Wiadomości

Lokata bankowa Inbanku dostępna także dla klientów Fines

Już teraz klienci Fines mogą skorzystać z atrakcyjnego produktu depozytowego Inbanku. Lokata bankowa tej marki to wygodny i bezpieczny sposób na pomnażanie własnych oszczędności.

Lokata bankowa to produkt finansowy, który pozwala na pomnażanie swoich oszczędności o odsetki od zdeponowanych pieniędzy. To dużo lepszy sposób na przechowywanie nadwyżek finansowych niż przysłowiowa skarpeta, ponieważ na lokacie kapitał jest bezpieczny, a kwota oszczędności cały czas rośnie.

Lokata bankowa od Inbanku

Lokata bankowa Inbanku to produkt doceniany na polskim rynku i zdobywający wysokie noty w rankingach lokat. Zaletami tego produktu są wyjątkowo korzystne warunki oraz atrakcyjne oprocentowanie. Specjalnie dla klientów Fines zostało ono dodatkowo podwyższone o 0,1p% w stosunku do stawki standardowej. Obecnie może wynieść nawet 3,45%! Na lokacie bankowej Inbanku można ulokować nadwyżki finansowe w kwocie od 5 000 do 400 000 zł na okres 3, 12 lub 60 miesięcy. Parametry oferty można dobrać samodzielnie przy pomocy specjalnego kalkulatora na stronie internetowej Inbanku.

Dostępna już w placówkach Fines

Od marca 2019 r. lokata bankowa Inbanku dostępna jest także w ofercie Fines, gdzie figuruje pod nazwą Lokata Finesyjna. To kolejny krok popularnej marki w kierunku rozbudowy swojej oferty zobowiązań finansowych. W tej chwili w placówkach Fines możemy ubiegać się o kredyt gotówkowy, pożyczkę czy konsolidację swoich zobowiązań. Możemy także skorzystać z szerokiej gamy ubezpieczeń, leasingu, a obecnie także lokat finansowych. Różnorodna oferta marki sprawia, że każdy odnajdzie w niej produkt trafiający w swoje potrzeby finansowe.

Jak założyć lokatę Finesyjną?

Założenie lokaty Finesyjnej to proces bardzo prosty i szybki. Wymaga jedynie krótkiej wizyty w najbliższej placówce Fines i przekazania pracownikowi marki swoich podstawowych danych (imienia, nazwiska, adres e-mail oraz PESEL-u). Podanie swojego adresu e-mail jest konieczne, ponieważ to właśnie na niego przychodzi wiadomość umożliwiająca dokończenie procesu zakładania lokaty Inbanku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *