Aasa Kredyt

Aasa Polska – informacje o firmie

Aasa Polska to firma pożyczkowa pochodząca ze Skandynawii. Posiada duże doświadczenie na polskim rynku finansowym, gdyż działa na nim już od 2012 roku. W 2019 roku Polska stała się głównym rynkiem Aasy. W swojej działalności Aasa kieruje się zasadami szybkości, prostoty, transparentności i bezpieczeństwa, łącząc tym samym zalety banków i firm pożyczkowych. Oprócz pożyczek ratalnych można tu dostać pożyczki ratalne dla firm. Obecnie Aasa nie ma w ofercie pożyczek krótkoterminowych.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG InfoMonitor, ERIF, KBIG, KRD
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • gospodarstwo rolne
 • inne stałe źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
 • w niektórych przypadkach również inne dokumenty
Czas wypłaty Nawet natychmiast po pozytywnym zweryfikowaniu wniosku – zależnie od banku i formy wypłaty
Czy wypłacają w weekend X
Czy pożyczają zadłużonym X
[button class=”btn-cta” link=”/out/aasa-kredyt”]Weź pożyczkę[/button]

Aasa – opinie

W ciągu swojej długiej obecności w Polsce Aasa pomogła już tysiącom osób w przeróżnych sytuacjach życiowych. Jest szczególnie ceniona za uczciwość i indywidualne podejście do każdego klienta. Raty przyznawane przez Aasa są odpowiednio dostosowane do zdolności kredytowej pożyczkobiorców, dzięki czemu nie sprawiają problemów podczas spłaty.

 • Asia
  “Pozdrawiam przemiłą obsługę klienta w Aasie! Wszystko mi po kolei wytłumaczyli i wiem na czym polega moja pożyczka.”
 • Marcin
  “Szybko i sprawnie. W Aasa łatwo jest dostać pożyczkę już w kilkanaście minut, a warunki są naprawdę jednymi z najlepszych na rynku.”
 • Sabina
  “Super firma, uczciwa i tania. Na umowie żadnych kruczków małym drukiem i miła obsługa która wszystko jasno tłumaczy. Pożyczkę na konto dostałam w kilkanaście minut. ”

Jak wziąć pożyczkę w Aasa?

Aasa Polska stara się jak najbardziej uprościć procedurę wnioskowania o dodatkowe środki z pożyczki. Jeśli posiadamy dowód osobisty, telefon komórkowy i indywidualne konto bankowe, to wszystkie procedury związane z wypełnieniem wniosku zajmą zaledwie kilka minut.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Aasa Polska:

 1. Dobierz odpowiadającą ci kwotę oraz czas spłaty przez kalkulator pożyczkowy.
 2. Wypełnij formularz rejestracyjny uzupełniając wymagane dane – m.in. wykształcenie czy wysokość zarobków.
 3. Wybierz sposób wypłaty – przelew zwykły, ekspresowy lub czek GIRO i dzień miesiąca spłaty raty.
 4. Zweryfikuj swoją tożsamość w wybrany sposób.
 5. Jeśli pożyczka zostanie przyznana, to zostanie przesłana zgodnie z wybranym sposobem wypłaty.

[button class=”btn-cta” link=”/out/aasa-kredyt”]Zobacz ofertę[/button]

Jak się zalogować w Aasa Polska?

Po rejestracji przez wniosek pożyczkowy automatycznie staniemy się posiadaczami konta w serwisie Aasy. By zalogować się na swoje konto wystarczy kliknąć w górną belkę po prawej stronie na witrynie internetowej Aasa Polska z napisem ‘logowanie’. Wystarczy podać swój numer PESEL i numer telefonu. Po chwili otrzymamy na telefon kod SMS, który umożliwi logowanie w serwisie. Istnieje również możliwość powiązania konta Aasa z kontem Google lub Facebook, co umożliwi logowanie bez kodu SMS. Z poziomu konta Aasa możemy zobaczyć wszelkie informacje dotyczące naszych zobowiązań w tej firmie.

Warunki pożyczki w Aasa

Aasa wymaga od swoich klientów przede wszystkim, by byli uczciwi. Brak zaległości w spłacie w innych firmach pożyczkowych jest podstawowym warunkiem do otrzymania pożyczki. Oprócz tego, konieczne jest spełnienie następujących wymagań:

 • dowód osobisty
 • co najmniej 20 lat
 • konto w polskim banku
 • stałe źródło dochodów
 • telefon komórkowy
 • brak zaległości w bazach dłużników
 • wystarczająca zdolność kredytowa

Czy Aasa wysyła umowę do domu?

