miesięczna spłata zadłużenia wynosi 15 proc. przyznanego limitu – nie może być przy tym większa od całkowitej wartości zobowiązania na karcie należnego pierwszego dnia miesiąca, w którym dokonujemy takiego regulowania zadłużenia. Jeśli kwota minimalna zostanie spłacona do 5 pierwszych dni miesiąca, to oprocentowanie wyniesie 0,75 proc. Do tego należy też doliczyć koszt prowizji w wysokości 5,25 proc. Warto także wspomnieć, że Easy Payment Services LTD umożliwia zwiększenie udostępnionego limitu po trzech miesiącach pod warunkiem, że spłacaliśmy zobowiązanie w terminie – wystarczy wtedy złożyć wniosek.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG InfoMonitor
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • pobierający 500+
 • gospodarstwo rolne
 • praca dorywcza
 • inne, stałe źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
 • dokumenty potwierdzające dochód (opcjonalnie)
Czas wypłaty po aktywowaniu karty (1-3 dni)
Czy wypłacają w weekend
Czy pożyczają zadłużonym
[button class=”btn-cta” link=”/out/axi-card”]Weź pożyczkę[/button]

AXI Card – opinie

AXI Card proponuje pożyczki ratalne w formie karty kredytowej – bez skomplikowanych formalności i przy spełnieniu zaledwie kilku wymagań. Istnieje szansa na otrzymanie finansowania także przez osoby zadłużone czy z negatywną historią kredytową. Dodatkowo wysoka kwota maksymalnego limitu sprawia, że ta forma zobowiązania cieszy się dużym uznaniem wśród konsumentów rynku finansowego. Warto więc sprawdzić, co dokładnie klienci AXI Card sądzą o tym produkcie.

 • Kacper
  “Szukałem dla siebie karty kredytowej, ponieważ często potrzebuję dodatkowego zastrzyku gotówki na nieprzewidziane wydatki. Niestety nie spełniam warunków, aby skorzystać z produktów bankowych. Jeden z moich znajomych z pracy polecił mi AXI Card. Na początku trochę się wahałem. Teraz wiem, że to była dobra decyzja. Jestem zadowolony, bo w razie potrzeby mogę skorzystać z dostępnego limitu.”
 • Janina
  “Życie na emeryturze w Polsce to często liczenie każdego grosza. Co miesiąc wykupuję leki na receptę, które są bardzo drogie. Skorzystałam z karty AXI i nie muszę się martwić, że nie starczy mi pieniędzy na zakupy w aptece.”
 • Andrzej
  “Wysoki limit, fajne warunki i przede wszystkim wygoda. Bardzo dobre rozwiązanie, jeśli chcemy mieć dostęp do dodatkowych środków w każdej chwili”
 • Weronika
  “Jestem samotną mamą trójki dzieci, a to wiąże się z dużymi wydatkami. Obecnie utrzymuję się z 500+ i pracuję dorywczo. Zawsze jednak na koniec miesiąca brakuje trochę pieniędzy. Chciałam zapewnić córkom lepsze warunki, dlatego wybrałam AXI Card. Widzę, że dzieciaki są bardzo zadowolone, kiedy mogą zjeść porządny obiad i to jest dla mnie najważniejsze”

Jak wziąć pożyczkę w AXI Card?

Wnioskowanie o pożyczkę w AXI Card nie jest trudne. Aby to zrobić, wystarczy wejść na stronę internetową firmy i kliknąć przycisk “Złóż wniosek” w prawym górnym rogu witryny. Następnie należy wypełnić formularz online, gdzie podajemy dane osobowe, sytuację kredytową i informacje o zatrudnieniu. Kolejny etap to automatyczna weryfikacja przez usługę Instantor. Wniosek następnie jest sprawdzany. Po akceptacji formularza należy zaakceptować elektronicznie umowę i przesłać zdjęcie dwóch stron dowodu osobistego. Później karta zostaje wysłana pod wskazany adres w ciągu 24 godzin. Na końcu należy ją aktywować poprzez infolinię. Dodatkowo możemy zarejestrować się w Panelu Osobistym AXI.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w AXI Card:

 1. Wypełnij wniosek.
 2. Przejdź weryfikację aplikacją Kontomatik.
 3. Wyślij zdjęcia dowodu osobistego.
 4. Zaakceptuj warunki umowy.
 5. Odbierz kartę i aktywuj ją za pośrednictwem infolinii.

[button class=”btn-cta” link=”/out/axi-card”]Sprawdź ofertę[/button]

Jak się zalogować w AXI Card?

Żeby otrzymać pożyczkę ratalną w AXI Card nie trzeba tworzyć konta i rejestrować się w serwisie, ale jest to godne polecenia, ponieważ wtedy ma się dostęp do wszelkich informacji dotyczących zobowiązania. Pozwala to na trzymanie ręki na pulsie, a także możliwość skorzystania z dodatkowych funkcji czy złożenia wniosku o podwyższenie przyznanego limitu. Aby się zarejestrować, wystarczy kliknąć przycisk “Zaloguj się” w prawym górnym rogu strony, a następnie link “Zarejestruj się”. Teraz należy podać swoje dane osobowe, zaakceptować zgody oraz oświadczenia, a następnie stworzyć hasło do konta.

Warunki pożyczki w AXI Card

Aby ubiegać się o pożyczkę ratalną w Axi Card wystarczy spełnić kilka podstawowych wymagań. Najważniejszymi z nich jest minimalny miesięczny dochód w kwocie 1200 zł miesięcznie, ukończenie 21. roku życia oraz posiadanie dowodu osobistego. Dodatkowo trzeba też posiadać udokumentowane źródło zarobków, ponieważ AXI Card może wymagać przedstawienia takiej dokumentacji.

Warunki ubiegania się o pożyczkę ratalną w AXI Card:

 • dowód osobisty
 • co najmniej 21 lat
 • udokumentowany minimalny dochód w wysokości 1200 zł miesięcznie
 • telefon komórkowy

Czy AXI Card wysyła umowę do domu?

AXI Card nie wysyła umowy do domu. Jeśli wniosek został zaakceptowany, to otrzymamy powiadomienie SMS i e-mail. Dokumenty należy podpisać drogą elektroniczną – następnie wysłana zostanie do nas karta. Zazwyczaj trwa to tylko 24 godziny od momentu zaakceptowania umowy. Klienci korzystający z AXI Card mają dostęp do niezbędnej dokumentacji online także poprzez Profil Osobisty AXI na stronie głównej produktu. Można tam również zarządzać funkcjami otrzymanej karty.

Czy AXI Card sprawdza zatrudnienie?

Choć AXI Card weryfikuje zdolność kredytową poprzez aplikację Instantor, to niekiedy wymaga dostarczenia dodatkowego potwierdzenia źródła i wysokości uzyskiwanych dochodów: może to być zaświadczenie od pracodawcy czy wyciąg z przelewami. Warto jednak zaznaczyć, że o pożyczkę mogą wnioskować także osoby korzystające z 500+, pobierające emeryturę, rentę czy samozatrudnieni. Prośba o wysłanie dodatkowych dokumentów nie jest jednak regułą – jeśli wystąpią pewne wątpliwości, AXI Card musi upewnić się, że wnioskodawca jest w stanie spłacać zadłużenie w terminie.

[button class=”btn-cta” link=”/out/axi-card”]Weź pożyczkę[/button]

Czy AXI Card dzwoni do pracodawcy?

Przy wnioskowaniu o pożyczkę ratalną AXI Card należy podać źródło, rodzaj i wysokość dochodu, ewentualnie dostarczyć też dodatkowe dokumenty. W szczególnych przypadkach firma może zadzwonić do naszego pracodawcy, aby sprawdzić, czy wprowadzone przez nas informacje są prawdziwe. Zdarza się to jednak rzadko i jeśli potrzebna jest dodatkowa weryfikacja, to wystarczy wcześniej wspomniana dokumentacja.

Czy AXI Card wypłaca pożyczki w weekendy?

Aby skorzystać z pożyczki od AXI Card, należy podpisać umowę, a karta musi być aktywowana. Choć wniosek wypełniany jest online, to aktywacje środków płatniczych przeprowadzane są w godzinach pracy biura, czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00. Niestety AXI Card nie odblokuje karty w weekend. Jednak gdy już będziemy mogli korzystać z przyznanego limitu, to dodatkowej gotówki użyjemy w dowolnym miejscu i czasie. Wnioski można wysyłać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jak szybko pożyczka AXI Card pojawi się na koncie?

Pożyczka ratalna od AXI Card będzie dostępna od momentu aktywowania telefonicznie odebranej przez nas karty. Czas aktywacji wynosi od 1-3 dni. Gdy środek płatniczy zostanie odblokowany, możemy korzystać z przyznanego limitu od razu, bez wykonywania dodatkowych czynności. Warto jednak zarejestrować swoją kartę i założyć konto w Profilu Osobistym AXI, aby mieć wydatki pod kontrolą.

Jak przedłużyć pożyczkę w AXI Card?

Karta AXI Card ważna jest przez 3 lata, a umowa pożyczki obowiązuje przez 5 lat od momentu jej podpisania. Po wygaśnięciu środka płatniczego wysyłany jest nowy dokument. Jeśli występują problemy z terminową spłatą zadłużenia, zawsze można skontaktować się z konsultantami AXI Card dostępnymi pod numerem telefonu 222 70 70 30. Pracownicy biura z chęcią udzielą niezbędnych informacji i zaproponują rozsądne rozwiązanie.

Czy AXI Card oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Tak – AXI Card proponuje pożyczki na raty także osobom zadłużonym. Firma weryfikuje wnioskodawców w bazach dłużników BIK i BIG InfoMonitor. Najlepiej jest, gdy inne aktywne zobowiązania są spłacane terminowo, jednak negatywna historia kredytowa nie wyklucza możliwości otrzymania finansowania. Każdy wniosek rozpatrywany jest indywidualnie.

[button class=”btn-cta” link=”/out/axi-card”]Sprawdź ofertę[/button]

4 thoughts on “AXI Card

  • Author gravatar

   Przyciągnął mnie wysoki limit, bo 4000 zł można wziąć jako nowy klient. Dostałem 3500 i w sumie starczylo na wymarzone wakacje w tym roku. Teraz ceny są kosmiczne, ale w maju załapałem się na wypasione wakacje w grecji, gdzie miałem darmowe wypłaty z bankomatów kartą axi.

  • Author gravatar

   Pożyczke w Axi wzięlam wypełniając prosty wniosek online. Dostałam 4000 zł i mogłam kupić najnowszy model telefonu. Teraz nie używam karty i nie ponosze żadnych opłat.

  • Author gravatar

   Pierwsza pożyczka za darmo zachęciła mnie do zaaplikowania w Axi Card. jak potrzebuje się pożyczke na coś ważnego to można brać bez problemu. Mi brakowało kiedyś na wyprawke szkolna dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *