Proficredit

[button class=”btn-cta” link=”/out/proficredit”]Weź pożyczkę[/button]

Profi Credit oferta

Marka Profi Credit oferuje zobowiązania w kwocie od 1000 do aż 25 000 zł. O pożyczkę można ubiegać się online lub przez telefon. Warto jednak złożyć wniosek samodzielnie przez internet, ponieważ wtedy klient nie płaci żadnych odsetek.

Warunki pierwszej pożyczki w Profi Credit

Marka nie przygotowała żadnej promocji dla klientów, które po raz pierwszy pożyczają pieniądze w Profi Credit.

Jakie jest RRSO w Profi Credit?

Przykład reprezentatywny dla pożyczki online: Całkowita kwota pożyczki – 5 000 zł; stała Roczna Stopa Oprocentowania (RSO) – 0%; na całkowity koszt pożyczki, który wynosi 4 972 zł składają się: opłata przygotowawcza – 33 zł, prowizja – 4 939 zł, oprocentowanie – 0 zł; Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) pożyczki – 66,75%; umowa płatna w 36 miesięcznych ratach po 277 zł każda; całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta – 9 972 zł. Stan na dzień 19.03.2018. Maksymalna dostępna kwota pożyczki w kanale sprzedaży online to 20 000 zł.

Profi Credit logowanie

„Jak się zalogować do Profi Credit”? To pytanie bardzo często zadają osoby, które już wcześniej korzystały z usług tego pożyczkodawcy i chciałyby ponownie podjąć pożyczkę. Logowanie w Profi Credit należy rozpocząć od wejścia na stronę pok.proficredit.pl i wpisania swoich danych do logowania (numeru PESEL oraz hasła). Znajdziemy tam również opcję rejestracja w Profi Credit, która umożliwia założenie nowego konta.

Na jakich warunkach pożycza Profi Credit?

Na swojej stronie internetowej marka nie udziela żadnych informacji na temat warunków, jakie musi spełnić klient by otrzymać pożyczkę.

Jak spłacić pożyczkę w Profi Credit?

Wszelkie informacje na temat spłaty pożyczki zawarte są w umowie, którą otrzymuje pożyczkobiorca podczas podejmowania zobowiązania.

Czy Profi Credit pozwala przedłużyć spłatę pożyczki?

Profi Credit przygotował specjalny pakiet usług dodatkowych na wypadek chwilowych kłopotów finansowych swoich klientów. „Twój Pakiet” umożliwia obniżenie rat o 50% lub ich odroczenie, czyli skorzystanie z tzw. wakacji kredytowych.

Opinie o Profi Credit

Poniżej można zapoznać się z opiniami na temat pożyczek Profi Credit. Według naszych czytelników marka wyróżnia się przede wszystkim wysokiej jakości obsługą klienta. Sam również możesz podzielić się z nami swoją opinią, zachęcamy!

[button class=”btn-cta” link=”/out/proficredit”]Weź pożyczkę[/button]

2 thoughts on “Proficredit

    • Author gravatar

      Dzięki stałym zarobkom i braku zadłużenia dostałem stosunkowo dobrą ofertę, ale pewnie inni takiej nie dostaną. Trochę to dziwne, że firma pozabankowa ma tak restrykcyjne wymagania. Ja nie skorzystałem ostatecznie, bo uważam, że są na rynku firmy z lepsza ofertą. Pochwalić muszę obsługę klienta. Pani, która do mnie dzwoniła była bardzo miła i rzeczowa. Jednak kryteria przyznawiania pożyczki są moim zdaniem niejasne.

    • Author gravatar

      Firma godna polecenia. Bardzo fachowe podejście do tematu. Doradca, z którym załatwiałem wszystkie formalności bardzo miły i kulturalny. Dokładnie i na spokojnie wytłumaczył mi wszystkie niejasności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *