MonedoNow - opinie, logowanie

Monedo Now
Kwota
Rata
RRSO
Okres

Dane firmy

KRS: 429058
NIP: 5252534005
REGON: 146209184

MonedoNow Kontakt

telefon: 22 388 66 33
www: www.lendonraty.pl

Godziny pracy

Pn-Pt: 08:00-21:00 Sb-Nd: nieczynne

Dane MonedoNow

Kreditech Polska Sp. z.o.o.
Prosta 51
00-838 Polska

MonedoNow – informacje o firmie

MonedoNow jest częścią firmy Kreditech SSL GmbH z siedzibą w Hamburgu. Firma wciela w życie rozwiązania finansowe, które mają ułatwić konsumentom codzienne życie. Pożyczkodawca stawia na jasne zasady, wysokiej jakości usługi oraz innowacyjne podejście. Wykorzystuje niestandardowe źródła danych i zautomatyzowane procesy, które pozwalają oferować bardziej dostępne produkty finansowe. MonedoNow oferuje swoim klientom atrakcyjną pożyczkę ratalną, która może zastąpić kredyt bankowy. Dostępna jest ona w wysokości od 1 500 do 20 000 zł. Pieniądze w całości możemy przeznaczyć na dowolny cel. Zobowiązanie dostępne jest na korzystnych warunkach i w terminie do 48 miesięcy.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG InfoMonitor, ERIF, KRD
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • gospodarstwo rolne
 • praca dorywcza
 • inne źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
 • historia transakcji z ostatnich 6 miesięcy
Czas wypłaty natychmiast po akceptacji wniosku
Czy wypłacają w weekend X
Czy pożyczają zadłużonym X
Weź pożyczkę

MonedoNow – opinie

MonedoNow to wiarygodna firma pożyczkowa, która od lat udziela pożyczek pozabankowych klientom. Jest ceniona za indywidualne podejście, a także innowacyjne rozwiązania. Pożyczka dostępna jest całkowicie przez internet, co pomaga konsumentom zaoszczędzić czas. Aplikacja o dodatkowe pieniądze odbywa się za pomocą platformy internetowej. Wypłata pieniędzy następuje natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Jak wziąć pożyczkę w MonedoNow?

Pożyczka ratalna w MonedoNow to pożyczka internetowa. Dzięki temu proces wnioskowania o nią jest bardzo prosty i szybki. Wystarczy jedynie spełnić kilka warunków określonych przez pożyczkodawcę i złożyć wniosek. Należy pamiętać, aby dokładnie sprawdzić dane zawarte we wniosku. Ich poprawność ma wpływ na decyzję kredytową.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w MonedoNow:

 1. Wybierz kwotę oraz termin spłaty na wygodnym kalkulatorze pożyczkowym.
 2. Zarejestruj się w serwisie. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.
 3. Potwierdź swoją wypłacalność, przedstawiając wyciąg z konta bankowego.
 4. Przejrzyj umowę zaproponowaną przez MonedoNow i zaakceptuj jej warunki.
 5. Poczekaj na przelew na konto.

Zobacz ofertę

Jak się zalogować w MonedoNow?

Aby móc zalogować się w MonedoNow, należy najpierw wyrazić chęć wzięcia pożyczki. Wtedy automatycznie zostaniemy przekierowani na stronę rejestracyjną. Po zalogowaniu się do serwisu za pomocą specjalnych danych możemy złożyć wniosek. Dane w nim zawarte służą wyłącznie rozpatrzeniu naszej aplikacji. Są w pełni bezpieczne. Dzięki temu, że zostaną przypisane do naszego profilu, nie będziemy musieli ich podawać podczas wnioskowania o kolejną pożyczkę. Tych samych danych do logowania używamy, korzystając z telefonu, tabletu czy komputera.

Warunki pożyczki w MonedoNow

MonedoNow nie ma wobec swoich klientów wygórowanych wymagań. Wystarczy spełnić kilka podstawowych warunków, aby otrzymać pożyczkę. Należą do nich: odpowiedni wiek, zdolność kredytowa, brak zadłużeń wobec innych podmiotów, konto bankowe, karta kredytowa czy wyciąg z konta za okres 6 miesięcy.

Warunki pożyczki w MonedoNow:

Czy MonedoNow wysyła umowę do domu?

