Wydarzenia
Za nami 5 edycji FintechRace 2021

Za nami 5 edycji FintechRace 2021

22 i 23 września kolejno we Wrocławiu i w Warszawie odbyły się dwie edycje gokartowej rywalizacji fintechowców – FintechRace 2021.

BankingMagazine GP Wrocław

Od ścigania we Wrocławiu w ubiegłym tygodniu rozpoczął się po wakacyjnej przerwie cykl FintechRace 2021. BankingMagazine GP padł łupem nowego uczestnika, Piotra Giedziunia reprezentującego barwy spółki Identt, który w swoim pierwszym starcie od razu stanął na najwyższym stopniu podium. Tuż za nim również pierwszy raz startujący w naszej rywalizacji Tomasz Okińczyc, przedstawiciel Kancelarii Adwokackiej. Na trzecim stopniu podium zameldował się Leszek Bobruk – Takto Finanse, debiutujący w tym sezonie, ale mający już starty w ubiegłym sezonie rywalizacji.

KantorBitcoin GP Warszawa

Dzień później, 23 września odbyła się piąta runda FintechRace 2021, gdzie w pod warszawskich Jankach nie miał sobie równych Gabriel Delgado, reprezentujący markę Aff44. Tuż za nim uplasował się obecny lider klasyfikacji generalnej Bartłomiej PatalągTeam Loando. Na trzecim miejscu, co było swojego rodzaju małą niespodzianką, zaliczany do głównych faworytów do zwycięstwa – Marcin PorębskiTeam Loando.

FinetchRace 2021 klasyfikacja indywidualna po 5 rundach

FintechRace 2021 klasyfikacja drużynowa po 5 rundach

 

Wyraźnie możemy zauważyć tutaj dominację Teamu Loando, który uzbierał dotychczas 109 pkt. Na drugim miejscu umocnił się team Aff44, natomiast trzecie miejsce obecnie broni zespół Sfery Finansów.

Jednak ostatecznych rozstrzygnięć czas przyjdzie podczas dwóch ostatnich cyklów, które zaplanowane zostały na

14 październik – LoanMagazine GP w Warszawie (godz. 19:00)

18 listopad – Grande Finale GP Wrocław  (godz. 15:00)

Tutaj o podium spokojnie mogą jeszcze powalczyć teamy: Finelf, Identt, Deviniti E-Kancelraii czy Fizzy, SirAnalyst oraz PortaluFintech.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *