SuperGrosz - opinie, logowanie

Super Grosz
Kwota
Rata
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000551150
NIP: 5252607460
REGON: 360301004

SuperGrosz Kontakt

telefon:
www: www.supergrosz.pl

Godziny pracy

Pn-Pt: 08:00-20:00 Sb: 9:00-17:00 Nd: nieczynne

Dane SuperGrosz

SuperGrosz Sp. z o.o.
Grzybowska 87
00-844 Warszawa

SuperGrosz – informacje o firmie

SuperGrosz to firma pożyczkowa, której administratorem danych osobowych jest Aiqlabs Sp. z o.o., założona w 2015 roku z polskim kapitałem. Została stworzona przez ludzi z doświadczeniem w analityce oraz finansach. Fima wychodzi ze swoimi produktami naprzeciw potrzebom klientów. Stawia na wysoką jakość, indywidualne podejście oraz przejrzyste warunki. Pożyczkodawca nie ukrywa dodatkowych opłat i prowizji. W swojej ofercie ma pożyczkę ratalną w wysokości od 1 000 do 15 000 zł. Nowi klienci mogą wnioskować maksymalnie o 10 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 4 do 48 miesięcy. Klienci sami mogą zdecydować, jak wysoką pożyczkę (mieszczącą się w ofercie) chcą otrzymać. Ostateczna decyzja należy jednak do pożyczkodawcy.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • gospodarstwo rolne
 • praca dorywcza
 • inne, stałe źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
Czas wypłaty natychmiast po akceptacji wniosku
Czy wypłacają w weekend X
Czy pożyczają zadłużonym X
Weź pożyczkę

SuperGrosz – opinie

SuperGrosz to innowacyjna firma pożyczkowa, która oferuje atrakcyjne finansowanie dla klientów indywidualnych. Pożyczkodawca umożliwia wnioskowanie o dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu. Cały proces kredytowania odbywa się online. Pożyczkobiorcy mogą odebrać pieniądze z pożyczki na dwa sposoby, co jest dużym plusem dla osób, które nie mają konta bankowego.

Jak wziąć pożyczkę w SuperGrosz?

SuperGrosz oferuje pożyczkę 100% przez internet. Klienci mogą jednak odebrać z niej pieniądze również osobiście. Zrobią to za pomocą czeku GIRO. Jak aplikować o pożyczkę w SuperGrosz? Wystarczy, że spełnimy kilka warunków narzuconych przez pożyczkodawcę, następnie będziemy postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w SuperGrosz:

 1. Wybierz kwotę oraz termin spłaty na wygodnym kalkulatorze pożyczkowym.
 2. Zarejestruj się w serwisie, wypełniając krótki formularz rejestracyjny.
 3. Potwierdź swoje dane usługą na telefon komórkowy (lub za pomocą czeku GIRO).
 4. Wyraź zgodę na warunki pożyczki i podpisz umowę.
 5. Poczekaj na przelew na konto.

Zobacz ofertę

Jak się zalogować w SuperGrosz?

Wnioskowanie o pożyczkę ratalną w SuperGrosz wymaga wcześniejszego zalogowania się. Zrobimy to, wchodząc na stronę internetową pożyczkodawcy i klikając “Weź pożyczkę”. Po określeniu jej parametrów przejdziemy do rejestracji w serwisie. Gdy otrzymamy login i hasło, będziemy mogli zalogować się do platformy. To z jej poziomu możemy zarządzać swoją pożyczką, spłacać ją czy wnioskować o nową. Dane w serwisie wystarczy podać tylko raz. Zostaną one zapisane i będą przetwarzane tylko w celach kredytowania.

Warunki pożyczki w SuperGrosz

Ubieganie się o pożyczkę ratalną w SuperGrosz nie jest skomplikowane. Pożyczkodawca nie stawia wobec pożyczkobiorcy wygórowanych wymagań. Wystarczy, aby osoba wnioskująca o dodatkowe pieniądze będzie miała powyżej 21 roku życia. Ważne jest również to, aby nie miała na swoim koncie zadłużeń odnotowanych w bazie BIK czy BIG.

Warunki ubiegania się o pożyczkę ratalną w SuperGrosz:

Czy SuperGrosz wysyła umowę do domu?

SuperGrosz udziela pożyczek online. Oznacza to, że cały proces wnioskowania o dodatkowe pieniądze odbywa się bez wychodzenia z domu. Pożyczkodawca nie wysyła nam umowy na wskazany we wniosku adres. Dokumenty związane z pożyczką otrzymujemy online. Mamy do nich dostęp również online (wystarczy zalogować się na swoje konto w SuperGrosz.pl). Mimo że pożyczka od SuperGrosz jest pożyczką online, pieniądze z niej możemy odebrać osobiście (czek GIRO).

Czy SuperGrosz sprawdza zatrudnienie?

SuperGrosz nie wymaga przesłania zaświadczeń o zatrudnieniu. We wniosku o pożyczkę musimy jednak podać, gdzie pracujemy i ile zarabiamy. Kluczowa dla pożyczkodawcy jest również forma zatrudnienia. Wszystko dlatego, aby pracownicy SuperGrosz mieli pewność, że przyznają dodatkowe pieniądze osobie rzetelnej i wypłacalnej.

Czy SuperGrosz dzwoni do pracodawcy?

Dane dotyczące naszego zatrudnienia są niezbędne do przyznania nam pożyczki. Jeśli z jakiś powodów SuperGrosz będzie miał zastrzeżenia co do naszej wypłacalności, może skontaktować się z naszym pracodawcą. Wszystko po to, aby upewnić się, czy rzeczywiście jesteśmy zatrudnieniu na podstawie określonej umowy i otrzymujemy stały dochód. Telefon do pracodawcy nie jest jednak regułą. Wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej, a także historii finansowej.

Weź pożyczkę

Czy SuperGrosz wypłaca pożyczki w weekendy?

Pożyczka od SuperGrosz to zobowiązanie online. Mimo to pieniądze nie są wypłacane w dni wolne. Firma pracuje wyłącznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-20:00 oraz w soboty w godzinach 9:00-17:00. W tym czasie pożyczkodawca wykonuje przelewy do pożyczkobiorców. Wnioski można jednak składać przez całą dobę.

Jak szybko pożyczka SuperGrosz pojawi się na koncie?

Czas dostarczenia pożyczki zależy od formy jej wypłaty. Jeśli wybierzemy przelew bankowy, środki zostaną zaksięgowane zgodnie z godzinami sesji bankowych Elixir. Jeśli jednak zdecydujemy się na osobisty odbiór pieniędzy, procedura potrwa nieco dłużej. Wszystko dlatego, że najpierw musimy odebrać specjalny kod SMS, następnie udać się z nim na pocztę. Tam odbierzemy pieniądze z pożyczki ratalnej w SuperGrosz.

Jak przedłużyć pożyczkę w SuperGrosz?

Pożyczkodawca nie podaje informacji na temat przedłużenia pożyczki. Zachęca jednak do kontaktu w razie problemów z jej regulacją. Wszystko po to, aby znaleźć dobre rozwiązanie dla obu stron. Osoby, które mają problem ze spłatą zaległości, powinny skontaktować się z infolinią w godzinach pracy biura.

Czy SuperGrosz oferuje pożyczki dla zadłużonych?

SuperGrosz nie udziela pożyczek osobom zadłużonym. O dodatkowe pieniądze mogą ubiegać się wyłącznie osoby wypłacalne, których zdolność kredytowa pozwala na wzięcie i spłatę pożyczki. SuperGrosz weryfikuje bazy BIK oraz BIG. Zła historia kredytowa przekreśla możliwość wnioskowania o dodatkowe pieniądze.

Weź pożyczkę

Wady i zalety pożyczki ratalnej w SuperGrosz

Pożyczka ratalna w SuperGrosz dostępna jest na korzystnych warunkach. Klienci mogą wnioskować o dodatkowe pieniądze bez wychodzenia z domu. Zanim jednak sięgną po pożyczkę online, warto jest poznać jej wady i zalety. Co wyróżnia ofertę SuperGrosz na rynku pożyczkowym?

Zalety

 • Pożyczka dostępna na korzystnych warunkach
 • Wysoka kwota pożyczki – 15 000 zł
 • Długi okres kredytowania – 48 miesięcy
 • Wnioskowanie o pożyczkę bez wychodzenia z domu
 • Błyskawiczna wypłata gotówki
 • Pożyczka od 21 roku życia
 • Akceptowane różne formy dochodu
 • Możliwość odbioru pożyczki na poczcie
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki
 • Szybka weryfikacja tożsamości online
 • Wnioski pożyczkowe przyjmowane przez całą dobę

Wady

 • Pożyczkodawca sprawdza rejestry dłużników
 • Pożyczka wypłacana jest tylko w godzinach pracy firmy

Podobne do SuperGrosz

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x