Inne
Rachunek firmowy w Alior Banku

Rachunek firmowy w Alior Banku

iKonto Biznes to produkt finansowy przygotowany z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie szybkie i wygodne rozwiązania. Rachunek docenią zwłaszcza właściciele małych i średnich przedsiębiorstw ze względu na jego niską cenę i atrakcyjne warunki.

Dlaczego konto w Alior Banku?

Alior Bank postanowił niedawno odświeżyć swoją ofertę dla firm i wprowadził iKonto Biznes. Rachunek stanowi ciekawą propozycję dla przedsiębiorców poszukujących niedrogiego i prostego w obsłudze konta. iKonto Biznes to rachunek przeznaczony dla przedsiębiorców prowadzących firmę w formie indywidualnej działalności gospodarczej. Konto może otworzyć wyłącznie nowy klient biznesowy Alior Banku.

iKonto Biznes można otworzyć online, bez wychodzenia z domu i bez zbędnych formalności. Ze względu niewielkie koszty związane z prowadzeniem rachunku stanowi ono interesującą alternatywę dla kont firmowych funkcjonujących obecnie na rynku. Przy umiarkowanej aktywności prowadzenie rachunku oraz korzystanie z karty jest całkowicie bezpłatne. W ramach rachunku klienci zyskują również dostęp do atrakcyjnie oprocentowanego konta lokacyjnego. Dodatkowo konto objęte jest promocją, dzięki której w ciągu roku można zyskać premię w wysokości aż 1500 zł.

iKonto Biznes – warunki i formalności

iKonto Biznes zostało przeznaczone dla osób, które prowadzą działalność gospodarczą, ale nie posiadają jeszcze rachunku firmowego w Alior Banku. Prowadzenie tego konta jest całkowicie bezpłatne, jeśli zrobimy to w okresie trwania promocji „1500 zł dla firm”, czyli od 29 czerwca do odwołania promocji przez bank. Całkowicie bezpłatne jest również otwarcie konta, wszystkie krajowe przelewy internetowe (Elixir) oraz przelewy do ZUS-u i Urzędu Skarbowego.

Do dyspozycji właściciela rachunku zostaje oddana karta płatnicza. Jej wydanie i użytkowanie jest zupełnie bezpłatne, jeśli z jej użyciem wykonamy 4 płatności miesięcznie na dowolną kwotę. Klienci Alior Banku mogą także liczyć na udogodnienie w postaci bezpłatnego korzystania z bankomatów Alior Banku, a także możliwości 5 darmowych wypłat w miesiącu z pozostałych bankomatów krajowych. Przedsiębiorca może także za darmo wpłacać pieniądze we wpłatomatach sieci PlanetCash – bezpłatne jest 5 pierwszych wpłat w miesiącu.

Promocja „1500 zł dla firm” dla nowych posiadaczy iKonta Biznes

Każdy nowy posiadacz iKonta Biznes w Alior Banku może zyskać od banku aż 1500 zł premii. Aby otrzymać pieniądze, należy otworzyć firmowe iKonto Biznes i spełnić wybrane przez bank warunki. Za regularne dokonywanie płatności bank wypłaca premię w wysokości 125 zł w każdym miesiącu. Czas trwania promocji to 12 miesięcy, więc przedsiębiorca może uzyskać w ten sposób nawet 1500 zł na dowolny cel.

Jak założyć iKonto Biznes?

Samo otwarcie konta to bezpłatna procedura, która zajmuje zaledwie kilka minut. Rozpoczyna ją złożenie wniosku online dla nowych klientów biznesowych Alior Banku, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Po złożeniu wniosku należy konto aktywować. Można tego dokonać na kilka różnych sposobów – przelewem online z rachunku osobistego bądź za pośrednictwem kuriera, który dostarczy nam potrzebne dokumenty na adres siedziby firmy bądź jej adres korespondencyjny. Wówczas należy już tylko aktywować dostęp do bankowości internetowej, ustawić własne limity przelewów i można rozpocząć korzystanie z konta.

Opinie Alior Bank

Poniżej w komentarzach możesz dzielić się swoimi opiniami, które pomogą innym użytkownikom sieci w zasięganiu informacji dotyczących prowadzenia rachunków firmowych przez Alior Bank w praktyce.

Sam osobiście mam rachunek firmowy w Alior Banku i bardzo sobie chwalę to konto. Czytelny system transakcyjny, bardzo intuicyjny interfejs – to wszystko sprawia, że wygoda korzystania z konta jest dużo. Niestety – bardzo duży minus to obsługa doradców w placówkach, zwłaszcza w tematach kredytowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *