Euroloan

Euroloan – informacje o firmie

Euroloan to firma należąca do Euroloan Consumer Finance sp. z o.o., która swoją działalność rozpoczęła już w 2007 roku, początkowo na terenie Finlandii i Szwecji. Od 2013 z oferty pożyczkodawcy mogą także korzystać polscy klienci. Euroloan proponuje pożyczkę spłacaną w ratach z limitem odnawialnym – na zasadzie podobnej do karty kredytowej. W tym przypadku “kredytówkę” zastąpiono kontem w serwisie internetowym, przez które można wypłacać pieniądze w ramach przyznanego limitu na swoje konto bankowe. W Euroloan istnieje możliwość uzyskania nawet do 40 000 zł, z okresem kredytowania od 5 do 60 miesięcy, w zależności od udostępnionej kwoty. Rozwiązanie to stanowi więc alternatywę dla zwykłych kart kredytowych i pożyczek ratalnych, łączącą cechy tych produktów finansowych – bez wychodzenia z domu.

Darmowe nie dotyczy
Bazy BIG Infomonitor, KRD, KBIG, ERIF, BIK
Formy zatrudniania
 • umowa o pracę
 • umowa zlecenie
 • umowa o dzieło
 • działalność gospodarcza
 • emeryt / rencista
 • student
 • gospodarstwo rolne
 • gospodyni domowa
 • bezrobotny
 • praca dorywcza
 • inne źródła dochodu
Dokumenty
 • dowód osobisty
Czas wypłaty maks. 15 minut lub 1 dzień roboczy
Czy wypłacają w weekend
Czy pożyczają zadłużonym
[button class=”btn-cta” link=”/out/euroloan”]Zobacz ofertę[/button]

Euroloan – opinie

Euroloan to nowoczesna pożyczka, która może pochwalić się prostą obsługą i możliwością indywidualnego zarządzania udostępnionym limitem, z szeregiem dodatkowych opcji. Znajduje to swoje odzwierciedlenie w opiniach klientów, które są przychylne. Konsumenci doceniają także brak wymogu przedstawiania zaświadczeń oraz wysoką maksymalną kwotę finansowania.

 • Remigiusz
  “Starałem się o kartę kredytową w banku, ale niestety ze względu na charakter mojej pracy wydano negatywną decyzję. W Euroloan dostałem potrzebne pieniądze bez wysyłania dokumentów. Polecam tym, którzy mają problemy z otrzymaniem limitu w banku”
 • Krystian
  “Co jakiś czas zdarzają mi się nieprzewidziane wydatki – a to trzeba coś wymienić w samochodzie albo naprawić zepsutą pralkę… w Euroloan mogę wypłacać pieniądze kiedy chcę! Szybkie przelewy dochodzą w kilka minut.”
 • Robert
  “Od dłuższego czasu nie wiedziałem co wybrać – pożyczkę na raty czy kartę kredytową. Pewnego razu trafiłem na ofertę Euroloan i stwierdziłem, że to zdecydowanie dla mnie. Długi okres spłaty, można też dostać wysoki limit, a z drugiej strony elastyczność. Bez problemu da się zmienić dzień spłaty minimalnej. ”

Jak wziąć pożyczkę w Euroloan?

Wnioskowaniu o pożyczkę w Euroloan odbywa się w całości online – szybko, wygodnie i przy minimum formalności. Jedyne co trzeba zrobić, to złożyć wniosek, podać m.in., adres zameldowania czy informacje z dowodu osobistego. Co ważne, nie trzeba podawać informacji dotyczących zatrudnienia – Euroloan analizuje zdolność kredytową wnioskodawców na podstawie rachunku bankowego poprzez przelew weryfikacyjny o wartości 1 zł (kwota zwracana jest na konto klienta). W trakcie wypełniania wniosku niezbędne będzie także założenie konta, dzięki któremu będziemy zarządzać dostępnym limitem.

Aby wziąć pożyczkę ratalną w Euroloan:

 1. Wybierz kwotę oraz termin spłaty na wygodnym kalkulatorze pożyczkowym.
 2. Zarejestruj się w serwisie. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny.
 3. Potwierdź swoje dane przelewem 1 zł.
 4. Zaakceptuj proponowane warunki.
 5. Poczekaj na przyznanie limitu.

[button class=”btn-cta” link=”/out/euroloan”]Weź pożyczkę[/button]

Jak się zalogować w Euroloan?

Aby móc zalogować się w Euroloan należy najpierw dokonać rejestracji, czyli złożyć wniosek o pożyczkę. W jej trakcie zweryfikowany zostanie twój adres e-mail oraz telefon komórkowy. Po rejestracji zyskujemy dostęp do panelu klienta, gdzie można uzyskać informacje o wszelkich parametrach naszej pożyczki, takich jak pozostały okres i kwota do spłaty, liczba rat, oraz inne informacje. W tym miejscu będziemy także dokonywać wypłat na nasze konto w ramach przyznanej kwoty, a także korzystać z opcji przedłużenia okresu spłaty czy wnioskowania o zwiększenie limitu. Warto zaznaczyć, że prowadzenie konta wiąże się z opłatami, jednak jak podaje Euroloan, zależą one od indywidualnej oceny każdego klienta.

Warunki pożyczki w Euroloan

W porównaniu do podobnych dostępnych na rynku ofert, otrzymanie pożyczki w Euroloan jest niezwykle proste. Aby korzystać z przyznanego limitu, wystarczy mieć minimum 18 lat, konto w polskim banku i dowód osobisty. Ważne jest także to, że wnioskodawca nie może mieć negatywnych wpisów w BIG Infomonitor, BIK, KRD, KBIG oraz ERIF. Dodatkowo nie ma tu wymagań dotyczących źródła i wysokości zarobku – zdolność kredytowa oceniana jest na podstawie zbadanego konta bankowego oraz historii ewentualnych zadłużeń.

Podsumowując, klienci Euroloan muszą posiadać:

 • minimum 18 lat,
 • brak negatywnych wpisów w bazach dłużników,
 • konto w polskim banku.
 • dowód osobisty.

Czy Euroloan wysyła umowę do domu?

Euroloan jest firmą udzielającą pożyczek przez internet. Dlatego też nie wysyła umów do domu w formie papierowej. Klienci mają dostęp do swojego konta w serwisie my.euroloan.pl, gdzie w każdej chwili można sprawdzić ponownie wszelkie informacje związane z przyznanym limitem. Warunki pożyczki należy zaakceptować zdalnie.

Czy Euroloan sprawdza zatrudnienie?

Euroloan nie sprawdza formy i źródła zatrudnienia. Co ciekawe, nie trzeba podawać informacji dotyczących naszych zarobków przy składaniu wniosku, ponieważ analiza zdolności kredytowej odbywa się na podstawie weryfikacji rachunku bankowego i sprawdzenia historii kredytowej w wybranych rejestrach dłużników. Dzięki temu o przyznanie pożyczki mogą wnioskować nawet osoby ze stosunkowo niską zdolnością kredytową czy bezrobotni. Należy jednak pamiętać, że o ostatecznym udzielonym limicie decyduje przede wszystkim wysokość i regularność wpływów na konto.

[button class=”btn-cta” link=”/out/euroloan”]Zobacz ofertę[/button]

Czy Euroloan dzwoni do pracodawcy?

Euroloan nie dzwoni do pracodawcy – weryfikacja tożsamości wnioskodawców przeprowadzana jest na inne sposoby. To jednak nie dziwi, ponieważ o pożyczkę z limitem odnawialnym mogą się ubiegać też osoby bezrobotne.

Czy Euroloan wypłaca pożyczki w weekendy?

Zasada działania pożyczki z limitem odnawialnym opiera się na tym, że sami decydujemy, kiedy wypłacamy przyznane pieniądze na swoje konto. Dlatego też można to zrobić o dowolnej porze, przez siedem dni w tygodniu. Warto jednak zapamiętać, że w przypadku pierwszej wypłaty jej maksymalna kwota to 50 proc. limitu. Kiedy już uregulujemy należności z tytułu wykorzystania części limitu, Euroloan wyśle listownie specjalny kod odblokowujący. Wystarczy wprowadzić go do swojego konta, i dostępna będzie także reszta środków. Dodatkowo jeśli chcemy, możemy zwiększyć limit – koszt takiej usługi to 20 zł.

Jak szybko pożyczka Euroloan pojawi się na koncie?

To, jak szybko pożyczka od Euroloan pojawi się na naszym koncie, zależy pośrednio od nas, ponieważ to my decydujemy, kiedy wypłacamy środki. Po zleceniu dyspozycji dana kwota znajdzie się na rachunku najpóźniej w ciągu jednego dnia roboczego. Jeśli zależy nam na czasie, wystarczy wybrać opcję szybkiego przelewu, która kosztuje 15 zł – dzięki temu otrzymamy pieniądze w maksymalnie 15 minut.

Jak przedłużyć pożyczkę w Euroloan?

Euroloan stworzyło duże udogodnienie dla wszystkich korzystających z oferty pożyczki z limitem odnawialnym. Istnieje możliwość zmiany dnia spłaty zobowiązania raz na jeden okres rozliczeniowy pod warunkiem, że kwota minimalna z poprzedniego okresu rozliczeniowego została spłacona. Nie jest to jednak rozwiązanie darmowe – koszt takiej operacji to 10 zł. Dodatkowo zawsze możemy skontaktować się z Centrum Obsługi Klienta, działającym od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, gdzie konsultanci pomogą nam znaleźć optymalne rozwiązanie.

Czy Euroloan oferuje pożyczki dla zadłużonych?

Euroloan dokonuje oceny wnioskodawców na podstawie ich zdolności oraz historii kredytowej. Choć sprawdza rejestry baz dłużników, nie jest to jednoznaczne z odmową przyznania limitu. Jedynym warunkiem jest tutaj brak negatywnych wpisów. Jeśli np. regularnie spłacamy aktualne zobowiązanie finansowe, bez przeszkód możemy wnioskować o pożyczkę w Euroloan, pomimo figurowania np. w BIK.

[button class=”btn-cta” link=”/out/euroloan”]Weź pożyczkę[/button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *