Wydarzenia
Fintech Summit Poland 2021

Fintech Summit Poland 2021

21.10.2021 roku w warszawskiej Kinotece odbędzie się Fintech Summit Poland 2021 by Fintek.pl. To pierwsza edycja nowego eventu na polskiej mapie wydarzeń z branży technologii finansowych. W gronie elitarnych uczestników i wyjątkowych gości omawiane będą najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne sektora finansowego. 

Fintech Summit Poland 2021 by Fintek.pl to wydarzenie dedykowane przełomowym trendom technologicznym sektora finansowego i nowoczesnym formom finansowania. To miejsce, w którym człowiek i jego wiedza przekładają się na realne rozwiązania. 

Nasze wydarzenie będzie całodzienne i w zupełności poświęcone tematowi technologii. To swoiste podsumowanie tego, co wydarzyło się w branży w ciągu całego roku. Dzięki jednemu z naszych Partnerów Głównych – firmie Wealthon, mamy możliwość zorganizowania go w samym centrum Warszawy i to w kultowym miejscu, jakim jest Kinoteka. Jestem przekonana, że 21 października serce PKiN bić będzie w rytmie fintech – komentuje Magdalena Marciniak Managing Director at Fintek.pl oraz Klang! Media.

Fintech Brunch #6 2021

Część poranną stanowić będzie szósta już edycja Fintech Brunch, czyli konferencja z prelekcjami, panelami dyskusyjnymi i firechatami prowadzona przez redakcję Fintek.pl. Cykl konferencji Fintech Brunch #6 to praktyczne spotkanie kreatywnych i przedsiębiorczych ludzi z branży, będące doskonałą okazją do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych
i wymiany doświadczeń.

Udział w wydarzeniu daje możliwość przedstawienia i omówienia zupełnie nowych pomysłów, jak i funkcjonujących już case study. Z całą pewnością ułatwią one wielu osobom zapoznanie się z tym, co branża fintech ma do zaproponowania na rynku. Dzięki konferencji chcemy, firmom spoza sektora fintech, ułatwić kontakt i nawiązanie kooperacji z tym elastycznym środowiskiem – komentuje Rafał Tomaszewski – redaktor naczelny Fintek.pl.

Poprzednia edycja Fintech Brunch (#5) odbyła się 22 czerwca 2021 roku. Rozmawialiśmy m.in. o finansowaniu fintechów w czasie pandemii, zwyczajach płatniczych Polaków i cyfrowym onboardingu klienta. Poruszyliśmy również temat w jaki sposób branża technologiczna wsparła obszar HR w trudnym okresie epidemii. Do udziału w merytorycznej dyskusji zaprosiliśmy przedstawicieli takich firm jak: Adyen, Kontomatik, Przelewy24, TPay, Twisto czy Bank Millennium – dodaje Rafał Tomaszewski.

Fintech StartUp Arena 2021

Część popołudniowa tegorocznego wydarzenia to Fintech StartUp Arena – konkurs, którego prowadzącym będzie Paweł Zylm – Business Angel of The Year 2020 by Cobin Angels. Podczas StartUp Areny zaprezentuje się kilkanaście startupów technologicznych, spośród których uznani praktycy rynku wybiorą zwycięzców. Trzy najlepsze rozwiązania zaprezentowane zostaną podczas wieczornej części eventu oraz będą miały możliwość uzyskania cennych nagród, które stanowią realne wsparcie dla start-up’ów w procesie roll-outu biznesowego ich rozwiązań.

Założeniem tej części wydarzenia jest stworzenie miejsca, w którym biznes zetknie się z najlepszymi, młodymi i kreatywnymi zespołami z różnych obszarów rynku technologicznego. Wierzę, że dzięki Fintech StartUp Arena najlepsze pomysły uzyskają realną szansę zaistnienia na dojrzałym rynku fintech, a może nawet dojdzie do zbudowania ciekawych partnerstw – komentuje Paweł Zylm, prowadzący Fintech StartUp Arenę.

Fintech Awards Gala 2021

Wieczorna część eventu Fintech Awards Gala – to uroczystość, podczas której, po raz pierwszy w Polsce nagrodzone zostaną najlepsze rozwiązania FinTech.

Statuetki wręczane będą w dziesięciu kategoriach:

  • najlepsze rozwiązanie BankTech
  • najlepsze rozwiązanie LendingTech
  • najlepsze rozwiązanie MedTech
  • najlepsze rozwiązanie InsurTech
  • najlepsze rozwiązanie HRTech
  • najlepsze rozwiązanie BNPL
  • najlepsze rozwiązanie PayTech
  • najlepsze rozwiązanie ESG
  • najlepsze rozwiązanie e-commerce
  • najlepsze rozwiązanie Paperless

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w wyniku decyzji Rady Programowej, składającej się z ponad 20 wybitnych ekspertów rynku, którzy spotkają się dwukrotnie i wspólnie z redakcją Fintek.pl dokonają całościowego i obiektywnego przeglądu najistotniejszych wydarzeń branży i wdrożonych na niej rozwiązań. Uroczystą Galę poprowadzi wyjątkowy dziennikarz telewizyjny i radiowy – Jarosław Kuźniar.

Fintech Awards Gala to miejsce, gdzie nagradzać będziemy najlepsze fintechowe rozwiązania. Laureatami tych nagród mogą być nie tylko firmy stricte z branży fintech, ale również podmioty z innych branż, które rozwijają się dzięki zastosowaniu najnowszej technologii. Dokonując wyboru Rada Programowa kierować będzie się tym, na ile dane rozwiązanie przyczyniło się do rozwoju branży, wpłynęło na zmianę zachowań konsumenckich, czy też zapoczątkowało nowe modele biznesowe – komentuje Magdalena Marciniak.

Jako redakcja Fintek.pl, która przez cały rok bacznie obserwuje całą branżę, zaproponujemy Radzie Programowej nominacje we wszystkich kategoriach. Wybór jednak będzie dokonany przez jej członków, którzy reprezentują bardzo różny, technologiczny backgound, ale co najważniejsze ogromną ekspertyzę – komentuje Rafał Tomaszewski.

O rzetelny i prawidłowy przebieg wyboru laureatów zadbają prawnicy z kancelarii prawnej Compliance Partners, którzy będą uczestniczyć w spotkaniach Rady Programowej oraz będą przyglądać się całemu procesowi.

Jeszcze nie wiesz, czy warto uczestniczyć w Fintech Summit Poland 2021 by Fintek.pl? Więcej informacji na stronie: fintechsummit.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *