Twisto

[button class=”btn-cta” link=”/out/twisto”]Weź pożyczkę[/button]

Twisto w swojej ofercie posiada usługę odroczonych płatności. Umożliwia ona dokonywanie zakupów w sklepach internetowych z wydłużonym terminem płatności. W tej chwili takie rozwiązanie jest dostępne już w ponad 300 e-sklepach i umożliwia przesunięcie terminu zapłaty za zakupy aż o 21 dni.

Twisto oferuje również wielowalutową kartę płatniczą z linią debetową. To rozwiązanie, które działa bardzo podobnie do karty kredytowej. Klient do swojej dyspozycji otrzymuje limit w wysokości od 500 do 15 000 zł. Może go wykorzystać na zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych na całym świecie. Zadłużenie na karcie może spłacić bez żadnych dodatkowych opłat w ciągu 45 dni.

Karta płatnicza wzbogacona jest o darmową aplikację mobilną, która służy do wygodnego zarządzania własnymi finansami. Aplikacja w zautomatyzowany sposób analizuje wydatki, dzięki czemu konsument zyskuje nad nimi pełną kontrolę.

Jakie jest RRSO w Twisto?

Reprezentatywny przykład dla produktu kredyt konsumencki – limitu kredytowego udzielonego na podstawie Umowy Twisto Free: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu 2000 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym prowizja 0 zł, odsetki kapitałowe 0 zł), całkowita kwota do spłaty 2 000 zł, okres obowiązywania Umowy Twisto Free – nieokreślony. Kalkulacja została dokonana na dzień 21.10.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. Udzielenie i wysokość kredytu uzależnione są od oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez kredytodawcę – Twisto Polska sp. z o.o.

Twisto logowanie

„Jak się zalogować do Twisto?” To pytanie, które mogą zadać nowi klienci tej marki. Spieszymy zatem z wyjaśnieniami! Aby zalogować się na swoim profilu, trzeba go najpierw założyć. Wystarczy do tego wypełnić krótki formularz na stronie internetowej Twisto.

Teraz klient ma do wyboru dwa rozwiązania. Może zalogować się do swojego profilu na stronie internetowej marki poprzez przycisk „zaloguj się”, który umieszczony jest w prawym górnym rogu ekranu. Może również pobrać darmową aplikację mobilną tej marki i zyskać dostęp do wszystkich funkcjonalności poprzez swojego smartfona.

Na jakich warunkach pożycza Twisto?

Limit debetowy wielowalutowej karty Twisto to od 500 do 15 000 zł. O wysokości kwoty, którą dostanie do dyspozycji dany klient, decyduje jego zdolność kredytowa. Jest ona określana zaledwie w kilka sekund przez autorskie oprogramowanie marki.

Jak spłacić zobowiązanie w Twisto?

Wszelkie informacje na temat kwoty do spłaty oraz terminu uregulowania płatności dostępne są w panelu użytkownika po zalogowaniu na stronie internetowej marki, a także w jej aplikacji mobilnej.

Czy Twisto pozwala przedłużyć spłatę zobowiązania?

Jeśli nie dysponujesz w tej chwili odpowiednią ilością gotówki, aby spłacić całe zobowiązanie w Twisto, marka umożliwia Ci przedłużenie jego spłaty. Można odroczyć do 90 proc. wydatków na kolejny okres, jednak wiąże się z tym dodatkowa opłata. Jaka? Możesz to sprawdzić w swojej aplikacji, gdzie dostępna jest opcja przedłużenia spłaty.

Opinie o Twisto

Marka Twisto dopiero w ubiegłym roku rozpoczęła działalność na polskim rynku. W tej chwili firma wprowadza do swojej oferty nowy produkt finansowy, który może przynieść jej dużą popularność. Ze względu na stosunkową świeżość tej marki, w naszym serwisie nie znajdziesz jeszcze wielu komentarzy na jej temat. Być może sam miałeś już jakieś doświadczenia z Twisto? Podziel się z nami swoją opinią!

[button class=”btn-cta” link=”/out/twisto”]Weź pożyczkę[/button]