Alior Bank SA

o Alior Bank

Alior Bank to jeden z liderów bankowości detalicznej w Polsce, jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się banków w Polsce. Aktywa Alior Banku wynoszą prawie 73 mld zł, co plasuje go w chwili obecnej na 8. miejscu w sektorze bankowym w Polsce, uwzględniając dane na koniec IVQ 2018 r. Alior Bank obsługuje prawie 4 mln klientów, w tym ponad 180 tys. firm. Od 2014 r. akcje Alior Banku wchodzą w skład indeksu WIG20 skupiającego największe i najbardziej płynne spółki notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Alior Bank posiada bardzo bogatą ofertę produktową dla klientów indywidualnych oraz firm. Od czerwca 2012 roku dostępne są za pomocą serwisu internetowego oraz jak i mobilnego (patrz Alior Sync). W 2010 roku doszło do fuzji z operatorem komórkowym T-Mobile, w wyniku którego przestała funkcjonować marka Alior Sync, powstał zaś nowy operator T-Mobile Usługi Bankowe. W połowie 2015 roku doszło do fuzji Alior Banku z Meritum Bankiem. W marcu 2017 roku doszło również do połączenia Alior Banku z wydzieloną częścią Banku BPH.

Maksymalna kwota pożyczki: 45 000 zł

Bank posiada w swojej ofercie kredyty gotówkowe jak również kredyty konsolidacyjne. Bardzo ciekawą ofertę kont osobistych skierowanych do klientów indywidualnych. W ofercie Alior Banku znajdziemy również pełen wachlarz produktów depozytowych, od rachunków oszczędnościowych, przez lokaty terminowe jak również produkty inwestycyjne.

Alior Bank to jednak również bogata oferta kont firmowych dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą jak również i przedsiębiorstw.

oferta alior banku – kredyt gotówkowy

Najnowsza propozycja Alior Banku to Pożyczka z Mikrokosztami (RRSO 13,7%).

 

Zapytaj o kredyt w Alior Banku

 

Zalety Pożyczki z Mikrokosztami w Alior Banku

 • średni miesięczny koszt pożyczki to tylko 6 zł za każdy pożyczony 1000 zł
 • maksymalna kwota to nawet 200 000 zł
 • możliwość konsolidacji kredytów
 • minimum dokumentów
 • wiek kredytobiorcy od 18 do 80 roku życia
 • długi okres kredytowania – od 2 do 5 lat
 • szybka weryfikacja Klienta

Jak złożyć wniosek o pożyczkę Alior Bank

 • szybka pożyczka – środki nawet w 1 dzień od od podpisania umowy
 • wypełnij prosty wniosek online
 • konsultant oddzwoni do Ciebie – wszystkie formalności załatwiane są przez telefon
 • po zawarciu umowy środki są przelewane są na konto Klienta

Dodatkowo do każdej pożyczki Alior Bank oferuje również produkty towarzyszące tj.

 • konto osobiste – Konto Jakże Osobiste
 • kartę kredytową Mastercard OK!

Historia:

Prace projektowe związane z uruchomieniem banku rozpoczęły się we wrześniu 2007 r. Prowadzi je stale powiększający się zespół doświadczonych bankowców, liczący obecnie ponad 1300 osób, w tym 870 doradców klienta. Docelowo – w perspektywie 3 lat – Bank będzie zatrudniał aż 3500 pracowników.

18 kwietnia 2008 r. Grupa Carlo Tassara uzyskała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na utworzenie banku. 1 września 2008 r. Alior Bank SA otrzymał zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na rozpoczęcie działalności.

Alior Bank logowanie

Aby zalogować się do serwisu transakcyjnego Alior Banku, musisz wejść na stronę internetową tej instytucji i kliknąć przycisk zaloguj. Zostaniesz wówczas poproszony przez bank o wpisanie swojego hasła i loginu w odpowiednich okienkach. 14 września 2019 r. weszły w życie postanowienia dyrektywy PSD2, która nakłada na banki konieczność wprowadzenia dwuskładnikowego uwierzytelniania użytkownika. Oznacza to, że poza wpisaniem swoich danych do logowania, zostaniesz również poproszony o wpisanie kodu SMS lub potwierdzenie logowania w aplikacji mobilnej.

Alior Bank kontakt

Alior Bank Spółka Akcyjna

12 370 70 00

ul. Łopuszańska 38D

02-232 Warszawa Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

XIII Wydział Gospodarczy

KRS: 0000305178

REGON: 141387142

NIP: 1070010731

alior bank opinie

Alior Bank to jeden z najpopularniejszych banków w Polsce, o czym świadczy ogromna liczba komentarzy na jego temat. Większość z nich to opinie pozytywne. Polscy konsumenci doceniają wysokiej jakości obsługę klienta i atrakcyjną ofertę Alior Banku. Poniżej możesz podzielić się swoimi opiniami dotyczącymi tego banku. Na pewno będą pomocne dla innych użytkowników chcących skorzystać z jego oferty.64
Dodaj komentarz

avatar
64 Wątki
0 Odpowiedzi w wątku
2 Osoby obserwujące
 
Najpopularniejszy komentarz
Osoby komentujące
2 Autorzy ostatnich komentarzy
Grzegorzjacek Autorzy ostatnich komentarzy
  Powiadomienia o komentarzach  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
MONIKA
Gość
MONIKA

Konkurencja powinna uczyć się od tego Banku obsługi swoich klientów. Jestem pod dużym wrażeniem podejścia i kompetencji pracowników.

Anonimowo
Gość
Anonimowo

mam tu konto i jestem zadowolona, fajne.

Ilan
Gość
Ilan

Duży pozytyw za jakość usług i przyjazność konta:)

Anonimowo
Gość
Anonimowo

usługi na najwyższym poziomie.

Marcela
Gość
Marcela

miałam okazję korzystać z usług Alior Banku przy okazji prywatyzacji Taurona, gdzie korzystałam z rachunku maklerskigo. Naprwdę jestem pod wielkim wrażeniem obsługi w banku. pełen profesjonalizm. Oby tak dalej

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Polecam:)usługi na na wysokim poziomie… troszkę martwi mnie wzrost opłat za konto…i częste przerwy serwisowe…generalnie konto fajne,można doglądać lokat, środków i infolinia dostępna a ludzie kompetentni…ostatnio miałam problem,zmieniając numer telefonu zapomniałam powiadomić o tym banku….na infolinii dostałam instrukcje od ręki…a w placówce było bardzo miło…minusem są dziwne sesje tzn brak trzeciej, co oznacza,że bank pieniądze przetrzymuje…Generalnie Alior stara się dbać o klienta, bardzo jestem zadowolona z opcji drugiego konta dla mojego dziecka…chociaż nie ma 13 lat Alior ma opcje dla klientów, tzn dziecko młodsze nie ma dostępu, ale już może mieć konto imienne, rodzic jest pełnomocnikiem…fajna opcja:)pozdrawiam

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Zmieniłem swoje konto osobiste na to w Alior Banku i jestem w 100% zadowolony. Spełniając podstawowe warunki opłata wynosi 4 zł miesięcznie za samą kartę (karta z paypass), więc to nie jest dużo. Tymbardziej jeśli wypłaty są darmowe w każdym bankomacie! A także przelewy, które potwierdzamy za pomocą hasła przychodzącego na telefon, a nie durnych kart-zdrapek. Serwis i obsługa gonta przez internet jest intuicyjna, aczkolwiek czasami trzeba cierpliwości na słabszych komputerach i wolniejszych łączach. W placówkach zawsze miło i profesjonalnie. Polecam z pełną satysfakcją!

Kondzio
Gość
Kondzio

Muszę powiedzieć, że obsługa w Alior Banku w pełni mnie satysfakcjonuje. Doradcy są w porządku, wystrój wnętrza placówki również bardzo mi się podoba – na podłogach dywany a na ścianach plazmy. No i nie ma kolejek! Przynajmniej nigdy nie trafiłem na nie. Produkty banku również są OK – korzystam z konta osobistego i karty kredytowej.

Makaras
Gość
Makaras

konto oraz kartę kredytową mam w tym banku odkąd tylko istnieją w Polsce. naprawdę nigdy nie miałem problemu z żadną reklamacją bądź wyjaśnieniem jakiejś niedogodności. szczerze polecam ten bank wszystkim, którzy mają dosyć niekompetencji w wydaniu doradców reprezentujących ich banki

miklas
Gość
miklas

na początku była "wyższa kultura bankowości". było dobrze, fajnie, bank naprawdę wyróżniał sie na tle konkurencji. Dystyngowane meloniki, to wszystko tworzyło klimat banku. Dziś coraz częsciej przypomina to pozyskanie jak największej ilości klientów, którym daje się kredyt ponad wszystko, aby tylko rachunek zysków zgadzał się dla banku. jak tak dalej pójdzie, to Alior raczej niczym nie będzie różnił się od takich marek jak Lukas czy AIG, po prostu pogotowie pożyczkowe.

Marianna
Gość
Marianna

Skusiłam się na Alior Bank na samym początku, kiedy to bank powstawał. Fajne kiedy konto było za darmo….teraz już tak nie jest (ubezpieczenie). No i muszę przyznać, że mają niedoskonały system bankowości elektronicznej. Traktuję Aliora jak bank drugiego wyboru – główne konto mam w mBanku i jestem zadowolona.

Miklus
Gość
Miklus

konto, kartę i biuro maklerskie – z wszystkich tych usług korzystam właśnie w tym banku. Rewelacja, duże zadowolenie. Mało jest tego typu nowoczesnych instytucji bankowych w naszym kraju

renatka
Gość
renatka

Mam od niedawna konto w Alior Banku… jestem bardzo zadowolona, 0 PLN co mnie cieszy najbardziej, przemiła obsługa w placówkach. Szybko, sprawnie. Zobaczymy jak to dalej będzie wygladalo

Alexa
Gość
Alexa

Bardzo polecam Alior Bank. Korzystam z konta osobistego od początku istnienia banku w Polsce. Początkowo konto miało być tylko na chwilę, ponieważ namówiła mnie koleżanka…ponoć coś z tego miała 😉 ale jak spróbowałam to postanowiłam, że Alior zostanie moim głównym bankiem. Obsługa w placówce na wysokim poziomie. Jedyne do czego mogę się przyczepić to obsługa na infolinii ale na szczęście nie muszę często z tego korzystać.

aligator
Gość
aligator

mam konto osobiste i jestem super zadowolony, polecam wszystkim ten bank – a jaka laseczka siedzi w jednej z placówek… ehhh

Jarek
Gość
Jarek

Niedawno otrzymałem informacje o zmianie wierzyciela kredytu gotówkowego właśnie na Alior Bank. Przez rodzinne problemy przelewu dokonałem 5 dni po terminie jak by nie było moja wina. Dwa tygodnie później Dzwoni pani z Alior Banku i informuje mnie o przeniesieniu wierzytelności kredytu i że na moim koncie jest zalęgłość pytam, zdziwiony jaka skoro zapłaciłem „tak jest zalęgłość z tytułu odsetek w wysokości 70 gr i jeszcze 10 PLN za monit telefoniczny” tonacja jej głosu skojarzyła mi się z inkwizytorem. Mam konta kilkanaście lat w dwóch starych bankach i nie zdarzyło mi się żeby pani, z któregokolwiek banku zadzwoniła do mnie… Czytaj więcej »

grzes
Gość
grzes

Kolego Jarku jak czytam te twoje wypociny to mi się śmiać chce.Liczyłeś że jakikolwiek bank to instytucja charytatywna? – nie wpłaciłeś na czas-Twoja wina i pretensje do sienie. Przeczytaj umowę kredytową, bo nikt tego nie robi, a później jęczenie, łzy, Kruki i inne gó..na.

Co do Aliorbanku, mam od początku jak są w PL na początku było chyba taniej, ale i tak jest OK. Tak naprawde mam dylemat pomiędzy Mbankiem a tym. Puki co, jeszcze tu jestem 🙂

magdaa
Gość
magdaa

witam jestem klientem tego banku jestem zadowolona z ich usług .

mel
Gość
mel

Mam w Aliorze rachunek i kartę od kilku lat. Wszystko jest OK, drobne reklamacje rozwiązują na korzyść klienta Nie są natrętni, niestety od marca likwidują cashback, choć i tak go wcześniej znacznie ograniczyli (dodali obowiązkowe ubezpieczenie)

lBolek
Gość
lBolek

Alior Bank to najbardziej chciwy bank z jakim miałem do czynienia. Normalnie wymieniam waluty ze spreadem 0,01 PLN tak dla EUR jak i USD. Wystarczy jednak, że przez pomyłkę zlecę przelew w walucie z konta PLN lub kontrahent pomyli rachunek to przewalutowanie kosztuje ponad 5% czyli dla przelewu na 5000 EUR ponad 1000 PLN zamiast 50 PLN. Na reklamację Bank odpowiada, że regulamin banku nie pozwala na skorygowanie takiej pomyłki – dodajmy, że regulamin został stworzony przez bank, i takie zapisy służą wyłącznie dymaniu klientów przy każdej okazji. Krótko mówiąc odradzam jakiekolwiek produkty tego banku.

Olka
Gość
Olka

Konto w tym banku jest nie do polecenia. Wchodzę dziś na konto patrzę a tu -12zł jakim cudem? Konto przypominam otwarłam za 0zł. Karta jeszcze nie aktywowana, żadna transakcja nie została nią zrobiona a konto na minusie. Także infolinia na którą się dzwoni, jest to zwykłe wyciąganie pieniędzy czeka się na to połączenie,czeka i nikt nie odbiera. Nie powinno tak być. Zrezygnuję z tego konta, gdyż w wielu innych bankach będzie ono zapewne lepsze. Zawiodłam się po całości. Jest to moje pierwsze konto jakie w życiu otwarłam, a już żałuję. Naprawdę nie polecam i radzę dwa razy zastanowić się nad… Czytaj więcej »

bohun
Gość
bohun

ja mam kredyt konsolidacyjny w aliorze bo wczesniej splacalem kilka rat z roznych mniejszych pozyczek i bylo dosc nieciekawie a tutaj sami wyszli z propozycja ze mi z tego zrobia jeden kredyt i nawet place mniejsza niz wczesniej. takze jak na razie alior bank u mnie bardzo na plus

marcin
Gość
marcin

Ja od 5 lat posiadam w tym banku konto, dwa kredtty, karte kredytowa. Dwa lata temu otrzymałem kredyt hipoteczny. Żadnych problemów.

Prawda
Gość
Prawda

Polecam ten Bank pracuje z nim od 4 lat zakładam lokaty i różne inwestycje i wszystko jest okej tak jak mówią tak jest. Potwierdzam że to jest wyższa kultura Bankowości. POLECAM

dzolo
Gość
dzolo

Zkuszony oprocentowaniem wkładu załorzyłem w Aliorze lokatę.Gdy przyszedł czas odebrania wkładu z odsedkami nie można było powiadomić banku o tym telefonicznie tylko osobiście ,strata czasu i pieniędzy za dojazd.Konieczność zamawiania swoich pieniędzy na określony dzień pod rygorem kary gdybym ich nie odebrał o czasie.Gadzety,tablety,reklamy jak to mówiła moja babcia ;cała para w gwizdek;
ODRADZAM KAŻDEMU!

Robert
Gość
Robert

To najgorszy Bank na Świecie Kultura bajkowości to ich omija szerokim łukiem
Po prostu Prostaki i jeszcze raz prostaki
Chamstwo, bezduszność i rozczarowanie to Bank ALIOR – jesteś gotowy na porażkę musisz się z nimi związać.
Chcesz być traktowany jak Śmieć załóż konto
Weź kredyt a na pewno Cię zniszczą
Więc uciekaj jak najdalej

Robin
Gość
Robin

A ja nigdy nie miałem z tym bankiem żadnych problemów – miła obsługa, czytelna aplikacja online i bezpłatne konto. Może pomyliłeś banki…

Krystyna
Gość
Krystyna

Osobiście zakładałam konto w placówce tego banku. Trafiłam na przesympatyczną panią, która o dziwo nie usiłowała mi wcisnąć dodatkowych produktów lecz skupiła się wyłącznie na moim koncie. Wybrałam konto rozsądne.

kmiecik
Gość
kmiecik

Bałem się tego banku, bo nie mam zaufania do nowych banków, ale niepotrzebnie. znajomi chwalili więc też się zdecydowałem założyć konto i muszę przyznać, że jest dobrze. Obsługa wygodna, fajna konto internetowe.

Oburzona
Gość
Oburzona

Mam w aliorze konto od około roku. Nie powiem ten bank ma swoje minusy jak każdy inny (wolne księgowanie i przesyłanie przelewów). Ale jestem zadowolona z obsługi. Jeszcze nigdy nie sprawili mi problemów jak to się działo w innych bankach.

marta
Gość
marta

mam konto w tym banku odkąd tylko się otworzyli w Polsce. pożyczki, kredyty, karty kredytowe, naprawdę wszystko bez problemu, mogę polecić konta i kredyty w alior banku z czystym sumieniem

Mariola MT
Gość
Mariola MT

Mam do załatwienia sprawę w banku i po skontaktowaniu się z panią na infolinii żadnych informacji mi nie udzielono.Zadzwoniłam więc do centrali banku i pani wprowadziła mnie w błąd.Podała mi adres banku Alior w Kielcach -ul.Warszawska 218 D po czym zapewniła mnie trzykrotnie ,że bank jest czynny w soboty od g,10.00-16.00. Mieszkam w Skarżysku i właśnie wróciłam z Kielc. Najpierw naszukałam się tego banku pod podanym adresem, a później udałam się do wszystkich banków Alior mieszczących się w Kielcach. Niestety żaden z nich nie był czynny. Nic nie załatwiłam, straciłam czas, pieniądze i zainteresowanie tym bankiem. A nadto jestem po… Czytaj więcej »

Bernarda W.
Gość
Bernarda W.

Mam konto w tym banku i działa bez zarzutu, strona www ok ale z innych produktów nie korzystam bo nieopłacalne. Trochę martwi mnie dynamiczna fluktuacja personelu, ludzie przychodzą i jakoś szybko odchodzą do innych banków.

Negatywna
Gość
Negatywna

W ubiegłym roku pani z banku Alior zadzwoniła do mnie z informacją o kredycie konsolidacyjnym -3% i zmniejszona rata.To fikcja. Już na wstępie pani z banku zapomniała wydrukować pisma o pobieraniu mnie z konta rat pożyczki? A kto jest winien- oczywiście klient, bo nie pouczył pani z banku o tym…….( nie znam się na bankowości i nie wiedziałam,że trzeba mieć takie pismo).Niestety nie otrzymałam owej zniżki,pomimo dwukrotnej reklamacji.Proszę państwa przy zawieraniu umów kredytowych musicie wiedzieć wszystko na temat bankowości,bo zostaniecie tak potraktowani jak ja.Mało tego po raz wtóry poszłam do banku w Olsztynie przy ul.Wilczyńskiego,zapytać się co dalej mam zrobić?A… Czytaj więcej »

Trzepiący Czech
Gość
Trzepiący Czech

Ahoj polska ładne mace te banki ale ne wem cego to u was knedliczków i piwa ne dają w bankach ? A no kiepsko to z kulturą u was kiepsko taki czeski film te całe banki wase

Marian
Gość
Marian

Zastanawiałem się nad dodatkowym kontem dedykowanym dla płatności elektronicznych, wybór padł na Konto ZEROzłotowe. Nie wyróżnia się niczym szczególnym lecz jest darmowe 🙂 Czekam na pierwszą wypłatę z 4% lokaty.

Marek
Gość
Marek

Ja sam zmieniłem z banku WBK i jestem zadowolony z przejścia. Zdecydowanie na plus mogę ocenić podejście do klienta, czego brakowało mi w poprzednim banku. Cała reszta taka jak wszędzie 🙂

lolek
Gość
lolek

Nie wiem jak wyglądają kredyty, bo po szczerości trzymam się od nich z daleka jak tylko mogę. Mam wrażenie, że gdzie się ich nei weźmie to i tak człowiek będzie niezadowolony. Zawsze trzeba oddać więcej niż się pożyczyło. Banki na czym muszą zarabiac 😀 Ja mam konto internetowe. Przeszedłem z ING. Kiedyś mieli tam wszystko za darmo, ale teraz bankomaty inne niż ING i chyba Planet Cash są płatne, a żeby nie płacić za kartę 7 zł miesięcznie to trzeba 300 zł wydać kartą. W Aliorze wystarczy 100zł wydać kartą, a jak się nie wyda to tylko 4 zł. Także… Czytaj więcej »

Zjadacz Cebuli
Gość
Zjadacz Cebuli

E tam, dla mnie bank jak bank. Nie rozumiem narzekań nie rozumiem zachwytów. W niektórych kwestiach gorszy niż inne, a w niektórych ma lepsza ofertę. Jak to w życiu.

Piotrek
Gość
Piotrek

W porównaniu z innymi bankami Alior ma bardzo nowoczesne podejście do Klienta. Dużo rzeczy można załatwić szybko i sprawnie, bez czekania długiego czasu w kolejkach. Bankowość elektroniczna działa bez zarzutu. Całkiem niedawno założyłem tam konto i jestem z tego faktu bardzo zadowolony.

Denis
Gość
Denis

PS: Po kontakcie z tym bankiem i ich obsługą, która jest za przepraszeniem banda debili jestem stratny o kwote około 380tysięcy złotych ze względu na ich "14 dni na zamknięcie rachunku itp". Jestem rolnikiem, nie mam posianych 1/3 pól na wiosnę, terminy siewu minęły bo nie raczyli przyśpieszyć sprawy przy zamykaniu rachunku bankowego. OMIAJCIE ICH!!

Denis
Gość
Denis

Bank jest jedną wielką katastrofą. Nie potrafią zamknąć rachunku kredytowego w nalezytym czasie, przacuja tam osoby niekompetentne i rozbiezne w informowaniu klienta. Oszukuja przy ubezpieczeniach, nie informuja o skladaniu wniosku o zwrot ubezpieczenia przy wczesniejszej splacie kredytu. Nie ubezpieczaja kredytów na pelny okres splacania tylko np; kredyt na 10 lat a ubezpieczony na 4. Nie polecam, jestem ofiara tego banku i osoba poszkodowana jak rowniez oszukiwana i wprowadzana w blad. Jedyny bank jaki moge polecic to eurobank. Wszystko jasnie i przejrzyscie opisane, informuja o wszystkim, zalatwiaja sprawy od reki. nie pobieraja oplat ani prowizji. Alior bank pobiera nawet prowizje za… Czytaj więcej »

anna
Gość
anna

Tragedia !!!!!!!!!!!!! Nikomu nie polecam tego banku WZIĘŁAM KREDYT JESZCZE W mERITUM TERAZ GO PRZEJĄŁ Alior ubezpieczenie kredytu opiewało na kwotę 7800 zł – kredyt na 120 rat. Po spłaceniu całkowitego kredytu po 16 ratach wysłali mi zwrot ubezpieczenia 350 zł. HAHAHAHA, a powinnni około 6000 tysięcy mi oddać , wojuję z nimi od prawie 2 miesięcy i nic , żadnego odzewu napisałam im wezwanie do zapłaty jak to nie poskutkuje idę do sądu. Jak dzwoniłam na ich infolinię to chłoptaś mi powiedział ,że przecież już dostałam zwrot a jak mi się nie podoba to ja osobiście powinnam od ubezpieczyciela… Czytaj więcej »

Michał
Gość
Michał

Ludzie ,pamiętajcie o jednej podstawowej zasadzie ,W ŻADNYM BANKU UBEZPIECZENIE NIE JEST OBOWIĄZKOWE -i to trzeba pamiętać ,nie daj się wrabiać w rzeczy tobie zupełnie niepotrzebne – PAMIĘTAJ !

Adams
Gość
Adams

Plusem jest bankowość internetowa a minusem podejście do klienta. Trzeba się bardzo pilnować przed tzw naganiaczami którzy na wszelkie sposoby starają się oszukać klienta. Moja rada unikać wszelkiego rodzaju rozmów telefonicznych z tzw pracownikami banku.

ren
Gość
ren

1,5 godz oczekiwania to chyba przesada na Fieldorfa W-wa

marcel
Gość
marcel

Witam ja również nie polecam tego banku mnie niestety ktoś polecil i się wtopiłem wchodząc tam Private Alior Bank na ul.szyperskiej poznan radze omijać zasady działania bardzo podobne jak w amber gold tylko że w alior dostajesz menedżera ktury wyludza od ciebie pieniądze ile sie da a potem umywa ręce i twierdzi ze taka kolej losu kazdy musi stracic tak mnie powiedziano będąc tam 4lata straciłem 50tys.zł nie zarabiając nic!!! a i częsci pieniedzy nie mogę wypłacić bo są polokowane na 10do 15 lat bez mojej wiedzy!!!nawet derektor banku nie zareagował na poczynania pracownika szkoda

PeaceGuard
Gość
PeaceGuard

Odradzam komukolwiek członkostwo w Alior Banku, jeśli nie chce zostać oszukany. Podobnie było w moim przypadku. W ogóle nie zakładałem nawet nigdy konta w Aliorze, ale przejął on Meritum Bank, w którym miałem konto. Oczywiście konto darmowe nagle stało się kontem za 16 złotych miesięcznie. O informacji sms-em o zmianach warunków nie było mowy. Tak więc zdzierali ze mnie kasę przez kilka miesięcy, a gdy złożyłem dyspozycję o zamknięcie konta, to najpierw kazali dołożyć kolejne pieniądze, bo "konto będzie aktywne jeszcze przez miesiąc i naliczy się następna opłata", potem dzwoniła do mnie kobieta z samej centrali próbując przekonać, żebym zostać… Czytaj więcej »

Patriota
Gość
Patriota

Alior Bank tragedia i porażka brałem coś na kredyt za pośrednictwem tego banku miało być bez odsetek a wyszło że z odsetkami i prowizją dana rzecz kosztowała 1900 a wyszła mnie 2400 + 100zł na dzwonienie do nich to prawie jak na 0700…rozmowa z konsultantami tragiczna połowa nie powinna tam pracować przeciągają rozmowy i naciągają klientów.Reasumując spłaciłem kredyt zamiast trzech lat w 15 miesięcy ale suma odsetek nie zmalała i trzeba było dopłacić jeszcze bo kobieta w banku nie doliczyła 140 zł baa dopłacić za drugim razem kazali z zapasem bo czy kredytu jest 2000 tysiące czy 140 zł to… Czytaj więcej »

Alvados28
Gość
Alvados28

Czekałem na Szanowną Panią, aż 50 minut, a i tak nic nie załatwiłem, a było to w Rybniku ul. Gliwicka 45