Smartney

Smartney – informacje o firmie

Smartney to nowa marka francuskiej Grupy Oney Bank, która działa od 35 lat na 11 rynkach i obsługuje ponad 7,6 miliona klientów na całym świecie. Łączy markę do tworzenia innowacyjnych rozwiązań z wiedzą ekspercką i doświadczeniem w finansach. Oferuje atrakcyjny kredyt konsumencki w wyjątkowej jak na pożyczkę ratalną kwocie. Wynosi ona od 1 000 do 60 000 zł. Pożyczkodawca umożliwia spłatę zadłużenia w czasie od 12 do nawet 61 miesięcy. Oferta Smartney to niezwykle korzystne oprocentowanie, możliwość indywidualnego  doboru kwoty i terminów spłaty, brak ukrytych kosztów i proces w pełni online.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG Infomonitor, KRD,
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • praca dorywcza
 • inne źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
Czas wypłaty do 30 minut
Czy wypłacają w weekend
Czy pożyczają zadłużonym X
[button class=”btn-cta” link=”/out/smartney”]Weź pożyczkę[/button]

Smartney – opinie

Smartney to innowacyjna firma, która udziela pożyczek ratalnych w wyjątkowo wysokiej kwocie. Produkt firmy cieszy się dużym zainteresowaniem głównie ze względu na szybki proces weryfikacji danych, a także dostępność całkowicie online. Aplikacja o dodatkowe pieniądze odbywa się w kilku prostych krokach.

 • Ludwik
  “Nigdy wcześniej nie spotkałem się z tak wysoką pożyczką na raty. Cieszę się, że znalazłem tę ofertę i nie musiałem przechodzić procedury kredytowej w banku. Tutaj wszystko jest prostsze!”
 • Natalia
  “Pożyczka ratalna to często jedyny ratunek w przypadku dużych i niespodziewanych wydatków. Nie byłam przekonana, czy właśnie ta firma będzie dla mnie odpowiednią. Zadzwoniłam jednak na infolinię i skonsultowałam się z pracownikiem Smartney. Bardzo mi to pomogło i utwierdziło w przekonaniu, że muszę szybko złożyć wniosek, jeśli chcę mieć jeszcze dziś na koncie pieniądze. Tak się stało i nie żałuję!”
 • Kacper
  “Mało formalności, szybka wypłata gotówki. Wszystko w najlepszym porządku. Polecam”

Jak wziąć pożyczkę w Smartney?

Smartney wyróżnia się na rynku tym, że udziela pożyczek całkowicie przez internet. Wypłata pieniędzy następuje na konto pożyczkobiorcy. Aby złożyć wniosek o pożyczkę, należy wejść na stronę internetową firmy, następnie ocenić, czy spełniamy wszystkie warunki. Jeśli tak, należy przejść do wypełnienia wniosku. Jak postępować? Pomoże w tym poniższa instrukcja.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Smartney:

 1. Wybierz kwotę oraz termin spłaty na wygodnym kalkulatorze pożyczkowym.
 2. Zarejestruj się w serwisie. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.
 3. Potwierdź swoje dane online.
 4. Przejrzyj umowę zaproponowaną przez Smartney i zaakceptuj jej warunki.
 5. Poczekaj na przelew na konto.

Jak się zalogować w Smartney?

Aby zalogować się do serwisu Smartney, należy wejść na stronę internetową pożyczkodawcy, następnie kliknąć “Złóż wniosek”. W ten sposób zostaniemy przekierowani na stronę rejestracyjną. Po nadaniu loginu i hasła będziemy mogli ich użyć do kolejnych logowań. Będą one możliwe po kliknięciu “Strefa Klienta” w prawym górnym rogu. Pamiętajmy, aby nie udostępniać danych do logowania osobom trzecim. Są one indywidualnymi danymi służącymi do zarządzania swoją pożyczką ratalną w Smartney.

[button class=”btn-cta” link=”/out/smartney”]Zobacz ofertę[/button]

Warunki pożyczki w Smartney

Smartney nie ma wobec swoich klientów wygórowanych wymagań. Wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, aby stać się właścicielem dodatkowej gotówki. Wśród wymagań narzuconych przez Smartney są: odpowiedni wiek, zdolność kredytowa, stałe zatrudnienie, rachunek bankowy. Bardzo ważne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Są one wykorzystywane wyłącznie w celach kredytowych i w pełni chronione.

Wymagania Smartney wobec klientów:

 • dowód osobisty
 • co najmniej 25 lat
 • konto w polskim banku
 • stałe źródło dochodów
 • telefon komórkowy

Czy Smartney wysyła umowę do domu?

Smartney to pożyczkodawca, który maksymalnie upraszcza procedurę wnioskowania o dodatkowe pieniądze. Z tego względu wniosek pożyczkowy składamy bez wychodzenia z domu. Pieniądze z pożyczki również trafiają do nas online. Nie musimy ich odbierać na poczcie. Umowa wraz z innymi dokumentami dotyczącymi zawiązanej transakcji trafiają na maila. Smartney nie wysyła dokumentów do domu.

Czy Smartney sprawdza zatrudnienie?

Procedura wnioskowania o pożyczkę ratalną w Smartney jest bardzo prosta. Należy jednak spełnić podstawowe wymagania pożyczkodawcy, aby otrzymać pieniądze. Jednym z nich jest stały dochód i wypłacalność. Pożyczkodawca poprosi o wskazanie we wniosku miejsca pracy, formy zatrudnienia oraz wysokości wynagrodzenia. Wszystko po to, aby mógł określić, czy stać nas na pożyczkę.

Czy Smartney dzwoni do pracodawcy?

Jeśli okaże się, że dane podane we wniosku są podejrzane lub pożyczkodawca nie będzie miał pewności co do ich prawdziwości, może skontaktować się z naszym pracodawcom. Wszystko po to, aby uzyskać potwierdzenie danych dotyczących zatrudnienia klienta. Nie dzieje się tak jednak w każdym przypadku. Wszystko zależy od naszej zdolności kredytowej.

Czy Smartney wypłaca pożyczki w weekendy?

Smartney dostępny jest dla swoich klientów w dni robocze oraz weekendy i święta. Z tego powodu o pożyczkę można wnioskować o dowolnej porze. Wnioski klientów rozpatrywane są jednak w godzinach pracy biura. Pracownicy Smartney działają od poniedziałku do piątku od 8:00 do 21:00, a w weekendy od 9:00 do 16:00.

[button class=”btn-cta” link=”/out/smartney”]Zobacz ofertę[/button]

Jak szybko pożyczka Smartney pojawi się na koncie?

Pożyczkodawca zapewnia, że dokłada wszelkich starań, aby pożyczka trafiła do klientów jak najszybciej. Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay, który gwarantuje wypłatę środków oraz zaksięgowanie ich w kilka minut na rachunku odbiorcy (najpóźniej w ciągu 30 minut).

Jak przedłużyć pożyczkę w Smartney?

Pożyczka w Smartney dostępna jest dla osób wypłacalnych. Jeśli mimo tego pojawi się u klienta problem z jej spłatą, należy szybko skontaktować się z pożyczkodawcą. Nie umożliwia on przedłużenia terminy spłaty, jednak dzięki negocjacjom klient może ustalić nowe warunki regulacji zobowiązania. Warto skontaktować się z pożyczkodawcą jeszcze przed upływem okresu kredytowania. W ten sposób nie trafimy do rejestru dłużników, a także nie zostaniemy obciążeni dodatkowymi kosztami.

Czy Smartney oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Smartney stosuje szereg rozwiązań analitycznych opartych na najnowszych technologiach, które pozwalają na ocenę zdolności kredytowej na podstawie m.in. informacji udostępnianych z baz danych, z których także korzystają banki oraz firmy pożyczkowe. Pożyczkę w Smartney mogą więc otrzymać wyłącznie osoby, które nie mają zaległości finansowych wobec innych podmiotów.

[button class=”btn-cta” link=”/out/smartney”]Weź pożyczkę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *