KwikMoney

KwikMoney – informacje o firmie

KwikMoney to internetowy serwis pożyczkowy, którego właścicielem jest FinGO Capital S.A. Na stronie KwikMoney.pl można starać się o pożyczkę ratalną w kwocie od 1 000 do 10 000 zł. Pieniądze należy zwrócić maksymalnie w ciągu 12 miesięcy. KwikMoney chce sprostać potrzebom wszystkich klientów, dlatego o pożyczkę mogą ubiegać się również osoby bez historii BIK. Terminowo spłacona pożyczka pomoże im zbudować wiarygodność finansową. Wniosek o pożyczkę składa się całkowicie online. Natychmiast po ukończeniu rejestracji pożyczkodawca przesyła decyzję pożyczkową. Jeśli jest pozytywna, firma pożyczkowa niezwłocznie wykonuje przelew środków na konto pożyczkobiorcy. Negatywna decyzja może wynikać z wpisów do rejestrów dłużników, braku wymaganej zdolności kredytowej lub błędnych danych wpisanych we wniosku.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIK, BIG Infomonitor, ZBP
Formy zatrudniania

 

 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt/rencista
Dokumenty
 • dowód osobisty
Czas wypłaty natychmiast po akceptacji wniosku
Czy wypłacają w weekend X
Czy pożyczają zadłużonym X
[button class=”btn-cta” link=”/out/kwikmoney-raty”]Weź pożyczkę[/button]

KwikMoney – opinie

KwikMoney to platforma internetowa, która działa w oparciu o zasady odpowiedzialnego udzielania pożyczek. Dopasowuje swoje produkty do indywidualnych potrzeb klientów oraz jasno i rzetelnie informuje o warunkach pożyczania. Klienci doceniają brak obowiązku posiadania historii w BIK oraz błyskawiczne procedury. Dzięki natychmiastowej decyzji pieniądze z pożyczki mogą szybko trafić na konto.

 • Karolina
  „Oferta KwikMoney idealnie trafiła w moje potrzeby. Szukałam szybkiej, ale bezpiecznej pożyczki bez zaświadczeń o dochodach i bez historii w BIK. Podpisałam umowę i nie żałuję. KwikMoney to świetny wybór!”
 • Jan
  „Już dwukrotnie skorzystałem z pożyczek w serwisie KwikMoney. Nigdy nie miałem żadnych problemów, wszystko odbywa się zgodnie z opisem na stronie. Polecam!”
 • Iwona
  „Jak pożyczka to tylko w KwikMoney. Błyskawiczna decyzja i pieniądze na koncie w kilkanaście minut”

Jak wziąć pożyczkę w KwikMoney?

KwikMoney to pożyczka internetowa. Wnioskowanie odbywa się w 100 procentach przez internet, tak samo jak podpisanie umowy. Po uzupełnieniu formularza w serwisie KwikMoney.pl należy zweryfikować swoje dane w usłudze Kontomatik, a następnie zaczekać na decyzję. Pożyczanie jest proste i szybkie.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w KwikMoney:

 1. Wybierz kwotę oraz termin spłaty w wygodnym kalkulatorze pożyczkowym.
 2. Zarejestruj się w serwisie, wypełniając krótki formularz rejestracyjny.
 3. Potwierdź swoje dane przez usługę Kontomatik.
 4. Zapoznaj się z umową i zaakceptuj jej warunki.
 5. Poczekaj na przelew na konto.

Jak się zalogować w KwikMoney?

Osoby, które chcą skorzystać z oferty KwikMoney, muszą zarejestrować się w serwisie i założyć konto zabezpieczone hasłem. Loginem będzie adres e-mail. Do rejestracji jest potrzebny wyłącznie dowód osobisty. KwikMoney nie wymaga zaświadczenia o zarobkach ani nie dzwoni do pracodawcy. Po utworzeniu konta, można wnioskować o pożyczkę ratalną. W panelu klienta będą widoczne wszystkie informacje na temat aktualnego zobowiązania.

[button class=”btn-cta” link=”/out/kwikmoney-raty”]Sprawdź pożyczkę[/button]

Warunki pożyczki w KwikMoney

KwikMoney stawia jasne i przejrzyste wymagania wobec klientów. Aby otrzymać pożyczkę, należy mieć co najmniej 21 lat, ale nie więcej niż 70 lat. Konieczne jest również posiadanie ważnego dowodu osobistego, rachunku bankowego oraz zdolności kredytowej. Osoby, które są wpisane do rejestrów dłużników, nie otrzymają pozytywnej decyzji kredytowej. KwikMoney wymaga też polskiego obywatelstwa i adresu zamieszkania na terenie Polski.

Wymagania KwikMoney wobec klientów:

 • dowód osobisty
 • przedział wieku 21-70 lat,
 • polskie obywatelstwo,
 • adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • osobisty rachunek bankowy,
 • aktywny telefon komórkowy,
 • adres e-mail,
 • pozytywna ocena zdolności kredytowej,
 • brak innych zaległości pieniężnych wobec Kwikmoney,
 • poprawna rejestracja w serwisie KwikMoney.pl,
 • przesłanie wniosku o pożyczkę.

Czy KwikMoney wysyła umowę do domu?

KwikMoney udziela pożyczek online, co oznacza, że nie wysyła umowy w formie papierowej. Wszystkie dokumenty, tzn. umowę wraz z załącznikami (tabelą opłat i prowizji, wzorem oświadczenia o odstąpieniu od umowy, formularzem informacyjnym i szczegółowym harmonogramem płatności), przekazuje za pośrednictwem portalu oraz poczty elektronicznej. Dlatego w trakcie rejestracji wymagane jest podanie adresu e-mail, który jest również loginem do profilu klienta.

Czy KwikMoney sprawdza zatrudnienie?

KwikMoney nie sprawdza zatrudnienia klientów, którzy wnioskują o pożyczkę. Jednak musi mieć pewność, że sytuacja finansowa pożyczkobiorcy pozwoli mu na spłatę zobowiązania. Dlatego KwikMoney ocenia zdolność i wiarygodność kredytową osób, które wnioskują o zastrzyk gotówki. Podawanie nieprawdziwych informacji będzie skutkować odmową pożyczki.

[button class=”btn-cta” link=”/out/kwikmoney-raty”]Weź pożyczkę[/button]

Czy KwikMoney dzwoni do pracodawcy?

KwikMoney nie dzwoni do pracodawcy. Samodzielnie weryfikuje zdolność kredytową klientów. Sprawdza bazy BIK, BIG Infomonitor oraz ZBP. Osoby, które mają zaległe płatności, nie otrzymają pożyczki ratalnej w KwikMoney.

Czy KwikMoney wypłaca pożyczki w weekendy?

Strona internetowa KwikMoney jest dostępna przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można dokonać rejestracji i wnioskować o pożyczkę o dowolnej porze. Należy jednak pamiętać, że wnioski są rozpatrywane wyłącznie w godzinach pracy firmy, czyli od poniedziałku do piątku, między godziną 8 a 16. Również jedynie w tych godzinach i wyłącznie w dni robocze pracownicy KwikMoney przelewają środki z pożyczki.

Jak szybko pożyczka KwikMoney pojawi się na koncie?

Szybkość przelewu pożyczki zależy od tego, w jakim banku mamy konto osobiste i kiedy złożymy wniosek. Wnioski składane od poniedziałku do piątku, między godziną 8 a 16 są rozpatrywane natychmiast. Gotówka jest przekazywana zwykłym przelewem Elixir, dlatego zostanie zaksięgowana na koncie pożyczkobiorcy zgodnie z godzinami księgowania przelewów przychodzących w danym banku. Maksymalny czas przelewu to jeden dzień roboczy.

Jak przedłużyć pożyczkę KwikMoney?

Pożyczka w KwikMoney jest dostępna wyłącznie dla osób, które są w stanie terminowo spłacić zobowiązanie. KwikMoney dokładnie weryfikuje zdolność kredytową każdego pożyczkobiorcy. Jeśli z przyczyn osobistych nie można na czas zwrócić pieniędzy, należy jak najszybciej skontaktować się z pożyczkodawcą. Przekroczenie terminu wymagalności pożyczki i brak kontaktu z Biurem Obsługi Klienta będzie skutkować naliczeniem odsetek za opóźnienie w spłacie. Pożyczkodawca może również rozpocząć działania winykacyjne zmierzające do odzyskania wierzytelności.

Czy KwikMoney oferuje pożyczki dla zadłużonych?

KwikMoney nie ma w swojej ofercie pożyczek dla zadłużonych. Nie oferuje również pożyczek z gwarantem. Osoby, które chcą otrzymać pożyczkę ratalną w KwikMoney, muszą mieć odpowiednią zdolność kredytową. Ich nazwisko nie może widnieć w rejestrach dłużników. Z możliwości otrzymania pożyczki skreślają również inne zaległości pieniężne względem KwikMoney.pl. W tym samym czasie można mieć tylko jedną aktywną pożyczkę.

[button class=”btn-cta” link=”/out/kwikmoney-raty”]Zobacz ofertę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *