Darmowe pożyczki – nowi liderzy

Nowi liderzy rankingu darmowych pożyczek, prowadzonego przez Loan Magazine wśród firm pożyczkowych działających zgodnie z zasadami odpowiedzialnego pożyczania, są skorzy wypłacić swoim nowym klientom nawet 1500 zł. Najniższa kwota oferowana przez Ofin.pl i Ekspres Kasa wynosi 100 zł. Pieniądze należy oddać w ciągu 30 dni. Warto jednak pamiętać, że obie firmy są pośrednikami Ferratum Banku. Oznacza to, że gdy ktoś zawarł w przeszłości umowę pożyczkową z pierwszą firmą, wówczas nie może skorzystać z oferty pożyczki za 0 zł udzielanej przez Ekspres Kasa i odwrotnie. Aby móc ubiegać się o finansowanie z tych źródeł, należy mieć co najmniej 20 lat oraz nie posiadać wpisów w Krajowym Rejestrze Długów i bazie Rejestru Dłużników ERIF. Stali klienci mogą wnioskować nawet o 2000 zł, które spłaca się w 2 ratach w ciągu 60 dni.

W czołówce pozostaje Vivus. Firma systematycznie zwiększała kwotę darmowej pożyczki dla nowych klientów – od 800 zł (sierpień 2012) przez 1000 zł (styczeń 2013) i 1200 (kwiecień 2013) po 1400 zł (luty 2014). Czy pożyczkodawca podejmie się podwyższenia limitu w najbliższym czasie? Patrząc na poczynania marki, można spodziewać się, że zmianie ulegnie również górny limit zobowiązania dla stałych klientów – aktualnie jest to 3500 zł.

 

Z kręgu pożyczek za 0 zł udzielanych na 30 dni nadal wyłamuje się Alfa Kredyt, która nowym klientom daje nawet 750 zł, jednak warunkiem bezpłatności zobowiązania jest jego zwrot w ciągu 15 dni.

W porównaniu z grudniowym rankingiem, darmowych pożyczek nie znajdziemy już w ofercie Pożyczkomatu.

4 thoughts on “Darmowe pożyczki – nowi liderzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *