YOLO

YOLO – informacje o firmie

YOLO jest spółką akcyjną, co oznacza, że jest zarządzana w przejrzysty sposób i musi działać sprawnie, czyli oferować jak najlepsze produkty. Takim produktem finansowym jest właśnie pożyczka ratalna YOLO. Pożyczka została opracowana z założeniem stworzenia innowacyjnego produktu, który będzie dostępny w wygodny sposób dla jak najszerszego grona klientów. YOLO charakteryzuje wysoka przyznawalność. Pożyczkę otrzymuje tu aż 7 na 10 wnioskujących osób. Decyzja kredytowa jest podejmowana przez zautomatyzowany system już w 7 minut, a pieniądze można otrzymać od razu na konto albo odebrać na poczcie.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG Infomonitor, KRD, ERIF BIG
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • gospodarstwo rolne
 • gospodyni domowa
 • bezrobotny
 • praca dorywcza
 • inne źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
Czas wypłaty już w 15 minut
Czy wypłacają w weekend
Czy pożyczają zadłużonym
[button class=”btn-cta” link=”/out/yolo”]Weź pożyczkę[/button]

YOLO – opinie

YOLO cieszy się dobrymi opiniami klientów. Ich zdaniem na szczególne uznanie zasługują uczciwe warunki udzielenia pożyczki. YOLO nie stosuje kruczków. Umowy są skonstruowane w jasny sposób i dostępne jeszcze przed zaciągnięciem zobowiązania. Temu pożyczkodawcy zależy na tym, by klienci wiedzieli jaką kwotę muszą spłacić i by mogli to zrobić w wygodny dla siebie sposób.

 • Weronika
  “Trochę denerwuje mnie głupia nazwa tej pożyczki, ale okazało się, że jest naprawdę w porządku. Wszystko co YOLO pisze o sobie na swojej stronie internetowej okazało się być prawdą.”
 • Kacper
  “Właśnie spłacam u nich pożyczkę. Nie miałem z nimi żadnych problemów. Podoba mi się, że co miesiąc przypominają mi o spłacie jeszcze przed ostatecznym terminem przelewu”
 • Kuba
  “Spoko warunki finansowe. 71 zł miesięcznie za każdy 1000 zł to całkiem tania pożyczka. Wniosek wypełniłem w kilka minut. Niedużo dłużej czekałem na decyzję. Ogólnie było to całkiem bezproblemowe doświadczenie.”

Jak wziąć pożyczkę w YOLO

YOLO szczyci się swoim zaawansowaniem technologicznym, wysoką przyznawalnością i prostotą. Dlatego wzięcie pożyczki w tej firmie jest tak proste, jak to możliwe. Wystarczy wypełnić krótki formularz, zarejestrować się w serwisie, podać dane dalsze dane (np. stan cywilny, wysokość miesięcznych zarobków), zweryfikować swoja tożsamość i zaakceptować zaproponowane warunki pożyczki. Po tej czynności YOLO od razu wypłaci pożyczkę na nasze konto lub przez czek GIRO.

Aby wziąć pożyczkę ratalną YOLO należy:

 1. Wybrać pożądaną kwotę i okres spłaty przez kalkulator i kliknąć ‘start’.
 2. Podać podstawowe dane o sobie, jak numer telefonu, adres i numer pesel na formularzu.
 3. Potwierdzić swoją tożsamość przez kod wysłany na podany numer telefonu.
 4. Podać dalsze dane, takie jak wysokość dochodu czy stan cywilny..
 5. Potwierdzić swoją tożsamość np. przez automatyczną usługę Instantor.
 6. Poczekać chwilę na akceptację wniosku. Po akceptacji wystarczy potwierdzić warunki umowy, by YOLO od razu przesłało pieniądze!

[button class=”btn-cta” link=”/out/yolo”]Weź pożyczkę[/button]

Jak się zalogować w YOLO?

Serwis internetowy YOLO posiada strefę klienta, czyli miejsce w internecie, gdzie jego klienci mają dostęp do wszystkich danych o swojej pożyczce. Dostęp do niej mamy już po rejestracji, czyli pierwszym etapie ubiegania się o pożyczkę. By wejść w strefę klienta w YOLO wystarczy kliknąć na górnej belce logowanie i podać swój adres email oraz hasło podane we wniosku.

Warunki pożyczki YOLO

YOLO przyznaje pożyczki aż 7 na 10 osobom, które prawidłowo przejdą weryfikację. Nic dziwnego, bo do otrzymania pożyczki należy tu spełnić naprawdę niewielkie wymagania. Jest to typowa pożyczka na dowód. YOLO nigdy nie będzie chciało zobaczyć zaświadczeń z pracy, czy innych dokumentów. Firma nie udziela pożyczek osobom figurującym jako zadłużone w bazach BIG oraz BIK, ani takim, które posiadają zaległości wobec samego YOLO.

Pożyczkę w YOLO mogą dostać osoby, które:

 • są obywatelami Polski, posiadają dowód osobisty i pełną zdolność do czynności prawnych
 • są w wieku od 21 do 70 lat
 • nie posiadają zadłużenia w BIK, BIG i samym YOLO
 • posiadają zdolność kredytową
 • mają telefon komórkowy, adres e-mail i konto w polskim banku

YOLO wysyła umowę do domu?

Nie. YOLO to pożyczka internetowa. Umowa od tego pożyczkodawcy jest przesyłana na podany we wniosku adres e-mail. Jest również dostępna w strefie klienta na stronie YOLO. Brak papierowej umowy znacznie przyspiesza proces procedowania wniosku, a także pozwala na oszczędność dzięki czemu YOLO jest w stanie pożyczać pieniądze taniej. Internetowa wersja umowy pożyczki to skan papierowej umowy, którą podpisuje w naszym imieniu pracownik firmy.

Czy YOLO sprawdza zatrudnienie?

YOLO nie sprawdza zatrudnienia. Jedynym dokumentem, który jest wymagany jest dowód osobisty. Nie jest więc wymagane przedstawianie zaświadczeń o zatrudnieniu czy dokumentów dochodowych. Skąd zatem YOLO wie, czy faktycznie zarabiamy tyle, ile deklarujemy? Jest to możliwe dzięki weryfikacji przez usługę instantor, która przy okazji potwierdzenia tożsamości sprawdza ile miesięcznych wpływów zapewniamy na dany rachunek.

[button class=”btn-cta” link=”/out/yolo”]Zobacz ofertę[/button]

Czy YOLO dzwoni do pracodawcy?

YOLO nie dzwoni do pracodawców. Jeśli wniosek o pożyczkę budzi uzasadnione wątpliwości to zostanie po prostu odrzucony. YOLO nie będzie usilnie dociekać czy na pewno podaliśmy we wniosku prawdę, tylko z góry odrzuci podejrzany wniosek. Weryfikacja przez Instantor jest całkowicie wystarczająca do pewnej oceny czy jesteśmy zatrudnieni w miejscu, które deklarujemy.

Czy YOLO wypłaca pożyczki w weekendy?

Serwis internetowy YOLO jest czynny przez całą dobę w każdy dzień roku. Biuro firmy działa jednak tylko od poniedziałku do soboty. Zatwierdzenie wniosku może się odbyć jedynie w sobotę. Przelewy natychmiastowe w większości banków działają również w weekendy, więc możliwa jest wypłata pożyczki w weekend. Nasz bank musi jednak obsługiwać funkcjonalność przelewów natychmiastowych.

Jak szybko pożyczka ratalna YOLO pojawi się na koncie?

YOLO używa przelewów natychmiastowych. Oznacza to, że przelew powinien pojawić się na koncie w czasie do 15 minut. Przelewy natychmiastowe nie są jednak rozwiązaniem doskonałym. Część banków nie obsługuje ich wcale, a te, które posiadają taką funkcjonalność nie przyjmują ich np. w weekendy i w nocy. Jeśli bank pożyczkobiorcy nie obsługuje przelewów natychmiastowych, to pożyczka zostanie wypłacona przez zwykły przelew międzybankowy, który typowo dochodzi do adresata w jeden dzień roboczy. Inną możliwością błyskawicznej wypłaty pożyczki jest skorzystanie z czeku GIRO. Wypłata przez GIRO odbywa się natychmiastowo pod postacią otrzymania gotówki do ręki. Wadą rozwiązania jest konieczność samodzielnego udania się na pocztę.

Jak przedłużyć pożyczkę w YOLO?

YOLO nie oferuje przedłużenia pożyczki wprost. Jeśli mamy problemy ze spłatą, to należy jak najszybciej skontaktować się z tym pożyczkodawcą. Zaproponuje rozłożenie niespłaconej kwoty na dłuższy czas. Jeśli nie podejmiemy próby negocjacji z YOLO, to sprawa zostanie przekazana do windykacji, co znacząco podniesie koszt otrzymanego finansowania.

Czy YOLO oferuje pożyczki dla zadłużonych?

YOLO deklaruje, że nie udziela pożyczek osobom posiadającym aktywne zadłużenie w bazach BIK i BIG. Bazy, w których YOLO sprawdza rzetelność klientów to BIG InfoMonitor, KRD BIG oraz ERIF i zwykły BIK. Pożyczkodawca może również zweryfikować inne bazy, ale musi nas o tym poinformwać. Za każdym razem kiedy którykolwiek pożyczkodawca sprawdza nas w danej bazie, to musi wcześniej dostać na to naszą zgodę. YOLO nie udziela pożyczek osobom, które nie spłaciły poprzednich pożyczek w tej firmie.

[button class=”btn-cta” link=”/out/yolo”]Sprawdź ofertę[/button]