Ofertę MonedoNow charakteryzuje innowacyjność. Dzięki temu, że pożyczkodawca używa najnowszej technologii, proces wnioskowania o dodatkowe pieniądze jest błyskawiczny i odbywa się bez wychodzenia z domu. Pożyczkobiorca umowę dotyczącą zobowiązania otrzymuje na adres mailowy podany we wniosku. MonedoNow nie wysyła umowy do domu. Dokumentacja związana z pożyczką dostępna jest również w Panelu Klienta po wcześniejszym zalogowaniu się.

Czy MonedoNow sprawdza zatrudnienie?

Podczas ubiegania się o pożyczkę ratalną w MonedoNow należy podać formę oraz miejsce zatrudnienia, wraz ze stanowiskiem, wysokością dochodów, adresem miejsca pracy i innymi informacjami o pracodawcy. MonedoNow sprawdza te informacje po to, aby mieć pewność, że jesteśmy wypłacalni i każdego miesiąca otrzymujemy stały dochód. Jest on kluczowy do terminowej spłaty pożyczki i nienaliczenia dodatkowych opłat. MonedoNow kieruje swoją ofertę do osób już od 18 roku życia, dlatego istotne jest to, aby każdy wnioskujący wykazał zdolność do wzięcia i spłaty zobowiązania.

Zobacz ofertę

Czy MonedoNow dzwoni do pracodawcy?

Jeśli pożyczkodawca będzie miał wątpliwości co do naszej wypłacalności, może skontaktować się z pożyczkodawcą i potwierdzić informacje dotyczące naszego dochodu. Nie jest to jednak reguła. Dzieje się tak jedynie w momencie, gdy po naszej stronie wystąpi wysokie ryzyko kredytowe.

Czy MonedoNow wypłaca pożyczki w weekendy?

Serwis MonedoNow dostępny jest dla klientów przez całą dobę. Mogą więc oni składać wnioski o pożyczkę ratalną zarówno w tygodniu, jak i w weekendy. Firma wypłaca jednak pieniądze wyłącznie w trakcie godzin pracy. Po wybraniu oferty i zatwierdzeniu umowy, wypłata środków zostaje zlecona systemowi płatności. Przelew wychodzący zostaje przekazany w najbliższej sesji Elixir. Czas oczekiwania na środki może być uzależniony od sesji przychodzących Elixir w banku klienta (realizowanych w dni robocze). Przykładowo przelew wysłany po godzinie 16 od MonedoNow trafi do banku klienta po południu następnego dnia.

Jak przedłużyć pożyczkę w MonedoNow?

W MonedoNow nie ma możliwości przedłużenia pożyczki. Klient powinien wywiązać się z warunków podpisanej wcześniej umowy. W przypadku problemów ze spłatą zadłużenia należy skontaktować się z Działem Windykacji. Aby uniknąć wpisu do rejestru dłużników i dodatkowych kosztów, warto spłacić pożyczkę na czas. Osoby, które mają możliwość uregulowania zadłużenia przed czasem, również mogą to zrobić. Wcześniejsza spłata pożyczki ratalnej jest całkowicie darmowa.

Czy MonedoNow oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Dla MonedoNow najważniejsza jest wypłacalność klienta. Jest ona weryfikowana na podstawie danych zawartych we wniosku, a także informacji uzyskanych z rejestrów dłużników. Osoby mające odnotowane na koncie zadłużenie, nie mogą otrzymać pożyczki. Nie niosłaby ona korzyści, a tylko obciążyła ich budżet i zwiększyła zadłużenie, z którym nie mogą sobie już teraz poradzić.

Zobacz ofertę

Wady i zalety pożyczki ratalnej w MonedoNow

Czym na tle innych firmy pożyczkowych wyróżnia się oferta MonedoNow? Co sprawia, że warto wnioskować o dodatkowe pieniądze właśnie u tego pożyczkodawcy? Oto wady i zalety produktu dostępnego w MonedoNow.

Zalety

 • Pożyczka dostępna na korzystnych warunkach
 • Wysoka kwota pożyczki – 10 000 zł
 • Długi okres kredytowania – 48 miesięcy
 • Wnioskowanie o pożyczkę bez wychodzenia z domu
 • Błyskawiczna wypłata gotówki
 • Pożyczka od 18 roku życia
 • Akceptowane różne formy dochodu
 • Możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki

Wady

 • Pożyczkodawca sprawdza rejestry dłużników
 • Pożyczka wypłacana jest tylko w godzinach pracy firmy
 • Pożyczkodawca wymaga historii transakcji finansowych zarejestrowanych w ciągu ostatnich 6 miesięcy

Podobne do MonedoNow

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Kliknij, aby skomentowaćx
()
x