Zazwyczaj Aasa nie wysyła umowy w formie papierowej. Wystarczy zweryfikować swoją tożsamość przez przelew lub usługę instantor, a umowa zostanie podpisana zdalnie. Otrzymamy jej kopię na adres e-mail podany przy rejestracji i będzie dostępna z poziomu serwisu internetowego Aasa. Umowę można również podpisać za pośrednictwem kuriera, co sprawi, że umowę pożyczki otrzymamy w fizycznej formie do ręki.

[button class=”btn-cta” link=”/out/aasa-kredyt”]Weź pożyczkę[/button]

Czy Aasa sprawdza zatrudnienie?

We wniosku pożyczkowym Aasa należy podać formę zatrudnienia, wysokość zarobków oraz zawód i miejsce pracy. Te informacje są następnie weryfikowane przez automatyczną usługę instantor (ma ona dostęp do historii przelewów) lub przez ocenę pracownika Aasa podczas weryfikacji wniosku. W przypadku wątpliwości możemy zostać poproszeni o przedstawienie zaświadczenia o zatrudnieniu.

Czy Aasa dzwoni do pracodawcy?

Procedury weryfikacji wiarygodności pożyczkobiorców przez Aasa są wystarczające dzięki czemu ta firma nie dzwoni do pracodawców. W razie wątpliwości co do stanu zatrudnienia może być wymagane przedstawienie zaświadczenia o zarobkach.

Czy Aasa wypłaca pożyczki w weekendy?

Wniosek o pożyczkę w Aasa można złożyć przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Pieniądze są jednak wypłacane wyłącznie w godzinach pracy biura, czyli od poniedziałku do piątku. Wśród opcji wypłaty można wybrać przelew natychmiastowy, dzięki czemu pieniądze od razu trafią na nasze konto.

Jak przedłużyć pożyczkę w Aasa?

W Aasa można przedłużyć pożyczkę jak i zmienić harmonogram spłaty. Firma nie pobiera za taką usługę prowizji, jednak musimy mieć świadomość, że ostateczny koszt kredytu wtedy wzrasta (dłużej płaci się odsetki). W celu przedłużenia pożyczki w Aasa wystarczy skontaktować się z firmą przez infolinię lub przez maila. Wspólnie z konsultantem zostaną ustalone nowe raty dogodne dla obu stron.

Czy Aasa oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Aasa deklaruje, że udziela pożyczek również osobom w trudnej sytuacji materialnej. Możliwa jest pożyczka z aktywnymi kredytami w banku i innych firmach pożyczkowych, pod warunkiem posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej. Każdy wniosek jest oceniany indywidualnie, dlatego obecność w bazach dłużników nie przekreśla z góry szans na pożyczkę w Aasa Polska.

[button class=”btn-cta” link=”/out/aasa-kredyt”]Sprawdź ofertę[/button]

26 thoughts on “Aasa Kredyt

  • Author gravatar

   Na pozyczkę od Aasa zdecydowałem się, dlatego, że firma jasno pisze, za co i ile płacę. Żadnych ukrytych opłat, mało formalności, no może kwota nie najwyższa jak na ratalkę, ale na małe kłopoty finansowe wystarczy. Polecam!

  • Author gravatar

   Choć zasady przyznania kwoty pożyczki nie do końca były dla mnie jasne, to sam proces przebigł dość szybko i w rezultacie udało mi się uzyskać pożyczkę. Przekonały mnie przede wszystkim malejące raty, które dają spory komfort psychiczny, że z miesiąca na miesiąc spłaca się coraz mniej. Również obsługa klienta, czyli Pani, który dzwoniła, by mnie zweryfikować była bardzo miła.

  • Author gravatar

   Bardzo dobra oferta. Formalnosci szybko zalatwione. Umowe dowozi kurier.Pieniadze na rachunku w ciagu dwoch dni.gu

  • Author gravatar

   aasa – jak dla mnie za dużo formalności ale jak człowieka przyciśnie to szuka wszędzie pieniędzy

  • Author gravatar

   Naprawdę firma z zasadami. Jeżeli ktoś pożycza pieniądze poza bankiem i sprawdza informacje w Biurze Informacji Kredytowej, tzn. że liczy się z możliwościami klienta i naprawdę dba o jego zdolność kredytową. W Polsce roi się od firm, które bez żadnych srpawdzań w bazach pożyczają pieniądze chcąc za to w sumie dwa, trzy razy więcej. W asakredyt tego nie zastaniemy i to uważam jest fair wobec wszystkich pożyczających. Jeżeli ktoś chce pożyczki to musi być ją w stanie spłacić, a podstawowym obowiązkiem firmy udzielającej pożyczki jest sprawdzić, czy pożyczkobiorca faktycznie jest w stanie spłacać wnioskowane zadłużenia w terminie.

  • Author gravatar

   Człowieku, to że nie dostałeś pożyczki ma od razu znaczyć, że firma jest oszustem. Gdzie te kredyty pytasz? Otóż ja dostałam 1000 zł na 30 dni, więc jakoś się okazuje, że Aasa jednak pożycza. Pewnie nie spełniałeś wymogów albo masz komornika na karku i teraz plujesz jadem. Co za ludzie!

  • Author gravatar

   nie wiem kto u nich uzyskał pożyczykę. Ja ię starałem i niestety takiej nie otrzymałem. DOdatkowo nie dostałem żadnej informacji dlaczego. o co kaman? Gdzie te kredyty asa?

  • Author gravatar

   opinia

  • Author gravatar

   aasa moze pozyczaja na poczatek troche malo, ale jak sie nawiaze z nimi dluzsza wspolprace to warto. atrakcyjna oferta, przystosowac mozna bez problemu do mozliwosci wlasnego portfela, ja wzielam akurat 1000 bo tyle mi bylo potrzebne na rower

  • Author gravatar

   dla mnie bardzo dobra pożyczka asa kredyt

  • Author gravatar

   Korzystałem z kredytu w aasa. Ogólnie na plus bo szybko i sprawnie udzielają pozyczek. Są wygodne raty.

  • Author gravatar

   czek am 4 dni kurier zabral umowe a kasy niema

  • Author gravatar

   Bardzo dobra firma pożyczkowa. Minimum formalności, obsługa klieta nastawiona na pomoc i stara się doradzić. Pieniądze trafiły na konto akurat idealnie na święta.

  • Author gravatar

   Najlepsza firma pożyczkowa

  • Author gravatar

   Bardzo polecam ich ofertę. Na http://www.aasapolska.pl można znalexc fajny kalkulator który pokazuje wszystkie koszty. Nie ma żadnych ukrytych opłat – tzw. skandynawska jakość 🙂

  • Author gravatar

   Brałem w Aasa pożyczkę dla biznesu do 10 000zl i jestem zadowolony….dobra opcja dla małych firm z sezonowymi trudnościami.

  • Author gravatar

   Brałem ostatnio niewielką pożyczkę na dofinansowanie mojej firmy i rozbudowę zakładu fryzjerskiego o nowe stanowisko. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, na pewno się opłaca.

  • Author gravatar

   Brałem dwa razy i… widzę same zalety – wysoka przyznawalność, niskie raty, przyjazna obsługa. Czego chcieć więcej?

  • Author gravatar

   Naprawdę polecam wszystkim tym, którym bank odmówił. Konsultanci bardzo mili i pomocni, przelew dosyć szybki, praktycznie zaraz po odebraniu podpisanej umowy od kuriera. Możliwość wyboru terminu/dnia/ zapłaty rat po pierwszej wpłacie zgodnej z ustaleniami. Koszty porównywalne z innymi takimi instytucjami, ale tutaj naprawdę bezproblemowo, poza tym myślę uczciwie, bo jednak to firma solidna z wyrobioną dobrą opiną. Dziękuję, kredyt bardzo mi pomógł…. spłacająca raty klientka

  • Author gravatar

   Najlepsza, firma godna zaufania.

  • Author gravatar

   Polecam ich ofertę, mają naprawdę dobre warunki

  • Author gravatar

   Z Aasa korzystałem około 3 razy w życiu – zawsze to była potrzeba chwili, kiedy brakowało gotówki na jakieś wazne wydatki typu naprawa samochodu. Jeśli chodzi o ich ofertę to jest naprawdę OK, raty jedne z niższych, naprawdę jest ok jak na pożyczki ratalne, na pewno ok jest maksymalna kwota pożyczki, można wnioskować aż o 10 000 i spłacać spokojnie nawet 2 lata jak w banku.

  • Author gravatar

   U mnie też wszystko OK!

  • Author gravatar

   Korzystałam z ich pożyczki na wakacje – dzięki czemu udalo się wyjechać na wakacje. Ogolnie jestem zadolowona, chyba nie łatwo znaleźć coś równie OK

  • Author gravatar

   Zasłużony pozytyw

  • Author gravatar

   Nikt nie zwraca uwagi na to, że można również skorzystać z prowizji przy kolejnej pożyczce używając poniższego linku

   promocjalimitowana.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=635&idDistributor=338153

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *