Aasa - opinie, logowanie

AASA dla biznesu
Kwota
Rata
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 0000411939
NIP: 5252528111
REGON: 146017266

Aasa Kredyt Kontakt

telefon: 801 40 40 40
www: aasapolska.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - piątek: 9:00 - 19:00 Sobota - niedziela: nieczynne

Dane Aasa Kredyt

Aasa Polska S.A.
ul. Hrubieszowska 2
01-209 Warszawa

Aasa Polska – informacje o firmie

Aasa Polska to firma pożyczkowa pochodząca ze Skandynawii. Posiada duże doświadczenie na polskim rynku finansowym, gdyż działa na nim już od 2012 roku. W 2019 roku Polska stała się głównym rynkiem Aasy. W swojej działalności Aasa kieruje się zasadami szybkości, prostoty, transparentności i bezpieczeństwa, łącząc tym samym zalety banków i firm pożyczkowych. Oprócz pożyczek ratalnych można tu dostać pożyczki ratalne dla firm. Obecnie Aasa nie ma w ofercie pożyczek krótkoterminowych.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG InfoMonitor, ERIF, KBIG, KRD
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • gospodarstwo rolne
 • inne stałe źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
 • w niektórych przypadkach również inne dokumenty
Czas wypłaty Nawet natychmiast po pozytywnym zweryfikowaniu wniosku – zależnie od banku i formy wypłaty
Czy wypłacają w weekend X
Czy pożyczają zadłużonym X
Weź pożyczkę

Aasa – opinie

W ciągu swojej długiej obecności w Polsce Aasa pomogła już tysiącom osób w przeróżnych sytuacjach życiowych. Jest szczególnie ceniona za uczciwość i indywidualne podejście do każdego klienta. Raty przyznawane przez Aasa są odpowiednio dostosowane do zdolności kredytowej pożyczkobiorców, dzięki czemu nie sprawiają problemów podczas spłaty.

Jak wziąć pożyczkę w Aasa?

Aasa Polska stara się jak najbardziej uprościć procedurę wnioskowania o dodatkowe środki z pożyczki. Jeśli posiadamy dowód osobisty, telefon komórkowy i indywidualne konto bankowe, to wszystkie procedury związane z wypełnieniem wniosku zajmą zaledwie kilka minut.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Aasa Polska:

 1. Dobierz odpowiadającą ci kwotę oraz czas spłaty przez kalkulator pożyczkowy.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny uzupełniając wymagane dane – m.in. wykształcenie czy wysokość zarobków.
 3. Wybierz sposób wypłaty – przelew zwykły, ekspresowy lub czek GIRO i dzień miesiąca spłaty raty.
 4. Zweryfikuj swoją tożsamość w wybrany sposób.
 5. Jeśli pożyczka zostanie przyznana, to zostanie przesłana zgodnie z wybranym sposobem wypłaty.

Zobacz ofertę

Jak się zalogować w Aasa Polska?

Po rejestracji przez wniosek pożyczkowy automatycznie staniemy się posiadaczami konta w serwisie Aasy. By zalogować się na swoje konto wystarczy kliknąć w górną belkę po prawej stronie na witrynie internetowej Aasa Polska z napisem ‘logowanie’. Wystarczy podać swój numer PESEL i numer telefonu. Po chwili otrzymamy na telefon kod SMS, który umożliwi logowanie w serwisie. Istnieje również możliwość powiązania konta Aasa z kontem Google lub Facebook, co umożliwi logowanie bez kodu SMS. Z poziomu konta Aasa możemy zobaczyć wszelkie informacje dotyczące naszych zobowiązań w tej firmie.

Warunki pożyczki w Aasa

Aasa wymaga od swoich klientów przede wszystkim, by byli uczciwi. Brak zaległości w spłacie w innych firmach pożyczkowych jest podstawowym warunkiem do otrzymania pożyczki. Oprócz tego, konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

Czy Aasa wysyła umowę do domu?

Zazwyczaj Aasa nie wysyła umowy w formie papierowej. Wystarczy zweryfikować swoją tożsamość przez przelew lub usługę instantor, a umowa zostanie podpisana zdalnie. Otrzymamy jej kopię na adres e-mail podany przy rejestracji i będzie dostępna z poziomu serwisu internetowego Aasa. Umowę można również podpisać za pośrednictwem kuriera, co sprawi, że umowę pożyczki otrzymamy w fizycznej formie do ręki.

Weź pożyczkę

Czy Aasa sprawdza zatrudnienie?

We wniosku pożyczkowym Aasa należy podać formę zatrudnienia, wysokość zarobków oraz zawód i miejsce pracy. Te informacje są następnie weryfikowane przez automatyczną usługę instantor (ma ona dostęp do historii przelewów) lub przez ocenę pracownika Aasa podczas weryfikacji wniosku. W przypadku wątpliwości możemy zostać poproszeni o przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu.

Czy Aasa dzwoni do pracodawcy?

Procedury weryfikacji wiarygodności pożyczkobiorców przez Aasa są wystarczające dzięki czemu ta firma nie dzwoni do pracodawców. W razie wątpliwości co do stanu zatrudnienia może być wymagane przedstawienie zaświadczenia o zarobkach.

Czy Aasa wypłaca pożyczki w weekendy?

Wniosek o pożyczkę w Aasa można złożyć przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Pieniądze są jednak wypłacane wyłącznie w godzinach pracy biura, czyli od poniedziałku do piątku. Wśród opcji wypłaty można wybrać przelew natychmiastowy, dzięki czemu pieniądze od razu trafią na nasze konto.

Jak przedłużyć pożyczkę w Aasa?

W Aasa można przedłużyć pożyczkę jak i zmienić harmonogram spłaty. Firma nie pobiera za taką usługę prowizji, jednak musimy mieć świadomość, że ostateczny koszt kredytu wtedy wzrasta (dłużej płaci się odsetki). W celu przedłużenia pożyczki w Aasa wystarczy skontaktować się z firmą przez infolinię lub przez maila. Wspólnie z konsultantem zostaną ustalone nowe raty dogodne dla obu stron.

Czy Aasa oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Aasa deklaruje, że udziela pożyczek również osobom w trudnej sytuacji materialnej. Możliwa jest pożyczka z aktywnymi kredytami w banku i innych firmach pożyczkowych, pod warunkiem posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Każdy wniosek jest oceniany indywidualnie, dlatego obecność w bazach dłużników nie przekreśla z góry szans na pożyczkę w Aasa Polska.

Sprawdź ofertę

Zobacz najważniejsze wady oraz zalety pożyczki w Aasa. Nie istnieją idealne produkty finansowe, dlatego zawsze warto jest przyjrzeć się najgorszym stronom każdego z nich! Na korzyść pożyczki w Aasa świadczy jej przejrzystość i uczciwość, a jedną z wad skrupulatna weryfikacja w bazach dłużników.

Zalety

 • Aż trzy sposoby na wypłatę pożyczki – zwykłym przelewem, przelewem natychmiastowym i przez czek GIRO.
 • Wysoko oceniana obsługa klienta.
 • Przejrzyste i uczciwe warunki pożyczki.
 • Wygodny i sprawny serwis internetowy
 • Możliwość przedłużenia pożyczki ratalnej.
 • Akceptowane różne formy dochodu.
 • Oferta konkurencyjna cenowo.

Wady

 • Weryfikacja w wielu bazach dłużnika.
 • Pożyczka wypłacana jest tylko w godzinach pracy firmy.
 • W niektórych przypadkach konieczne dostarczenie zaświadczenia.

Podobne do Aasa Kredyt

Subscribe
Powiadom o
guest
26 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jacek90
Jacek90
1 rok temu

Na pozyczkę od Aasa zdecydowałem się, dlatego, że firma jasno pisze, za co i ile płacę. Żadnych ukrytych opłat, mało formalności, no może kwota nie najwyższa jak na ratalkę, ale na małe kłopoty finansowe wystarczy. Polecam!

Marzena
Marzena
1 rok temu

Choć zasady przyznania kwoty pożyczki nie do końca były dla mnie jasne, to sam proces przebigł dość szybko i w rezultacie udało mi się uzyskać pożyczkę. Przekonały mnie przede wszystkim malejące raty, które dają spory komfort psychiczny, że z miesiąca na miesiąc spłaca się coraz mniej. Również obsługa klienta, czyli Pani, który dzwoniła, by mnie zweryfikować była bardzo miła.

diana
diana
1 rok temu

Bardzo dobra oferta. Formalnosci szybko zalatwione. Umowe dowozi kurier.Pieniadze na rachunku w ciagu dwoch dni.gu

aśka
aśka
1 rok temu

aasa – jak dla mnie za dużo formalności ale jak człowieka przyciśnie to szuka wszędzie pieniędzy

Kazab28
Kazab28
1 rok temu

Naprawdę firma z zasadami. Jeżeli ktoś pożycza pieniądze poza bankiem i sprawdza informacje w Biurze Informacji Kredytowej, tzn. że liczy się z możliwościami klienta i naprawdę dba o jego zdolność kredytową. W Polsce roi się od firm, które bez żadnych srpawdzań w bazach pożyczają pieniądze chcąc za to w sumie dwa, trzy razy więcej. W asakredyt tego nie zastaniemy i to uważam jest fair wobec wszystkich pożyczających. Jeżeli ktoś chce pożyczki to musi być ją w stanie spłacić, a podstawowym obowiązkiem firmy udzielającej pożyczki jest sprawdzić, czy pożyczkobiorca faktycznie jest w stanie spłacać wnioskowane zadłużenia w terminie.

klarabella
klarabella
1 rok temu

Człowieku, to że nie dostałeś pożyczki ma od razu znaczyć, że firma jest oszustem. Gdzie te kredyty pytasz? Otóż ja dostałam 1000 zł na 30 dni, więc jakoś się okazuje, że Aasa jednak pożycza. Pewnie nie spełniałeś wymogów albo masz komornika na karku i teraz plujesz jadem. Co za ludzie!

Ro7
Ro7
1 rok temu

nie wiem kto u nich uzyskał pożyczykę. Ja ię starałem i niestety takiej nie otrzymałem. DOdatkowo nie dostałem żadnej informacji dlaczego. o co kaman? Gdzie te kredyty asa?

Ro7
Ro7
1 rok temu

opinia

dorotea
dorotea
1 rok temu

aasa moze pozyczaja na poczatek troche malo, ale jak sie nawiaze z nimi dluzsza wspolprace to warto. atrakcyjna oferta, przystosowac mozna bez problemu do mozliwosci wlasnego portfela, ja wzielam akurat 1000 bo tyle mi bylo potrzebne na rower

Ja
Ja
1 rok temu

dla mnie bardzo dobra pożyczka asa kredyt

kowal
kowal
1 rok temu

Korzystałem z kredytu w aasa. Ogólnie na plus bo szybko i sprawnie udzielają pozyczek. Są wygodne raty.

bolo
bolo
1 rok temu

czek am 4 dni kurier zabral umowe a kasy niema

mateo
mateo
1 rok temu

Bardzo dobra firma pożyczkowa. Minimum formalności, obsługa klieta nastawiona na pomoc i stara się doradzić. Pieniądze trafiły na konto akurat idealnie na święta.

Aga
Aga
1 rok temu

Najlepsza firma pożyczkowa

Grzegorz
Grzegorz
1 rok temu

Bardzo polecam ich ofertę. Na http://www.aasapolska.pl można znalexc fajny kalkulator który pokazuje wszystkie koszty. Nie ma żadnych ukrytych opłat – tzw. skandynawska jakość 🙂

Kostek
Kostek
1 rok temu

Brałem w Aasa pożyczkę dla biznesu do 10 000zl i jestem zadowolony….dobra opcja dla małych firm z sezonowymi trudnościami.

Filip
Filip
1 rok temu

Brałem ostatnio niewielką pożyczkę na dofinansowanie mojej firmy i rozbudowę zakładu fryzjerskiego o nowe stanowisko. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, na pewno się opłaca.

Gabor
Gabor
1 rok temu

Brałem dwa razy i… widzę same zalety – wysoka przyznawalność, niskie raty, przyjazna obsługa. Czego chcieć więcej?

Roxi
Roxi
1 rok temu

Naprawdę polecam wszystkim tym, którym bank odmówił. Konsultanci bardzo mili i pomocni, przelew dosyć szybki, praktycznie zaraz po odebraniu podpisanej umowy od kuriera. Możliwość wyboru terminu/dnia/ zapłaty rat po pierwszej wpłacie zgodnej z ustaleniami. Koszty porównywalne z innymi takimi instytucjami, ale tutaj naprawdę bezproblemowo, poza tym myślę uczciwie, bo jednak to firma solidna z wyrobioną dobrą opiną. Dziękuję, kredyt bardzo mi pomógł…. spłacająca raty klientka

Kamilek
Kamilek
1 rok temu

Najlepsza, firma godna zaufania.

Kamil
Kamil
1 rok temu

Polecam ich ofertę, mają naprawdę dobre warunki

Marek
Marek
1 rok temu

Z Aasa korzystałem około 3 razy w życiu – zawsze to była potrzeba chwili, kiedy brakowało gotówki na jakieś wazne wydatki typu naprawa samochodu. Jeśli chodzi o ich ofertę to jest naprawdę OK, raty jedne z niższych, naprawdę jest ok jak na pożyczki ratalne, na pewno ok jest maksymalna kwota pożyczki, można wnioskować aż o 10 000 i spłacać spokojnie nawet 2 lata jak w banku.

Konrad
Konrad
1 rok temu

U mnie też wszystko OK!

Kinguś
Kinguś
1 rok temu

Korzystałam z ich pożyczki na wakacje – dzięki czemu udalo się wyjechać na wakacje. Ogolnie jestem zadolowona, chyba nie łatwo znaleźć coś równie OK

Miron
Miron
1 rok temu

Zasłużony pozytyw

Aga
Aga
1 rok temu

Nikt nie zwraca uwagi na to, że można również skorzystać z prowizji przy kolejnej pożyczce używając poniższego linku

promocjalimitowana.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=635&idDistributor=338153

26
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x