Warning: is_dir(): open_basedir restriction in effect. File(/var/www/sfera-finansow/wp-content/plugins/wpdiscuz/themes/default) is not within the allowed path(s): (/var/www/clients/client3/web4/web:/var/www/clients/client3/web4/private:/var/www/clients/client3/web4/tmp:/var/www/sfera-finansow.pl/web:/srv/www/sfera-finansow.pl/web:/usr/share/php5:/usr/share/php:/tmp:/usr/share/phpmyadmin:/etc/phpmyadmin:/var/lib/phpmyadmin:/dev/random:/dev/urandom) in /var/www/clients/client3/web4/web/wp-content/plugins/wpdiscuz/forms/wpdFormAttr/Form.php on line 140
11 PZU Maraton Karkonoski z tysiącem zawodników! - Sfera Finansów
Wiadomości

11 PZU Maraton Karkonoski z tysiącem zawodników!

Już w najbliższą sobotę na starcie 11 PZU Maratonu stanie 1000 zawodników, którzy będą mieli do pokonania ponad 70 kilometrów i 3500 metrów przewyższeń. Tyle liczy najdłuższy dystans w tym dniu.

#10latdłużej

#10latdłużej to hasło i motyw przywodni którym PZU zachęca do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia. Celem akcji jest zachęcanie coraz szerszego grona osób do uprawiania sportu oraz wszelakiej aktywności fizycznej, która może tylko i wyłącznie wpłynąć na lepsze samopoczucie oraz poprawić kulturę fizyczną polaków.

Docelowo PZU chce pokazać, ze dzięki tego typu działaniom można przedłużyć życie swoich klientów przynajmniej o dekadę.

Dystanse 11 PZU Maratonu Karkonoskiego

Biegacze mogli wybrać trasę Ultramaratonu o dystansie 57,5 km i przewyższeniu 2580 metrów, Półmaratonu Karkonoskiego o długości 21 km i przewyższeniu 965 metrów lub łączoną Siedemdziesiątkę na Raty, której trasa będzie liczyć 73 km i ponad 3545 metrów przewyższenia.

Start i meta zlokalizowane będą na dolnej stacji wyciągu na Szrenicę. Oczywiście na trasie nie zabraknie punktów odżywczych, gdzie będą również czekały napoje i woda.

Oprócz głównych wyścigów odbędą się także biegi dla dzieci i rodziców.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Kliknij, aby skomentowaćx