Inbank

Inbank oferta

Zapytaj o kredyt

Inbank to bank, który swoim klientom oferuje kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyty ratalne oraz lokaty. O produkty tej instytucji finansowej można ubiegać się wyłącznie przez internet.

Kredyt gotówkowy w Inbanku

Marka w swojej ofercie ma kredyt gotówkowy w wysokości od 2000 zł do 50 000 zł. Minimalny okres spłaty takiego zobowiązania to 4 miesiące, natomiast okres maksymalny wynosi 72 miesiące (6 lat). Aby ubiegać się o kredyt, należy mieć przynajmniej 22 lata, w trzech kolejnych miesiącach osiągać dochód netto w wysokości 600 zł, a także posiadać polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania na terenie Polski.

Kredyt samochodowy w Inbanku

Kredyt samochodowy w Inbanku to zobowiązanie w kwocie od 4000 zł do 50 000 zł, którego spłatę również można rozłożyć na okres od 4 do 72 miesięcy. Bank udziela takiego kredytu bez zabezpieczenia, co oznacza, że nie wymaga wpisów w dowodzie rejestracyjnym pojazdu czy cesji praw z ubezpieczenia.

Kredyt ratalny w Inbanku

Kredyt ratalny w Inbanku to zobowiązanie, przy pomocy którego można sfinansować zakupy w wybranym sklepie stacjonarnym lub internetowym. Bank nie wymaga przy tym wglądu do żadnych dokumentów poza dowodem osobistym, a decyzję o przyznaniu rat klient otrzymuje natychmiastowo.

Zapytaj o kredyt w Inbanku

Lokata w Inbanku

Lokata w Inbanku zapewnia stałe oprocentowanie bez konieczności otwierania konta. Jego wysokość można dopasować do swojej sytuacji finansowej przy pomocy specjalnego formularza na stronie internetowej banku. Należy w nim wpisać kwotę lokaty oraz okres, na jaki chcemy ulokować środki. Wówczas wyświetli się proponowana wysokość oprocentowania dla wybranych parametrów lokaty.

Przykładowe RRSO kredytu gotówkowego w Inbanku

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 7,29%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 8000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 9517,32 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 4,99%, całkowity koszt kredytu 1517,32 zł (w tym: prowizja 399,20 zł, odsetki 1118,12 zł), umowa zawarta na okres 60 miesięcy, 59 miesięcznych rat równych w kwocie 158,62 zł, ostatnia rata 158,74 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie.

o Inbanku

Inbank to bank internetowy, który wywodzi się z Estonii. Obecnie instytucja ta działa na ośmiu europejskich rynkach. Z jej usług można korzystać m.in. w Niemczech, Austrii, Holandii czy Francji. W Polsce Inbank działa na zasadzie jednolitej europejskiej licencji bankowej. Prowadzi działalność poprzez swój oddział, który uruchomiony został za zgodą Komisji Nadzoru Finansowego w 2017 r. Łącznie Inbank obsługuje przeszło 420 tys. klientów i współpracuje z niemalże 4 tys. partnerami handlowymi.

Inbank logowanie

Aby zalogować się w bankowości elektronicznej Inbanku, należy wejść na stronę internetową tej instytucji i kliknąć fioletowy przycisk zaloguj. Następnie bank poprosi Cię o wpisanie swojego loginu i hasła.

Inbank kontakt

Strona WWW: www.inbankpolska.pl

Zapytaj o kredyt w Inbanku

Adres:

AS Inbank Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
Riverside Park
Ul. Fabryczna 5A
00-446 Warszawa

Inbank Opinie

Nasi czytelnicy nie podzielili się jeszcze żadnymi opiniami na temat produktów finansowych Inbanku. Możesz być pierwszy! Pamiętaj, że dzięki Twojemu komentarzowi inni użytkownicy mogą dowiedzieć się, czy warto skorzystać z usług tego banku.2
Dodaj komentarz

avatar
2 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
2 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
2 Autorzy ostatnich komentarzy
RyśIza Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iza
Gość
Iza

a gdzie znajdę placówki inbanku? jestem z Włocławka

Ryś
Gość
Ryś

inbank nie ma placówek bo to bank internetowy